Jump to content
Dogomania

Chiński grzywacz


Wiśnia15

Recommended Posts

Hej;) mam na imię Karolina;)
Bardzo interesują mnie pieski tej rasy.Byłam na kilku wystawach i przyglądałam się im.Są naprawdę wspaniałe.Planuję w przyszłości kupić sobie pieska tej rasy.
Powiedzcie mi coś o nich, jak je pielęgnować,jak przygotować do wystawy?Podzielcie się jakimiś radami na temat hodowli tej rasy:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiśnia15']Hej;) mam na imię Karolina;)
Bardzo interesują mnie pieski tej rasy.Byłam na kilku wystawach i przyglądałam się im.Są naprawdę wspaniałe.Planuję w przyszłości kupić sobie pieska tej rasy.
Powiedzcie mi coś o nich, jak je pielęgnować,jak przygotować do wystawy?Podzielcie się jakimiś radami na temat hodowli tej rasy:lol:[/QUOTE]

Polecam, to cudowne pieski, sa nieslychanie inteligentne i fizycznie wytrwale. Mimo ze wygladaja krucho maja fantastyczna dynamike i lubia ruch, spacery, maja specyficzna fizjonomie i spojrzenie , prawie ludzkie, ale maja humory i to jest tez bardzo ciekawe w t ej rasie. Raczej ale nie musi byc regula przywiazuja sie do jednej osoby a innych w rodzinie po prostu akceptuja, sa troche na dystans do obcych na poczatku ale to specyfika rasy . Radosne i i niepowtarzalne w swojej urodzie. Raczej zdrowo ida przez zycie jak sie nie kupi z jakiejs pseudohodowli z choroba oczu lub wypadajacej rzepki kolanowej ale normalnie to bardzo zdrowe psy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...