Jump to content
Dogomania

BRUTUS- łaciaty "morderca", którego kocham nad życie.


Gosia>>>

Recommended Posts

Nie ma sprawy :eviltong:. Ja mam zdecydowanie za duuuzo miejsca, jak na 2 osoby, 1 psa i 2 koty. W zasadzie moge adoptowac Brutusa z jego Pancia :diabloti::diabloti:.... tylko co na to powie Twoj TZ...:crazyeye:
Atak poza tym, szalenie zaluje, ze sie wczesniej nie poznalysmy... Podejrzewam, ze Baster nie siedzialby tak dlugo w schronie...:shake: Malo tego, z pewnoscia nie wyjechalby juz z Koszalina...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 989
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No niestety nie można mieć wszystkiego... Najważniejsze jest to, że go ze schronu wyciągnęłyśmy, bo tam bez wątpienia by umarł. Myślę nawet, że zrobiłyśmy to w ostatniej chwili. Teraz pozostaje tylko trzymać za niego kciuki:)
A swoją drogą to pomyślałam sobie, że jeśli masz czas to we wtorek mogłybyśmy się spotkać trochę wcześniej, to by zakochani mieli czas dla siebie, co ty na to???:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ty_Asya']No to czekamy relacji ze spacerku!!! ;)[/quote]

Oj będą będą i ze spacerku i z pierwszego a naszym życiu szkolenia:lol:


[quote name='madziasto4']No cześć :lol:

Co słychać u Twojego zakochanego psa? :lol:[/quote]

Mój zakochany kundel:evil_lol: właśnie szczeka na mnie, bo chce na dwór... Kawkę dopijam i lecimy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Atira']Na to szkolenie koniecznie zabierz swiadectwo szczepienia p/wsciekliznie - tego wymaga p. Falborski.

Atira nadal teskni... Mam nadzieje, ze jutrzejsze spotkanie troche ja rozrusza :)[/quote]


O dobrze, że mi powiedziałaś, bo bym nie pomyślała o tym:shake: Brutuś tez tęskni, oj miłość to najgorsza choroba:roll: Ale jutro już pobawią się razem, a my pogadamy:)

Niestety Baster ma podejrzenie nowotworu:-( :-( :-(

Link to comment
Share on other sites

Wlasnie przeczytalam :placz: Caly czas mam nadzieje, ze to sie nie potwierdzi po szczegolowych badaniach...

A Atira koniecznie musi sie spotkac z Brutusem, bo nawet na spacerze ciagnie w te miejsca, gdzie chodzili razem. Na szczescie jeszcze tylko pare godzin i zobacza sie znowu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]DZISIEJSZY BRUTUS:[/B][/COLOR]


[IMG]http://img119.imageshack.us/img119/7372/s5001120qw2.jpg[/IMG]

[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2267/s5001116hj5.jpg[/IMG]


[IMG]http://img263.imageshack.us/img263/2434/s5001117ga1.jpg[/IMG]

[IMG]http://img301.imageshack.us/img301/3606/s5001118kk7.jpg[/IMG]




[SIZE=5][COLOR=purple][B]I niespodzianka:lol: Niezwykle marnej jakości (bo skanowane):oops: zdjęcie mojej kluchy w wieku dwóch miesięcy:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: [/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=5][COLOR=#800080][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4482/fotkale6.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;3850071][B]ZAKOCHANY BRUTUŚ:[/B]
[IMG]http://img476.imageshack.us/img476/3552/s5001106zn4.jpg[/IMG][/QUOTE]
Brutus chłopie, co to suczydło z Tobą zrobiło :evil_lol: :loveu:

[quote][IMG]http://img301.imageshack.us/img301/4482/fotkale6.jpg[/IMG][/QUOTE]
Szkrab mały z niego był :loveu:

Cześć :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziasto4']Brutus chłopie, co to suczydło z Tobą zrobiło :evil_lol: :loveu:

Szkrab mały z niego był :loveu:
Cześć :)[/quote]


Z babami już tak jest (z chłopami zresztą też:evil_lol: ), oj był, był. Jakiś tydzień temu facet mieszkający dwie klatki obok bacznie się nam przygląda i mówi:
"Przepraszam ale czy to jest ten mały piesek co tutaj kiedyś tak latał??":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;3891586]
oj był, był. Jakiś tydzień temu facet mieszkający dwie klatki obok bacznie się nam przygląda i mówi:
"Przepraszam ale czy to jest ten mały piesek co tutaj kiedyś tak latał??":evil_lol:[/QUOTE]
O to facet wyjątkowo normalny chyba, że zagadał :lol:

Nas się pytają czy to ten sam piesek czy nowy, jak Master jest po strzyżeniu :-?

Link to comment
Share on other sites

Atira była zawiedziona ale Brutus zrozpaczony:evil_lol: Jak szliście do auta to musiałam go przywiązać do słupa bo bym nie utrzymała drania...
Szkoleniowiec, hmmm... No cóż, troszkę mi tam parę rzeczy nie pasuje, bo on stosuje metody, które na porządnych szkolniach nie mają miejsca. Mimo to daje efekty, brutuś umie RÓWNAJ:lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

cześć Madziu:multi:
Już mysłałam, ze wszyscy o nas zapomnieli:placz: :mad:
Ostatnio mam tyle spraw, że nie mam czasu nawet zjeść spokojnie, Brutus też nie daje mi urlopu....:shake: Wiosna u nas na całego, więc spacerki są coraz przyjemniejsze, gdyby nie nietypowe zapędy mojego potforka, który w ostatnich dniach nagminnie tarza się w kupach różnego pochodzenia:angryy:
Przeglądam zawzięcie allegro w poszukiwaniu szelek dla psiura, bo za miesiąc-dwa zaczynamy albo jeździć razem na rowerze (tylko boję się, że to będzie jazda figurowa) albo ciągac oponki (to już nie będzie sport zespołowy;) )
Do tego strasznie boli mnie ząb, mam w nim wielka dziurę a na myśl o dentyście nogi się pode mną uginają.....:-(
Post5aram się dzisiaj o jakies zdjątka:)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=Gosia>>>;4077862]cześć Madziu:multi:
Już mysłałam, ze wszyscy o nas zapomnieli:placz: :mad:
Ostatnio mam tyle spraw, że nie mam czasu nawet zjeść spokojnie, Brutus też nie daje mi urlopu....:shake: Wiosna u nas na całego, więc spacerki są coraz przyjemniejsze, gdyby nie nietypowe zapędy mojego potforka, który w ostatnich dniach nagminnie tarza się w kupach różnego pochodzenia:angryy:
Przeglądam zawzięcie allegro w poszukiwaniu szelek dla psiura, bo za miesiąc-dwa zaczynamy albo jeździć razem na rowerze (tylko boję się, że to będzie jazda figurowa) albo ciągac oponki (to już nie będzie sport zespołowy;) )
Do tego strasznie boli mnie ząb, mam w nim wielka dziurę a na myśl o dentyście nogi się pode mną uginają.....:-(
Post5aram się dzisiaj o jakies zdjątka:)

Pozdrawiam[/QUOTE]
Haha Brutus nie próżnuje i organizuje sobie pachnące rozrywki :lol:
A tamte szelki są nie dobre na rower? Nie zapomnij sprawdzić czy masz sprawne hamulce przy rowerze :cool3:

Oj dentysta :roll: Trzymam kciuki, żeby nie bolało ;)

I czekam na obiecane zdjęcia! :p

Link to comment
Share on other sites

hihi hamulców to ja nie mam... bo jeszcze nie posiadam roweru:evil_lol: Ale zamierzam sobie zakupić. Te szelki się nie nadają, chcę kupic takie specjalne.
A z tym dentystą to ja nie wiem... Wolę wziąć 5 Pit Bulli na tymczas razem niż iść do tego okropnego człowieka bez serca:placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...