Jump to content
Dogomania

Znaleziono hawańczyka !


rodzice

Recommended Posts

Miałam dzisiaj telefon w sprawie znalezionego hawańczyka . Piesek ( samczyk ) wystraszony przybłąkał sie do rodziny mieszkajacej pod Warszawą .
Ma tatuaz w uchu . Pan dopatrzył się N 130 . N to Poznań , niestety moje były jedynymi maluchami zgloszonymi do tatuowania wiec nie ma mowy o tak wysokim numerze . Niemniej jednak zaraz sprawdziłam czy czasami Shiro nie zginął bo odnaleziony piesek był 4 km od Milanówka . Proszę was o pomoc , w którym oddziale moze być taka liczba szczeniat ? Piesek jest beżowo- popielaty . Pan przeslał mi mmsa na którym widać łepek - jest jasno popielaty . Piesek bardzo garnie sie do dzieci wiec pewnie wychowywał sie z nimi . Podalam Panu adres dogomanii , moze sam tutaj cos napisze .

Link to comment
Share on other sites

130 to duży numer bo nawet zastanawiałam się czy to nie coton ...... ale w Poznaniu nie ma hodowli cotonów. A moze uda sie wstawic jakąs fotke albo poprostu udac sie do związku w Poznaiu i powinni łatwo odnależź z jakiej hodowli pochodzi psiak no a potem do kogo należy ( jeżeli hodowca ma rejestr ;( )

Link to comment
Share on other sites

W Poznaniu sa zarejestrowane 2 albo 3 hawańczyki . zgłoszony był 1 miot - mój , wszystkie białe . To nie moze być psiak z Poznania . widocznie tatuaż jest niecałkiem widoczny i to N moze być np kawałkiem z W albo jeszcze innej litery . My teraz mamy podobny problem z odnalezionym tybetem . Psiak ma widoczny tatuaż , wszyscy widza wyraźnie X tylko ze w tym oddziale nigdy nie było tybetów . No i dlatego miedzy innymi powinniśmy psy czipować .

Link to comment
Share on other sites

Od kiedy bolonczyki są kolorowe?:roll: Sprawdź wzorzec rasy. Jako właścicielka bolonczyka mogę zapewnić, że kolor inny niż biały jest nieistniejący. Chyba ,że mówimy o nieuznanej przez FCI rasie bolonka zvetna.[quote name='rodzice']sprawdziłam - bywają kolorowe[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

wpisałam bolończyk , weszłam na grafikę i wskoczylo mi kilka takich jak ten ktorego dostałam w mms-ie wzorca nie sprawdzałam . A co w takim razie moze być kolorowego nie bedac hawańczykiem ?Na wystawie w Glogowie widziałam wlasnie takie kolorowe ale czy to były bolończyki ? Moze pan sie pomylił mowisc mi rasę .

Link to comment
Share on other sites

jak córka wróci ze szkoły to może uda nam sie wstawić foteczke która dostałam bo ja z telefonu nie umiem .
Ale rozwijajac temat , musi być cos takiego dopuszczone rzez FCI bo na wlasne oczy widziałam ocenę na ringu i nie były to hawańczyki ani lwie pieski bo te bym poznala .Kurcze ja wyrzucam katalogi z wystaw po jakims czasie ale może gdzies jeszcze znajde info co to było .

Link to comment
Share on other sites

[FONT=&quot][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Toshiba/USTAWI%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.jpg[/IMG][/FONT][FONT=&quot][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Toshiba/USTAWI%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.jpg[/IMG][/FONT][FONT=&quot][IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/Toshiba/USTAWI%7E1/Temp/msohtmlclip1/01/clip_image001.jpg[/IMG][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

miało być zestawienie psow z wystawy w Głogowie . koleżanka mi podesłała ale kopiowanie jak widać nie wyszło mi . Podesłała też mi link do tematu na dogo . Zadałam tam pytanie i dostałam odpowiedź
[url]http://www.dogomania.pl/threads/114153-Hodowle-kolorowych-bolo%C5%84czyk%C3%B3w-%28bolonka-zwetna%29?p=18048362#post18048362[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rodzice']miało być zestawienie psow z wystawy w Głogowie . koleżanka mi podesłała ale kopiowanie jak widać nie wyszło mi . Podesłała też mi link do tematu na dogo . Zadałam tam pytanie i dostałam odpowiedź
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/114153-Hodowle-kolorowych-bolo%C5%84czyk%C3%B3w-%28bolonka-zwetna%29?p=18048362#post18048362[/URL][/QUOTE]

w Głogowie w 2010r. zgłoszona była taka sunia:
Josefina Barsikai-Selymes
a w Opolu w 2010 r.
były 3 bolończyki kolorowe m.in.Charlotte od Krasne reky, nr tat.1131, jest też nr rodowodu i nr rejestracyjny
oczywiście wystawiane jako rasy nie uznane przez FCI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...