Jump to content
Dogomania

Słynny pies ROCKY - patron psich adopcji - już za TM [*]. Jesteśmy z Tobą, Kasiu...


UBOCZE

Recommended Posts

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Boże...masz rację! Nikt o tym nie pomyslał!!! [quote name='Aman Varda']żadne słowa nie ukoją , żadne nie pomogą :( ogromne współczucia ....
a jaki to pies przy nim czuwał ? nikt o to nie pyta może trzeba by go zabrać ?....[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Ludkowie ja bez FB, czy coś wiadomo o tamtym psiaku?[/QUOTE]

Marysiu, gdzie możesz, to dementuj, bo już Superekspress puścił fałszywą informację, że wybrał się na eskapadę za sunią i zagryzły go inne psy. Kasia sama nie wie, jak do końca było, bo Rocky został znaleziony martwy. Ale ten wariant prasowy został przez weta wykluczony. Powodem było coś nagłego wewnętrzenego...

A tak w ogóle psiak z Kasią promowali psie adopcje w kraju i za granicą. W Łodzi też byli...

[URL]http://lodz.naszemiasto.pl/artykul/826284,do-lodzi-przyjechal-rocky-pies-ktory-ma-swoj-blog,id,t.html[/URL]

Zrobili w tej sprawie bardzo bardzo dużo dobrego. Bardzo żal mi i Rockiego, i Kasi...

To ogromny ból. Pamiętam, jak w dwa tygodnie po utracie Timura pojechałem do Łowicza adoptować Miśkę. Kasia postąpiła podobnie: Rocky pozostanie na zawsze w jej (i nie tylko) sercu, a ona adoptowała teraz inną kudłatą bidę - z Jastrzębia. Z tego samego schroniska, co Kulek...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Oczywiście, sama też słyszałam wersję z sunią...To Rocky nawet po śmierci pomógł kolejnej bidulce. Serdeczności dla Kasi i dla... Kulka, ale to już na innym wątku:)
Adasiu, a ten psiak, który pilnował Rockyego, co z nim?[/QUOTE]


Psiak zniknął na razie z pola widzenia, ale gdy tylko się pojawi, jest zamiar pomocy w postaci ulokowania go w DT...:lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam Kasię i Hakera. Oczywiście, że jesteśmy wszyscy Rodziną. Nie poznajesz z FB?
Proszę o wygłaskanie Hakerka, a Rocky z góry niech nam nadal wszystkim sprzyja...

Pozdrowienia Najcieplejsze - Adam H.

[URL]https://www.facebook.com/#!/events/263630353679058/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...