Jump to content
Dogomania

CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...


clockwork

Recommended Posts

[quote name='Vectra']hahahaha .. powiem ci ...... nie jestem wetem ,ale zapytaj Ali jaką postawiłam diagnoze legwanowi ;)[/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala... pitam :cool3:

a tak wogóle... to jakoś dziwnie na tym dogo wszyscy wszystko wiedzą... cokolwiek nie napiszesz... niby że nowina... to i tak temat jest juz przedyskutowany :shake::shake::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]znaczy sie dziecko Tobie dojrzewa.........;) [/B][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak.. teraz tak analizując... to przecież sprawa jasna... chodząc po gałęziach leg zostawia po sobie takie jakies białe :cool3: wodniste cosie... myślałam że ma katar :oops:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 28.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Alicja

    7335

  • clockwork

    6473

  • apple

    1311

  • agbar

    1137

Top Posters In This Topic

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Ala... pitam :cool3:

a tak wogóle... to jakoś dziwnie na tym dogo wszyscy wszystko wiedzą... cokolwiek nie napiszesz... niby że nowina... to i tak temat jest juz przedyskutowany :shake::shake::evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tak.. teraz tak analizując... to przecież sprawa jasna... chodząc po gałęziach leg zostawia po sobie takie jakies białe :cool3: wodniste cosie... myślałam że ma katar :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no bo tematy z blożków potem są po 100kroć wałkowane w zaciszu:diabloti:skaypowych rozmów:evil_lol:......jak pitasz to mówie ....Vectra powiedziała że Legwanowi hormony buzują:razz:...prorok czy cóś:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]no bo tematy z blożków potem są po 100kroć wałkowane w zaciszu:diabloti:skaypowych rozmów:evil_lol:......jak pitasz to mówie ....Vectra powiedziała że Legwanowi hormony buzują:razz:...prorok czy cóś:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]może Vectra tez tak ma... :evil_lol: :niewiem:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]HA! a Ala mnie wczoraj sprowadziła na ziemie... że majowy łikend dopiero za 2 tygodnie... bo ja już w najbliższy wtorek jechałam do stolycy... :mdleje:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:myślisz ze to było miłe widziec rozpacz w twoich oczach jak ci to powiedziałam ....do tej pory mam wyrzuty sumienia:razz: .........tylko jak tu popędzic czas;)[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:cool1:myślisz ze to było miłe widziec rozpacz w twoich oczach jak ci to powiedziałam ....do tej pory mam wyrzuty sumienia:razz: .........tylko jak tu popędzic czas;)[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]ani nie gadaj... ja juz prawie jechałam... ale trauma :placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

.[COLOR=DarkRed][B].......................Klockowa dopiero teraz sie doczytałam, że Ci dziecko dojżewa................współczuję...............bardzo współczuje, bo wiem co to oznacza, jedno mi juz dojżewa 2 lata:mad::mad::mad:.....a drugie zaczyna :placz::placz::placz:

................i tak wogóle to nie miałąm NIGDY zamiaru sie lansować............bo co to ja jakas lanserka jestem czy co????
ale ............no KKkurcze muszę..............raczę właśnie wspomnieć, że nowe foty wstawiłam ...........i nic.....cisza.......mam jeszcze ze 200 ale nie wiem czy wstawiać, no bo po co:shake::shake::shake:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paula_z'][IMG]http://th.interia.pl/20,ga8acee471107524/i419101.jpg[/IMG]
:loveu: Hehe :D [/quote]
;)

[quote name='Basia_Sz']Witajcie Clockworki w czwartek rano :loveu: :evil_lol:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]siemana z rana Basiu :multi: czwarteczek...[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='BeaC'].[COLOR=DarkRed][B].......................Klockowa dopiero teraz sie doczytałam, że Ci dziecko dojżewa................współczuję...............bardzo współczuje, bo wiem co to oznacza, jedno mi juz dojżewa 2 lata:mad::mad::mad:.....a drugie zaczyna :placz::placz::placz:

................i tak wogóle to nie miałąm NIGDY zamiaru sie lansować............bo co to ja jakas lanserka jestem czy co????
ale ............no KKkurcze muszę..............raczę właśnie wspomnieć, że nowe foty wstawiłam ...........i nic.....cisza.......mam jeszcze ze 200 ale nie wiem czy wstawiać, no bo po co:shake::shake::shake:[/B][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]cze nie-lanserko ;) z dojrzewającymi szkodnikami :evil_lol: jakżeby inaczej... wleze do cie...
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]:hand:witam moje Klocusiowe....my już po psacerku:painting:..i teraz przezywam pójście za malą troszkę do pracy:evil:[/B][/I][/FONT][/COLOR][/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie idź do pracy... nie idź :-( bedzie mi smutno bez cie :-([/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'];)


[FONT=Arial][COLOR=blue][B]siemana z rana Basiu :multi: czwarteczek...[/B][/COLOR][/FONT]



[FONT=Arial][COLOR=blue][B]cze nie-lanserko ;) z dojrzewającymi szkodnikami :evil_lol: jakżeby inaczej... wleze do cie... [/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie idź do pracy... nie idź :-( bedzie mi smutno bez cie :-([/B][/COLOR][/FONT][/quote]

no nie plakaj ...chodz ciem utulkam:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]utulaj... [/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=blue]cze dilery... :p zara do Was lukne ... nadrabiam po kolei :cool1:[/COLOR][/FONT][/B][/quote]
nie idz do mnie ...tam nudno i krzyze po oczach daja:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...