Jump to content
Dogomania

4 szczeniaki potrzebują domu .Zbliza siię Zima pomocy !


Aleksandra.dog

Recommended Posts

Prosze pytajcie znajomych . Mam do oddania 6 tygodniowe szczeniaki. :-(:-(:-(
Nadchodzi Ziima nie mam kasy by je utrzymywac :-(:-(:-(.Moja suczka zaszla w ciąze w lipcu . Nie wiedzialam kiedy dokladnie bylam na wakacjach . Nie moglismy jej zamknąc przylatywalo do niej 10 psow . Wygryzly drzwi w piewnicy .
Urodzila 6 2 suczki i 4 psy . Jeden pies zostal oddany dla rodziny a drugi dla szefa mamy .
Prosze pieski są śliczne uwielbiają się bawic i przytulac .
Są to zwykle kundelki będą małej wielkosci tak jak matka.

Moj telefon dzwonic prosze w weekendy lub w dni powszednie od 15 do 20 będę mogla odebrac bo uczęszczam do szkoly
500 2333 62

Raczki okolice Suwałk



Zamieszczone zdj pochodzą z 4 tygodnia ich zycia poraz pierwszy wyszly na dwor
[IMG]http://www.dogomania.pl/Documents and Settings\Edyta Taraszkiewicz\Pulpit\P111011_15.07.jpg[/IMG]
[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Edyta%20Taraszkiewicz/Pulpit/P031011_16.12_[01].jpg[/IMG]
[IMG]http://www.dogomania.pl/Documents and Settings\Edyta Taraszkiewicz\Pulpit\P111011_15.08.jpg[/IMG]
[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Edyta%20Taraszkiewicz/Pulpit/P031011_16.12_[01].jpg[/IMG]
[IMG]file:///C:/Documents%20and%20Settings/Edyta%20Taraszkiewicz/Pulpit/P031011_16.12_[01].jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Nie zakładaj już nowych wątków.Edytując pierwszy post możesz zmienić temat i treść (edycja zaawansowana).Ja też myślałam,że tu znajdę pomoc.Czytając inne wątki mniej więcej wiem o co w tym chodzi.Sama szukam domu dla bezdomnego psa i wkrótce zacznę dla innego.Wyślij mi zdjęcia na maila szczeniaków i suni.Postaram się zrobić im ogłoszenia.
I sunię trzeba koniecznie wysterylizować,bo za pół roku sytuacja się powtórzy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...