Jump to content
Dogomania

Brno - 7-8.01.2012


Jagoodka

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

czy komuś udało się zrobić przelew za wystawę? moją dyspozycję bank odrzucił twierdząc, że jest zły swift - [B][COLOR=black][FONT=&quot]FIOBCZPPXXX [/FONT][/COLOR][/B][COLOR=black][FONT=&quot]???[/FONT][/COLOR][SIZE=2][COLOR=black][FONT=&quot] zapytałam mailowo Czechów, ale twierdzą że to poprawny numer.[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=2][B][COLOR=black][FONT=&quot]
[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black][FONT=&quot]czy ktoś kto wcześniej jeździł do Czech mógłby potwierdzić info o tym, że można zapłacić na miejscu???[/FONT][/COLOR][/SIZE][B][COLOR=black][FONT=&quot]
[/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zapytałam się organizatora i pozwolił za wystawę zapłacić na miejscu, ale wciąż nie widzę opłat, czekam na info. A Wy widzicie ile kosztują zgłoszenia ? Ma ktoś obsadę sędziowską, zgłosiłam ale w ciemno bo mój komputer nie pozwala mi otworzyć pliku pdf do końca. Nie mam już siły walczyć z zaporą.... :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Również dostałam pozwolenie na zapłatę na miejscu :) opłata za jednego psa w tej samej kwocie co przedpłata - 750 CZK.
[URL="http://www.dogomania.pl/members/98707-modusvivendi"][B]modusvivendi mam rozpiskę, jaka rasa Cię interesuje?[/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...