Jump to content
Dogomania

I MWPR w Białymstoku 25-26 08.2007


Matagi

Recommended Posts

  • Replies 761
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='efra-husky']Niby ocena husky ma się zacząć o 11.10, ale my suczki więc przed południem na pewno na ring nie wejdziemy ;)
Odwiedzisz nas? Będziesz w Białymstoku?[/quote]
Tak, teraz jestem w Białymstoku. Będę na wystawie :multi: Postaram się wpaść wam pokibicować :lol:

Do Asiaczków też wpadnę :multi: Tylko najgorsze jest to, że o 10 jest dużo ras, które chciałabym zobaczyć :placz: Będę latała :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja też juz mam potwierdzenie i numerek, przyjmowanie psów od 8.00,
z tego co wyczytałam (a druk taki sam jak na międzynarodówke w Warszawie) to chyba nie trzeba aktualnego zaświadczenia o zdrowiu psa wydanego przez weta? niech ktoś potwierdzi czy dobrze zrozumiałam.
:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Różyczka']Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi napisać jakiego można spodziewać się podłoża (trawa, beton, bieżnia, hala,itp) na ringach od 7-9??
Jeśli to już było pisane to przepraszam

[/quote]

na 7,9 na moje oko trawa według tego co rysunek pokazuje...od 1do5 i główny ring na moje oko hala lodowiskowa no i od 6 do 12 tez wygląda na trawe..tak m i się wydaje chyba że rysunki nie dokładne

Link to comment
Share on other sites

eejjjj słuchajcie to tak wygląda na ,,moje oko''!!!!!!z tych planów które są na stronie związku ale może są niedokładnie zrobione i te ringi są za halą lodowiska kształt stadionu też ma wiele niescisłosci,nie chciałem wprowadzać zamętu !!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...