Jump to content
Dogomania

Bart już w NOWYM DOMKU !!!


Doda_

Recommended Posts

[quote name='dominikabankert']swietnie jestes ogromna pomoca na watku dziekuje ze tu jestes Barb[/QUOTE]
Mam nadzieję, ze Dexterka odpowie.

Załuję, że w ogłoszeniach Barta jest kontakt wyłącznie na hotelik.... Javena zrobiła pięćdziesiąt bardzo ładnych ogloszeń a Bart to fajny, adopcyjny pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']no wie tak naprawde nie ma osoby coby byla odpowiedzialna za psa on juz przechodzil z rak do rak i jeszcze ci pozal sie boze ludzie co go adoptowali dla zartu
naprawde Bart to pies niczyj mial tez siostre wiesz blizniaczke i ona ma wspanialy dom wspaniala pania ktora pomaga finansowo bartowi[/QUOTE]
Trochę przeczytałam wątek - od tej nieudanej adopcji. Byłam na wątku Basta, ktory mieszkal tak jak Bart w Mokrym Nosku - teraz niestety jest już za TM.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']przed chwilka fundacja rottka podala na fejsie platny dom tymczasowy bierze za psa do 300zl w okolicach łodzi zalezy czy je gotowane czy karme do dogadania info u fundacji badz nr tel 602 15 99 15[/QUOTE]
A mozna gdzieś znaleźć więcej informacji na temat tego pdt ? Jakieś zdjęcia ?

[quote name='dominikabankert']deterka wlasnie mi odpisala z wyzywieniem juz 400zl wyszzloby co robimy...........[/QUOTE]
To i tak taniej niż teraz. Na bieżaco sa też na dogo informacje z hotelu. Hotelik wystawia rachunki. Pozostaje sprawa transportu. Bart jest teraz pod Warszawą a musialby dojechać w okolice Opola. Jestem na watku od niedawna, w dodatku nie jestem nawet deklarowiczką Barta, Trzeba zapytać o zdanie innych. Tylko jak, skoro się nie pojawiają ?

Link to comment
Share on other sites

nic nie wiem szukam jak glupia po necie trzebaby zadzwonic i sie dwiedziec ja nie mam mozliwosci zadzwonienia jestem za granica nie moge dzwonic na komorki stad bo mi potraca z pensji i bedzie awantura juz bym to zrobila jakbym byla w pl

nie wiem ileby wyniosl przewo barta na pewno conajmniej polowe zaplacilabym

co do tego domu w lodzi mysle warto zadzwonic co i jak poza tym moznaby kogos wyslac tam za zwiady z dogo jest pelno osob z lodzkiego ktos by sie znalazl

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']jakby co u dexterki trzeba myslec szybko bo znow bedzie zajete......[/QUOTE]
Wiem. Niestety wszyscy zniknęli z wątku.:shake: Nawet baster i lusi przestala się pojawiać... :shake:

Link to comment
Share on other sites

baster po prostu nie jest teraz na internecie nie opuscila go najgorsze ze nie ma kasy ja nie mam tu myszki i nie moge zaproszen na watek wysylac to jest to najgorsze a tak zawsze naganialam ludzi.....myszke za miesiac mi chlopak przywiezie i bede naganiac ludzi na watek ale ten miesiac,,,,,,,,,
sa deklarowiczze co jeszcze ja apre lat temu ich tu zaprosilam i sa to osoby rzetelne jak magolek yolanovi i inni co placa sumiennie deklaracje

ja zrobie tez na niego duzy bazarek ale ja wracam dopiero w polowie wrzesnia do pl co do tego czasu strach myslec

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ile baster i lusi robi dla psów i że to bardzo rzetelna i powazna Cioteczka. Wlaściwie tylko z jej powodu trafilam na wątek - obiecywalam sobie już nie wchodzić na nowe...Do stałej deklaracji też nie mogę się zobowązać... Napisałam na razie do Dody z prośbą, żeby zajrzała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']murka ma mijesce od przyszlego tyg 450 zl karma w cenie[/QUOTE]\W sumie też taniej niż teraz. Gdzie jest ten hotelik u murki ? A w Mokry Nosek nie móglby trochę zejśc z ceny ? Nie probowano nigdy negocjować ?

Link to comment
Share on other sites

Mnie sie wydwało, ze teraz to jest 450 zl + karma. Ale jestem tu od niedawna, sprawdzę.
To dobranoc dominika, nie zauważylam kiedy zrobilo sie tak późno.
Już znalazłam 12 zł doba hotelowania x 30 dni = 360 zł + 90 zł karma. Czyli u Dexterki wychodziloby tylko o 50 zl mniej, u murki cena taka sama jak obecnie.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki Bart mi bardzo leży na sercu .Za barta płacimy 12 zł doba i 90 zł karma.Wychodzi 450 zł za 30 dni.Wiem że u Murki za takiego psa nie jest taniej.Bardzo bardzo boję się tych nieznanych domów tymczasowych.Jak myślicie że za 50 zł taniej warto przenosić Barta do innego hotelu?Jeszcze tylko Bart trzyma mnie na dogo bo już mnie mdli od tych afer na dogo.Wyciągamy psy niby do lepszego bytu a jak się potem okazuje trafia z deszczu pod rynnę i jeszcze za to płacimy.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Cioteczki Bart mi bardzo leży na sercu .Za barta płacimy 12 zł doba i 90 zł karma.Wychodzi 450 zł za 30 dni.Wiem że u Murki za takiego psa nie jest taniej.Bardzo bardzo boję się tych nieznanych domów tymczasowych.Jak myślicie że za 50 zł taniej warto przenosić Barta do innego hotelu?Jeszcze tylko Bart trzyma mnie na dogo bo już mnie mdli od tych afer na dogo.Wyciągamy psy niby do lepszego bytu a jak się potem okazuje trafia z deszczu pod rynnę i jeszcze za to płacimy.[/QUOTE]
Baster i lusi, ja nie mam akurat żadnego prawa decydowania o kwestii przenosin Barta. Nie zaszkodzi jednak zrobienie rozeznania co do cen w hotelikach - bierzemy pod uwagę wyłącznie sprawdzone i wiarygodne.
[quote name='dominikabankert']poprosze jeszcze raz o pomoc ta fundacje widac mnie olali ale Murka siw bynajmniej angazuje w adopcje psow i pomaga jak moze

nie wiem ja zapalce w poniedzialek 100zl ale dzie reszta nie wiem rozkladam rece[/QUOTE]
Nie widzę Barta wśrod zdjęć psow na stronie hotelu. A Wy ? [url]http://hoteldlapsow.net/galeria[/url]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy Ciocie, ktore obiecały bazarki dla Basta będą je w najbliższym czasie robić ? Jeśli nie to może ktoś pomóglby zrobić bazarek składkowy - ofiarodawcy wysyłali by fanty sami od siebie a prowadzący bazarek wstawilby gotowe fotki ? Ja nigdy nie robilam bazaru ale chętnie dołożę jakiś fant lub kilka od siebie. Co o tym myślicie ? Napisalam do Tianku z pytaniem czy dalaby radę zrobić taki bazar. Potrzebni są też ofiarodawcy fantow. ;)

Myslalam też nad zmianą tytułu : [B]Bart znów porzucony. Potrzebne deklaracje stałe, jednorazowe, bazarki, ogloszenia.[/B]
Nie za długi ?

baster i lusi podeślij mi numer konta, to wyslę chociaż skromną piatkę.

Edited by barb
Link to comment
Share on other sites

moznaby zadzwonic i spytac sie cotoza tansza wersja tego domu tymczasowego nie mozemy skreslac od razu nowych osob podalam numer prosze zeby ktos zadzwpnil i sie opytal ja niemoge dzwonic to nawet by pasowalo bo jest kolo lodzi i 300zl okolo a nie prawie 500

ten hotelmokry nosekbierze kase i nie pomaga jakna przyklad murka ze jej samej zalezy na wyadoptowaniu psa

jestem tylko ciekawa jak dalej tak bedzie u barta to co wywioza go sami do schroniska........ nie moge tez dzwigac sama ciezaru jego utrzymania go co bedzie w przyszlym miesiacu nie wiem, ja bym go oddala do domu tymczasowego nawet w gorsze warunki i tak i tak jest na dworzu anie w domu

nie upierajcie sie sytuacja jest jaka jest dajmy go do domu tymczasowego taniego

w sumie co za roznica czy bedzie w takiej klatce czy takiej klatce siedzial na dworze a co nam prawie 300zl odejdzie miesiecznie to odejdzie myslcie realanie inaczej ja niestety opuszcze barta bo tak dalej byc nie moze

poza tym wy wszytkie dogomaniaczki zaraz reagujecie o bo pies bedzie mial stres itp a comuy nie mamy stresu patrzac na jego finanse

z tego co wiem to pies sie zaadoptowuje a bart jest przyjazny ,owszem byloby mu ciezko ale oswoi sie i zaprzyjazni z innymi pieskami

bedziemy spokojniejsi szukajac mu czegos na spokojnie i nie bedzie grozby schronu

pomyslcie czy ja nie mowie logicznie

Link to comment
Share on other sites

ja jak przyjade do polski we wrzesniu to sama sie zastanawiam czy nie zostac platnym domem tymczasowym bo do pracy od razu nie pojde warunki mam swietne i juz nawet o tym rozmawialam z moimpartnerem i na pewno nie bralabym wiecej niz 300zl na bank nigdy nie wiecej plus wet oplacalabym mu sama z wlasnej kieszeni

i co jak sie zaproponuje to tez zaraz beda grzmoty ze nie bo ja jestem nowa swieza mi nie mozna zaufac no wtedy to sie wsciekne i jak wiele osob odejde z dogo bo tu sie robi coraz wiekszy syf niestety

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dominikabankert']ja jak przyjade do polski we wrzesniu to sama sie zastanawiam czy nie zostac platnym domem tymczasowym bo do pracy od razu nie pojde warunki mam swietne i juz nawet o tym rozmawialam z moimpartnerem i na pewno nie bralabym wiecej niz 300zl na bank nigdy nie wiecej plus wet oplacalabym mu sama z wlasnej kieszeni

i co jak sie zaproponuje to tez zaraz beda grzmoty ze nie bo ja jestem nowa swieza mi nie mozna zaufac no wtedy to sie wsciekne i jak wiele osob odejde z dogo bo tu sie robi coraz wiekszy syf niestety[/QUOTE]
Dlaczego grzmoty ? Warunki są przecież do sprawdzenia. 300 zl z karmą ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barb']Dlaczego grzmoty ? Warunki są przecież do sprawdzenia. 300 zl z karmą ?[/QUOTE]

ale to dopiero ak wroce do polski tak z karma dlamnie by byla z tego symboliczna stowa zarobku pies bylby w domu mam ogromna ogrodzona dzialke za dzialka stadnina koni ale oczywiscie juz wiem ze jak sie zaproponuje to na dogobedzie afera i zaraz bedzie ze bede psa w chlewie trzymac itp

moj ukochany tez kocha psy i mowi ze to swietny pomysl taki tymczas robic ale mowie do wrzesnia jestem za granica a mieszkac bede w elblagu wiec polska polnocna wchodzi w gre

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...