Jump to content
Dogomania

Brutus i Salma ;)


Rinuś

Recommended Posts

  • Replies 7.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='eria']dzięki!! oglądam ,oglądam i stwierdzam że ceny nie są wysokie tych zabawek, chyba kudłatym zamówię mimo że to labkowy sklep :evil_lol:[/quote]
[I][B]haha :D ta zabawka co ma ja Brutus to w krakvecie kosztuje 17 zł prawie :crazyeye::crazyeye::crazyeye: i do tego 10zł wysyłka :roll::roll:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']Ooo jakie fajne aporciki:lol: My zwykle przechodzimy wzdłóz rzeki, zbieramy plastikowe butelki i siuuuup psu do wody:evil_lol:[/quote]

[I][B]hehe tak najlepiej :D ale Brutus za butelkami nie popłynie :eviltong::eviltong:woli kije ,ale potem je gryzie i czasem je połyka :shake::shake::shake:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]zaznaczona na liście :evil_lol::evil_lol:
nie miałaś jak 10 znaków zrobić co??:evil_lol::evil_lol::mad:
[/B][/I][/quote]
:diabloti:
jakie 10 znakow jakie 10 znakow mnie cos takiego nie obowiazuje:evil_lol:
[quote name='Vectra']co tu taka cisza ? :evil_lol:[/quote]
bo trzezwi tu siedza:grin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']co tu taka cisza ? :evil_lol:[/quote]
[I][B]bo u mnie nie ma psów zabójców :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
tylko taki ktoś:loveu::loveu::evil_lol:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/31/dac75fc7d681980b.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/31/a036ed651697b094.jpg[/IMG][/URL]

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/31/056517cc79b592fb.jpg[/IMG][/URL]

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][I][B]nie wiedziałam że mam z takimi do czynienia :evil_lol::evil_lol::mad:[/B][/I][/quote]
no przecie sama gadalas ze do wenerycznych ci daleko :diabloti:a w qtorej klasie sie przerabia na bbiologii??cooo??:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evaxon']no przecie sama gadalas ze do wenerycznych ci daleko :diabloti:a w qtorej klasie sie przerabia na bbiologii??cooo??:diabloti:[/quote]
[I][B]chodziło mi że do zachorowania mi daleko :evil_lol::evil_lol: a szkołę to ja już mam za soba:eviltong::eviltong:[/B][/I]
[quote name='Vectra']u mnie są psy zabójcy i do tego niezsocjalizowane i wsie koondle :diabloti:
zrób mi kawe :modla:[/quote]
[I][B]się robi :evil_lol::evil_lol: ale nie mam żadnej foty żeby Ci wstawić :evil_lol::evil_lol: musisz na psiąkośc się udać :evil_lol::evil_lol::diabloti:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']u mnie są psy zabójcy i do tego niezsocjalizowane i wsie koondle :diabloti:
zrób mi kawe :modla:[/quote]
:grin:
tosz to szantaz:evil_lol:

[quote name='Rinuś'][I][B]chodziło mi że do zachorowania mi daleko :evil_lol::evil_lol: a szkołę to ja już mam za soba:eviltong::eviltong:[/B][/I]
[/quote]
chodziło nie chodziło wyszlo wszytsko na jaw:eviltong: NIELETNIA:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...