Jump to content
Dogomania

Gdynia - przygarnij mnie ,mój los w twoich rękach!!


Martyna-Gdy

Recommended Posts

to ogloszenie z trojmiasta- ta pani dr to weterynarz, nie pierwszy raz widze, ze zgarnia jakies bidy, ratuje psiaki... kiedys zawiozlam pokarm do starszych panstwa, powiedzieli, ze za darmo wysterylizowala im psy i ze to ona z kolezanka dawaly ogloszenia o pokarmie ... to musi byc cudowna kobieta, tylko czemu nikt takich dziadow nigdzie nei zglasza? czy za takei cos nei grozi chociaz kara finansowa? gdzie swiadkiem jest weterynarz? ze to jest znecanie?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Martyna-Gdy']moim zdaniem,jak zacznie sie dyskusje,ze chce sie finansowac sterylizacje a potem mu ja oddać,to facet sie obrazi/wkurwi/podziękuje i tyle z tego będzie..
to nie są ludzie mentalnie na takie coś gotowi,jedyne wyjście zbajerować tak jak mówilam; czy ma pan jeszcze te sliczne szczeniaki? nie. - oo a moze chce pan oddać tego pieska (ze wskazaniem na sunię) i ją zabrać.. tylko musimy mieć DT i kogoś kto podjedzie z nim zagadać,bo ani na ani Magda nie możemy bo odrazu bd widział,że to jest kombinacja[/QUOTE]

ja nie popieram pomysłu zabrania suczki stamtąd na dobre, wyżej napisałam, dlaczego
jeśli pojedzie tam osoba, która ma doświadczenie w rozmowie z takimi ludźmi i zrobi to umiejętnie, to istnieje szansa, że chłop odda sukę na tą sterylkę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='martasekret']nie rozumiem....miałam na myśli Panią weterynarz, ona powinna złożyć doniesienie[/QUOTE] (zle napisalam chodzilo mi o to ze klient wezwal zleceniobiorce.)

ja tez mialam ja na mysli. skoro byla przez neigo wezwana do krow czy czegokolwiek to troche slabo isc i zlozyc doneisienie i podpisac sie jako swiadek. bo juz chlop zadba o to, zebye wiecej klientow chlopskich nei miala.

Link to comment
Share on other sites

Martyna wymyslilam, ze powiedz facetowi, ze masz suoper weterynarza, ktory robi akcje promocyjna i za darmo bada psy a ten piesek ci bardzo lezy na sercu bo ci sie strasznie podoba i chcesz ja zawiezc,facet nei ponosi zadnych kosztow, a wetka zbada i odciagnie pokarm ktory jej zostal po maluchach, jakos tak powiedz. ze to jakas akcja promocyjna jest i chcesz z neij skorzystac.


jak powie ze ma gdzies akcje to wtedy bedziemy myslec dalej.


brak auta nei jest problemem bo suczke wezmiesz do auta, zreszta rodzice moga cie podwiezc, ja po 16 30 tez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdagdynia']Martyna wymyslilam, ze powiedz facetowi, ze masz suoper weterynarza, ktory robi akcje promocyjna i za darmo bada psy a ten piesek ci bardzo lezy na sercu bo ci sie strasznie podoba i chcesz ja zawiezc,facet nei ponosi zadnych kosztow, a wetka zbada i odciagnie pokarm ktory jej zostal po maluchach, jakos tak powiedz. ze to jakas akcja promocyjna jest i chcesz z neij skorzystac.


jak powie ze ma gdzies akcje to wtedy bedziemy myslec dalej.


brak auta nei jest problemem bo suczke wezmiesz do auta, zreszta rodzice moga cie podwiezc, ja po 16 30 tez.[/QUOTE]

On się na to nie zgodzi, aż taki głupi nie jest. Już lepiej powiedzcie mu, że jest osoba chętna do adopcji tej suki, wysterylizujcie, potem po kilku dniach odprowadźcie, ale facet będzie mega wkurzony.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

MArtyn a, no to jak powie , ze nie i si eo brazi to jzu trudno, nie poradzisz. niklt nie bedzie mu suki wykradal i nikt go nie zmusi do sterylizacji bo nie ma takiego przymusu w panstwe polskim.

powiedz dziadowi, ze chcesz go pozbawic problemu szczeniakow co 6 miesiecy i chcesz zafundowac psu przeglad i sterylizacje. 2 zdania. jak powie nie i sie obrazi - trudno. calego swiata nie zbawisz i nie zmienisz. ale sprobuj chociaz.

a transport z suka jakos zalatwie.

Link to comment
Share on other sites

ja myślę,że trzeba by mocnych argumentów,żeby przekonać go do sterylki a potem zwrotu psa..
tak jak Magda mówi- biorąc szczeniaka kilka razy zaznaczył,że nie chce zwrotu,on chce się pozbyć problemu..
dla sunię trzeba zabrać,sterylka DT a potem DS..
no chyba,że dziewczyny dałybyście radę go przekonać do samej sterylki DT a potem do niego,ale mega mega wątpię.. ja mam wolne do niedzieli,jeśli jesteście zainteresowane podjechaniem tutaj

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martyna-Gdy']ja myślę,że trzeba by mocnych argumentów,żeby przekonać go do sterylki a potem zwrotu psa..
tak jak Magda mówi- biorąc szczeniaka kilka razy zaznaczył,że nie chce zwrotu,on chce się pozbyć problemu..
dla sunię trzeba zabrać,sterylka DT a potem DS..
no chyba,że dziewczyny dałybyście radę go przekonać do samej sterylki DT a potem do niego,ale mega mega wątpię.. ja mam wolne do niedzieli,jeśli jesteście zainteresowane podjechaniem tutaj[/QUOTE]


nie ma co gdybyc. dziewczyny wiedza co mowic. cobedzie to bedzie.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...