Jump to content
Dogomania

PROPAC- superpremium a taka cena??


CATDOG

Recommended Posts

dzisiaj bylem w sklepie zoo w katowicach o nazwie rzekotka i tam chlopak zachwalal mi karmy PROPAC- ze ze stanow plus wysoka jakos w bardzo przystepnej cenie bo 14zl/kg. Gadalem z nim chwile pokazal mi i dal ulotke i akurat byla klientka ktora kupowala jagniecine z ryzem- wyrazajac sie o tej karmie wyjatkowo dobrze. Gama produktow w ulotce dosc szeroka plus na sklepie tego troszke jest. Sprzedawca mowil ze worek karmy 175zl za 15 kg wiec cena wychodzi w miare fajna. Zarejestrowalem sie tutaj by sasiegnac Waszej opini czy znacie te produkty??Pytam rowniez na innych forach ale jakos cisza.

Link to comment
Share on other sites

Najmłodszy ( teraz 7 miesięcy )je ją od ponad 3 miesięcy, ten z avatarku jadł ją 1 miesiąc zupełnie na niej, miesiąc podjadał pro pac'a i Bozity.. a miesiąc był na Bozicie.
Ast je 1,5 miesiąca Pro Paca przez resztę czasu miał Bozitę z jelonkiem czy tam reniferkiem, ale pod koniec worka zaczęła mu się Bozita nudzić i zostawiał sobie ze śniadania na obiad.. kręcił nosem, w przypadku Pro Paca, nie kręci nosem micha jest wyczyszczona i wylizana, qpy fajne no i nie ma bąków, co miało rację bytu przy innych karmach.. Dla mnie jest ważna karma pod tym względem,że mam szołowe shihtzaki a nie było by fajną rzeczą wyjść z łysym psem na ring :-p

Moje jedzą tą Lamb & Rice, nie wiem jak wygląda sprawa innych rodzajów, swoim psom nie chcę kurczaka dawać..
Też myślałam,że cena nie będzie szła za jakością, ale naprawdę ja jestem zadowolona :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja na pro paca trafiłam około 4 lat temu (ciut mniej) też w jakimś slekpie w kato, nie mam pojęcia jak się nazywał, może to ten sam nawet. Mój wtedy jeszcze maluch ogólnie kręcił nosem na jedzenie a wiadomo człowiek się martwi, bo to szczeniak więc powinien jeść żeby wyrosnąć na zdrowego psa i takie tam...więc ekspytementowałam no i właśnie spotkałam tego pro paca, nie brałam dużo wtedy jakieś 3 kg może ( tedy był tańszy), maluch wcinał aż się uszy trzęsły a ja postanowiłam zakupić duży worek, niestety nie jestem zmotoryzowana i przytaszczenie 15kg do domu ze sklepu mnie przerastało...szukałam w necie, niby zamówiłam w jakimś sklepie ale z ich strony ani dychu ani słychu...i tak dwa tyg...a pies coś jeść musiał, więc musiałam znaleźć coś innego, bo pro pac był na prawdę trudno dostępny wtedy! Kilkukrotnie chodziłam do tego sklepu chcąc kupić karmę ale zawsze "akurat się skończyła"... więc jakoś nie było nam dane ...ale pies ją bardzo chętnie jadł i składowo jest dobrą karmą, bardzo chętnie kiedyś wrócę do zamysłu karmienia nią psa...i polecam wypróbować.

Link to comment
Share on other sites

wielkie dzieki za wasze wypowiedzi:) ja bylem i kupilem juz lamb& rice, a co do wypowiedzi "lewandowa" ten sprzedawca jest na tyle uprzejmy ze jesli z nim sie pogada worek dowozi:) a wiem to bo drugi kupilem dla owczarka rodzicow i przewiozl go na szopienice za darmo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CATDOG']wielkie dzieki za wasze wypowiedzi:) ja bylem i kupilem juz lamb& rice, a co do wypowiedzi "lewandowa" ten sprzedawca jest na tyle uprzejmy ze jesli z nim sie pogada worek dowozi:) a wiem to bo drugi kupilem dla owczarka rodzicow i przewiozl go na szopienice za darmo[/QUOTE]
ile zapłaciłes za qworek jezeli to nie tajemnica ? ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lawendowa']Ale ja nie mieszkam w Katowicach ;-) Wiec to mógłby być problem...teraz nie ma problemów z dostaniem karmy w necie więc i ten problem odpada.[/QUOTE]

a co do karmy z netu a juz podziekuje, kupilem kiedys royala i to niestety nie bylo to....kupilem typowego "kota w worku"

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

czesc.
dwano mnie tu nie bylo-karma spisuje sie super:) wlasnie nabylem nowy worek w tym samym sklepien i doatlem 3 kg w prezencie- wczesnie gosc nic nie mowil o niespodziance- pytam jak to a on ze sam nie wiedzial ze jest promocja. Mogl 3 kg worek zostawic dla siebie i sprzedac osobno a dolozyl go bez problemow z usmiechem na twarzy:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ja też karmie pro packie skończyły się ranne wymioty żółcia i nietolerancja nawet pies który je RC intestinal je i czuje sie dobrze... wiec myśle ze to dobra karma...

u mnie dobry plus ze mogę karmić spokojnie 2 psy i chorego Fafika i zdrowego Pedrusia ...

tylko na innym forum przeczytałam post
że babeczka karmiła psy ta karma i nabawiły się chorej wątroby...nie wiem co o tym mysleć

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

zagladam tu po dlugim czasie gosc z tego sklepu rzekotka.com polecilmi nowosc u siebie w tej samej cenie copro pac o nazwie sam's field- karmy bez zboz, byla proba karmienia i niepowiem psina wcina az sie uszy trzesa:)
obie karmy w tej samej cenie obie superpremiumwiec mam alternatywe dla propac:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...