Jump to content
Dogomania

Sportowa galeria agilitowo-frisbowa


Victoria

Recommended Posts

[quote name='Victoria']dziena :loveu: te kropki od Was podpatrzylam, na poczatku mialy byc rozowe, ale to juz gdzies chyba pisalam :eviltong:
Spróbuj na yt.. mi działa xd

a nanie... wybaczam. głupia jest, to nie jej wina :diabloti:
[/QUOTE]

Już mam filmik- jakie grzeczne psy haha podziwiam.
Wiem wiem że zgapione:eviltong:, Ale ten zielony kolorek właśnie tez jest bardzo fajny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']Już mam filmik- jakie grzeczne psy haha podziwiam.
Wiem wiem że zgapione:eviltong:, Ale ten zielony kolorek właśnie tez jest bardzo fajny.[/QUOTE]
bo to koniec spaceru xd wczesniej bylo kilka spięć :diabloti: (większość z Nuchą w roli głównej :mad:)

straszny dylemat mialam z wyborem.. ostatecznie mama zaprotestowała przeciw różowemu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']bo to koniec spaceru xd wczesniej bylo kilka spięć :diabloti: (większość z Nuchą w roli głównej :mad:)

straszny dylemat mialam z wyborem.. ostatecznie mama zaprotestowała przeciw różowemu :evil_lol:[/QUOTE]

A to ekipa popierdziela już do domu:evil_lol: Co tam jej nie pasowało że się tak spinała?

Co ma Mama do różu?:evil_lol: On jest taki dosyć intensywny ale i tak nieuniknione są pytania "pies czy suczka????" Szału dostaję od tego! Psa bym w róż nie ubrała chociaż by mnie prosił :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Besti']A to ekipa popierdziela już do domu:evil_lol: Co tam jej nie pasowało że się tak spinała?

Co ma Mama do różu?:evil_lol: On jest taki dosyć intensywny ale i tak nieuniknione są pytania "pies czy suczka????" Szału dostaję od tego! Psa bym w róż nie ubrała chociaż by mnie prosił :P[/QUOTE]

bo ona dzika jest, psów się boi i na powitanie musi każdego dziabnąć. Dopiero po kilkudziesięciu minutach chodzenia koło siebie (jak na filmiku) czasami udaje jej się normalnie przywitać.. niezsocjalizowana jest. pies z problemami :diabloti: i przeszłościa ;)

mama to by nane najchetniej w skóre ubrała i to koniecznie brązową xd bo mowi ze to kundel podworkowy nie do strojenia xd w sumie moze troche racji ma, bo Nu w tych rzeczach jak pajac wygląda, ale mi to pasuje :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rashelek']Ale super wystylizowana jest Nana :D Tylko kropki są za mało intensywne! :lol:[/QUOTE]
a ciiiiii ;P

[quote name='rashelek']Widać na filmiku, że raczej zachwycona ze spaceru to nie jest :P Ale chyba po takich wypadach jest coraz lepiej?[/QUOTE]
ej jak Wy to widzicie xd??
ze ma uszy po sobie?? ;> ona tak je zazwyczaj nosi, jak idze, jak się bawi, jak jest głaskana, kiedy je, jak jest na rękach czy kolanach.. także ja nie wiem czy to dobry wyznacznik jej nastroju :eviltong: bardziej bym stawiała na ogon :D

czy po takich wypadach lepiej..? myślę, że tak, aczkolwiek wtedy byla wyjatkowo zmęczona, bo bardzo przezyla podróż pociągiem i metrem. pewnie dlatego ze dawno nie jechala, z powodu mojego braku czasu, ostatnio w wakacje. Ale i tak jestem zdziwiona, bo aż tak bardzo nigdy się nie bała pociągu.

Link to comment
Share on other sites

Ok już milczę :lol:
Głównie to rzucił mi się w oczy ogon wciśnięty w brzuch :P I rzuca takie niepewne spojrzenia. A uszy po sobie to moja nosi przez 85% czasu, także to pikuś :)
Zawsze to socjalka z pewnymi psami i na pewno jej się w głowie normuje wszystko. Trzymam kciuki za wasze postępy :D
A z tym strachem przed pociągiem to może tak jej się coś przestawiło po prostu? Myśmy wczoraj jechali autobusem i jak "do celu" Mika zachowywała się super to jak wracaliśmy była po prostu przerażona i nie mam pojęcia czym, bo w obie strony jechaliśmy praktycznie sami... Pewnych rzeczy się nie ogarnie niestety.

Link to comment
Share on other sites

heheh nie no spoko xd
kurde tylko skad mam takie ogarnięte piesy wytrzasnąc?? xd cos większego by sie przydalo, bo o małe to ja sie po prostu boję..
jutro znów na PM jedziemy, zobaczymy jak to z pociągim będzie, a i moze kogos fajnego spotkamy :eviltong:
dziena za kciuki ;D

Link to comment
Share on other sites

hahaha z psa jestem dumna, ale ja... - istna masakra :lol:
Z Moniką i Agnieszką przegapiłyśmy zapoznanie z drugim torkiem i biegłyśmy na żywioł :evil_lol: oczywiście ja pierwsza :lol:. Zorientowałyśmy się że to nasz torek dopiero jak kończył przebieg poprzedzający nas pies :diabloti: inni zawodnicy krzyczeli mi w którą stronę mam biec i jakoś poszło, nie licząc tego że prawie cały czas biegłam nie po tej stronie psa i przeszkód co trzeba :evil_lol:

ale liczy się atmosfera! Która była zajebista, bo i towarzystwo świetne!
Dzięki dziewczyny że też tam byłyście :loveu:


mam kilka filmików, ale one znów mnie upokarzają xd jeszcze poczekamy i zobaczymy co tam dziewczyny wyprodukowały :eviltong: wtedy coś wybiorę i wrzucę na yt :razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']nie wiem czy są xd ja nie robiłam :lol:

Ola, na Fortowych treningowych :razz: w minus zero :lol:[/QUOTE]

ej, to fajnie ::lol::lol: trudne torki były ? :) jesteś wstanie je narysować ? :evil_lol: i czy dużo psów startowało w tych minus zero ;) ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonka95']Te zawody będę miło wspominać i nasze miny przed drugim biegiem :cool3:
My to jesteśmy genialne :loveu:[/QUOTE]
ja też :loveu:
było świetnie ;D !!


jak na -0 byly trudne.. ale dałyśmy rade (czyt.: Lusia dała radę ) zaraz narysuję, tylko drugi nie wiem czy mi sie uda hahaha xd
a czy duzo psów.. w eLkach najwięcej, nie pamietam ile, w eMkach tylko Kostek, a w eSkach z nami 4 chyba

Link to comment
Share on other sites

zarys pierwszego torku. Drugiego niestety nie ogarniam nadal :lol:
poza tym na filmikach bdzie ;P

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/15/agi0105012013.png/][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/2707/agi0105012013.png[/IMG][/URL]

niebieski tunel duuuuzo dłuższy tylko mi sie nie zmiescil :lol:

Link to comment
Share on other sites

Teraz to zaczynam żałować, że się nie zgłosiłam :angryy:.

Pierwsze koty za płoty, to najważniejsze! Jak startowałam w tych zawodach, to też nie ogarnęłam, że II przebieg to zupełnie inny tor i ominęłam zapoznanie, ale torki były dużo mniej skomplikowane od tego, co tu narysowałaś, więc ogarnięcie tego nie było dużym kłopotem. Tutaj faktycznie mogło być trudniej :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Te torki takie bardziej zerówkowe widze były. :lol: Dziwne, bo widziałam filmiki z poprzednich treningowych, i Minus Zero torki były duużo prostsze. :roll: Tu są: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GCtn-i3BMG8[/URL]


ale przynajmniej mieliście dobry sprawdzian, jak dobrze przebiegliście zerówkowy torek, teraz wam nie odpuszczę tego Powsina :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Illusion']Teraz to zaczynam żałować, że się nie zgłosiłam :angryy:.

Pierwsze koty za płoty, to najważniejsze! Jak startowałam w tych zawodach, to też nie ogarnęłam, że II przebieg to zupełnie inny tor i ominęłam zapoznanie, ale torki były dużo mniej skomplikowane od tego, co tu narysowałaś, więc ogarnięcie tego nie było dużym kłopotem. Tutaj faktycznie mogło być trudniej :evil_lol:.[/QUOTE]
hahahahahaaa widze ze nie jesteśmy jedyne spostrzegawcze :evil_lol:
widzisz mówiłam żebyś z nami poszła ;] :mad:
w styczniu mają być jeszcze jedne :cool3:

[quote name='paulaa.']Te torki takie bardziej zerówkowe widze były. :lol: Dziwne, bo widziałam filmiki z poprzednich treningowych, i Minus Zero torki były duużo prostsze. :roll: Tu są: [URL]http://www.youtube.com/watch?v=GCtn-i3BMG8[/URL]


ale przynajmniej mieliście dobry sprawdzian, jak dobrze przebiegliście zerówkowy torek, teraz wam nie odpuszczę tego Powsina :diabloti:[/QUOTE]
a idź xd
tu nie było palisady i kładki :p
widziałam ten filmik, oglądałam go chyba ze 30 razy przed naszymi zawodami :evil_lol: dlatego jak weszłam na halę to myślałam że jeszcze zerówki mają xD

[quote name='Aleksandra95']strasznie długi ten torek, jak dla początkujących :evil_lol: ja nie wiem czy bym z Dorą pobiegła :diabloti: nigdy tyle nie biegłyśmy :eviltong:[/QUOTE]
dałybyście radę ;)
numerki na tabliczkach baaardzo ułatwiają życie :loveu: :evil_lol:





macie pierwszy filmik, śmiejcie się :p
nagrywał tata dlatego trzeba komputer przekręcić xd
to jest drugi przebieg drugiego torku, czyli już mniej więcej wiedziałam w którą stronę mam biec, ale jak widać w środku filmiku biegnę nie z tej strony co powinnam xd
szkoda że nikt nie nagrał pierwszego przebiegu, jak ludzie (:loveu: co ja bym bez nich zrobiła ) krzyczą gdzie mam biec :evil_lol:


[video=youtube;uOJHm7Pyk_U]http://www.youtube.com/watch?v=uOJHm7Pyk_U&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...