Jump to content
Dogomania

Ernusia za TM... Zabrala ze soba moje serce(*)(*)(*)


Iri

Recommended Posts

Ernusia. Moja Ty Slodka Dziewczynko.... Rozmawiam z Toba, caly czas! Kotek, nosek moj mokry i zimny, czy Ty wiesz jak mi Ciebie brakuje???? Wiatr jest silny na dworzu, zimno, ja sie wybieram do Twojego lasku, do Ciebie. Wezmiemy Masze, przywitacie sie znowu. Kochamy Cie bardzo Kwiatuszku! Tesknimy.... bardzo tesknimy

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • Replies 751
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witaj Moje Słoneczko Kochane Ernusiu!!!!
Przepraszam Cie Słoneczko ze tak długo byłam w przestrzeni kosmicznej , ale na pewno przeciecz wiesz dlaczego....Dziękuje Ci Kochana , ze przyszłaś do mnie ostatnio!
Bardzo dużo się dzieje, wiatry wieja, słońce świeci, deszcze leja, co tutaj się dzieje bez Ciebie, mowie Ci.... A ja tak bardzo tęsknię i kocham cie, ani trochę się nie zmieniłam, cale moje serce jest Twoje, mój nosek śliczny:-)
Maszunia jest duuuza, śliczna i mądra, czyta mi z ust jak do niej mowie, nawet mówić nie muszę , wszystko rozumie . Masza tez Cie bardzo kocha, Ty ja wychowałaś bardzo dobrze , moja Dziewczynko.
Całujemy Cie Kotek , KOCHAMYYYYYY
Zawsze Twoja IRI

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...