Jump to content
Dogomania

Mikusiowy zwierzyniec zaprasza


Paulina_mickey

Recommended Posts

  • Replies 6.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej kochana :*
Matko jaki ja mam dzisiaj okropny dzień i przyszłam się Ci pożalić :placz:
Malgośka mi napisała ze Kropka znowu szuka domku... kur** ten facet ją oddał
narazie robią jej badania a potem maja przeznaczyc do adopcji. Ta anka co ją miała wziasc to ma wziasc teraz Lulka jak jej powiedzialam ze Kropka juz nie ma domku to ona teraz chce Kropke... a co ku** z Lulkiem, a zaraz mi pisze ze chce rasowego... nie no kurwi*** ca mnie zaraz wezmie... :angryy::angryy::angryy::angryy:
Na dodatek posialam gdzies ladowarke do kom... :angryy::angryy::angryy: komputer mi sie zawiesza i wszystko przeciwko mnie...
i nie mam jak po Lulka pojechać... kurde ty wiesz gdzie ta Sylwia mieszka co nie? moze pojedziemy razem autobusem po niego ?? co ty na to?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Hej kochana :*
Matko jaki ja mam dzisiaj okropny dzień i przyszłam się Ci pożalić :placz:
Malgośka mi napisała ze Kropka znowu szuka domku... kur** ten facet ją oddał
narazie robią jej badania a potem maja przeznaczyc do adopcji. Ta anka co ją miała wziasc to ma wziasc teraz Lulka jak jej powiedzialam ze Kropka juz nie ma domku to ona teraz chce Kropke... a co ku** z Lulkiem, a zaraz mi pisze ze chce rasowego... nie no kurwi*** ca mnie zaraz wezmie... :angryy::angryy::angryy::angryy:
Na dodatek posialam gdzies ladowarke do kom... :angryy::angryy::angryy: komputer mi sie zawiesza i wszystko przeciwko mnie...
i nie mam jak po Lulka pojechać... kurde ty wiesz gdzie ta Sylwia mieszka co nie? moze pojedziemy razem autobusem po niego ?? co ty na to?[/quote]
czekaj czekaj bo ja troche nie poinformowana jestem...z tego co zrozumiałam trzeba jechac po Lulka?hmmm musimy pogadać na gg bo mam pewniem pomysł....a Sylwia mieszka w sumie nad Małgośką a tam gdzie jest psiak to ma stajnie gdzie trzyma swojego konia...a co do Kropci to trzeba zmienic wątek dla niej i zacząć szukac od nowa...:angryy: ludzie sa beznadziejni...:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']to gdzie te zdjęcia?[/QUOTE]juz sie wgrywają:D
a co Ty tak te banerki zmieniasz:cool3: może i mi byś zrobiła jakiś?:evil_lol: bo ja nie umiem:oops: jakiś ciepły niebieski:diabloti:
[quote name='Samturia']Czeeeeść.. co tam u myszki?[/QUOTE]Witam:cool3:
dziś doszłam do wniosku że Mickey jest jak Tamaguci jak mu czegos brakuje to piszczy i domaga sie swojego...:evil_lol: wzłaszcza miłości nie raz ma takie chwile czułości że sam sie naprasza o ściskanie miznianie itd a nie raz ucieka:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey']juz sie wgrywają:D[/quote]
jak się zbieram do wyłączenia kompa :watpliwy:
[quote]a co Ty tak te banerki zmieniasz:cool3: może i mi byś zrobiła jakiś?:evil_lol: bo ja nie umiem:oops: jakiś ciepły niebieski:diabloti: [/quote] Bo Kudełek dopiwro dzisiaj "dostał". Banerek dla Ciebie...Hmmm... no nie wiem... tak długo musimy czekać na nowe zdjęcia :eviltong: W weekend zrobie, ok? Z jakiś konkretnych zdjęć?
[quote]Witam:cool3:
dziś doszłam do wniosku że Mickey jest jak Tamaguci jak mu czegos brakuje to piszczy i domaga sie swojego...:evil_lol: wzłaszcza miłości nie raz ma takie chwile czułości że sam sie naprasza o ściskanie miznianie itd a nie raz ucieka:roll:[/quote] Tamagotchi jest świetne :) Zawsze strasznie to lubiłam :) TYlko dlaczego to tyle kosztuje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Hmmm... no nie wiem... tak długo musimy czekać na nowe zdjęcia :eviltong: W weekend zrobie, ok? Z jakiś konkretnych zdjęć?
[/QUOTE]fotki były by już dawno tylko program coś nie chce dzialac:shake:
oki baaaaaardzo dziekuje z góry za banerek:D:buzi: a foteczki to jakie chcesz byle by był niebieski:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulina_mickey'][IMG]http://i133.photobucket.com/albums/q68/paulina_mickey/elf21.jpg[/IMG]
Oto długo oczekiwane fotki mojego psiaka:evil_lol:
Na tej widać jego wade zgryzu-przodozgryz:evil_lol:[/quote]
fotki :multi:
jaka tam wada zgryzu! On się poprostu szczerzy do aparatu :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...