Jump to content
Dogomania

Berlin - 24/25 Marzec 2007


musia

Recommended Posts

Jadę prawdopodobnie :multi:
czy mozecie podac mi dokladniejsze info dotyczace wystawy ?
kiedy bedą szpice i ile płaci sie za wstep (osoba dorosla + dziecko z legitymacja)
[SIZE=1](z uwagi na to że komunikacja PRIV miedzy mna a palma sie popsuła :/ musialam zwrocic sie o pytanie tutaj )[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Daisunia']Jadę prawdopodobnie :multi:
czy mozecie podac mi dokladniejsze info dotyczace wystawy ?
kiedy bedą szpice i ile płaci sie za wstep (osoba dorosla + dziecko z legitymacja)
[SIZE=1](z uwagi na to że komunikacja PRIV miedzy mna a palma sie popsuła :/ musialam zwrocic sie o pytanie tutaj )[/SIZE][/quote]

z tego co ja się orientowałam , to osoba dorosła 7 euro a dzieci do 12 lat wstęp za darmo.Szpice są w sobotę:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='palma']My już zgłoszone :loveu: :multi: :loveu: Ale płacimy dopiero na miejscu (ze względu że nie mam konta dewizyjnego) :)

Kto będzie w niedzielę spacerował po grupie I ? :cool3:

Pozdrawiam[/quote]


My będziemy no i znając życie trafi nam się miejscowy sędzia:lol:

Link to comment
Share on other sites

Oh jak dobrze :loveu: :loveu: :loveu: Będzie z kim pogadać :lol: :loveu: :lol:
No my mamy Niemca .... znasz może Rolf Blessing?
A na koniec powiem że mamy 4 suczki w młodzieży u bc :)
A i jeszcze zapytam czy jest jakiś spis gdzie mogłabym znaleźć jakie to suczki ?
[SIZE=1][COLOR=cyan]Możemy też się dogadać co do zdjęć, bo ja aparat zabieram ale nie wiem czy będzie kto mi miał porobić fotki[/COLOR] ;)[/SIZE]

Pozdrawiam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Sędzia dla BC nie jest mi znany...
Co do tych 4 suczek to ich nie znajdziesz raczej choć świetnie rozumiem chęć poznania stawki:lol:

Zdjęcia... Znając życie to nasze rasy będą oceniane w tym samym czasie. Ja biorę dwie suki, które szczerze się nienawidzą i zapewne droga do Berlina będzie dzięki temu dłuższa:evil_lol: Mam nadzieję, że coś jeszcze będę w stanie usłyszeć po kilku godzinach w tym jazgocie...

Jako fotografa zabieram ze sobą mojego ojca (mam nadzieję, że mnie nie wystawi do wiatru) oczywiście bez niego z tymi diabłami nie dam rady;)

Myślę, że zdjęcia jakoś da się zrobić, ale musimy pokombinować na miejscu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...