Jump to content
Dogomania

Kecskemet / Węgry 9-10.09.07 CACIB


tulasy

Recommended Posts

[quote name='karenina']Elitesse :loveu:

Ja byłam i w 2005 i w 2006, w tym roku tez jade na 100%. Nie wiem czemu, ale b. lubie tę wystawe:loveu: , nigdy nie miałam kłopotów, problemów, niedomówien, organizacyjnie ok, teren fajny, dotychczas zapraszali zawsze fajnych sedziów.[/quote]


brzmi zachecajaco :multi:

Link to comment
Share on other sites

1. Interesuje mnie w tym roku ta miejscowość ze względu na podwójny CACIB.
W 2005 r. byłem jako widz w Szilvasvarad, a w tym roku chciałbym pojechać jako wystawca. Więc liczę na pomoc i rady bywalców z dgm.
2. Mam jeszcze pytanie o bazę noclegową. Gdzie warto zatrzymać się, ale żeby niebyło zbyt drogo. Do kiedy, ewentualnie, rezerwować noclegi.

Michał

P.S. My dopiero we wrześniu 2006 r. wybraliśmy się po raz pierwszy na wystawę zagraniczną, więc jesteśmy jeszcze laikami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tulasy']1. Interesuje mnie w tym roku ta miejscowość ze względu na podwójny CACIB.
W 2005 r. byłem jako widz w Szilvasvarad, a w tym roku chciałbym pojechać jako wystawca. Więc liczę na pomoc i rady bywalców z dgm.
2. Mam jeszcze pytanie o bazę noclegową. Gdzie warto zatrzymać się, ale żeby niebyło zbyt drogo. Do kiedy, ewentualnie, rezerwować noclegi.

Michał

P.S. My dopiero we wrześniu 2006 r. wybraliśmy się po raz pierwszy na wystawę zagraniczną, więc jesteśmy jeszcze laikami.[/quote]

W Kecskmét jest tania mozliwosc... obok terenu wystawy jest kemping z domkami...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...