Jump to content
Dogomania

Jak ogarnąć młodego psa...potrzebny patent "przed koło" :)


dariaa
 Share

Recommended Posts

Mam młodą sukę springer spaniela angielskiego (12 mieś), z którą chciałabym jeździć amatorsko...ale! Moja suka to totalne adhd. Na razie biega w guardach (ale szykuję się na zakup czegoś innego)...i ciągnie jak porażona. Problemem jest to że często zmienia pas "ruchu" i boję się że przy większej prędkości zmieniając pas w jakiś sposób podetnie mnie pod przednie koło, albo linka się wkręci. Myślałam o wysięgniku i teraz proszę o opinię co do nich...czy lepszy taki przyczepiany do ramy pałąk, który wychodzi przed przednie koło, czy lepiej taką półokrągłą rurkę od rączki do rączki kierownicy?? Czy to w ogóle pic na wodę fotomontaż i lepiej się przyzwyczaić zbierania opadającej linki w rękę (szczerze przy niej nie mam na to czasu, bo wyciągnie rower spode mnie!)

Drugie pytanie... gdzie znajdę uprzęże dla wyżłowatych? Takie pełne na mostku? Przeszperalam już internet...znalazłam dwa modele manmatu w czechach i jeden dostępny w polsce...a zawodników widzę w całkiem innych, i nie wiem co to za szelki :/

Link to comment
Share on other sites

Tak, chodziło mi o zeroDC...ale już znalazłam, zamówiłam w piąteczek i już są w drodze do mnie :) Zamówiłam też wysięgnik, najpierw chciałam coś pokombinować z nim sama, ale stwierdziłam że nie będę robiła "crashtestów" własnych wyrobów i lepiej będzie jak kupię gotowy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...