Jump to content
Dogomania

Szukam weterynarza w trójmieście, który dobrze wykona RTG u szczeniaka...


Frances_B

Recommended Posts

Hej :)
Mam 12 tygodniową suczkę. Niestety mała kuleje na prawą tylną łapkę...W klinice na Łąkowej w Gdańsku 3 tygodnie temu zalecili nam zrobienie zdjęcia w wieku 12-13 tygodni, aby stwierdzić, czy to dysplazja. Jeżeli coś by wykazało, możliwy jest zabieg zespolenia spojenia łonowego (JPS). Można go zrobić do ok. 20 tygodnia. Sęk w tym, że oni chcieli zrobić ten zabieg zaraz po zrobieniu RTG, pod jedną narkozą...
Idąc tym tropem nie będę nawet mogła skonsultować zdjęcia i konieczności zabiegu z innym lekarzem. Skąd mam wiedzieć, że zrobią zdjęcie dobrze ? Mało to jest przypadków, gdzie przez źle zrobione zdjęcie pies trafia na stół operacyjny zupełnie niepotrzebnie...?
Po ostatniej wizycie (zapłaciłam 128 zł za szczepienie i badanie kału btw...) straciłam zaufanie do tej kliniki. Mam wrażenie, że chcą mnie naciągnąć na kasę. Ale bardziej boję się niepotrzebnego zabiegu i stresu dla mojej psiny.

A więc : 1)Szukam dobrego weterynarza z gdańska "na co dzień", który w razie większych problemów skieruje mnie do specjalisty, nie będzie udawał wszechwiedzącego, nie będzie żerował na mojej miłości do psa i nie będzie brał 100 zł za szczepienie...

2) Pilnie potrzebuję namiaru na weta, który poprawnie wykona i odczyta zdjęcie RTG u takiego malucha oraz oceni, czy istotnie potrzebny jest zabieg.
Nie chcę kroić małej niepotrzebnie...

Dodam jeszcze, że zastanawiamy się nad wizytą u doktora Zaleskiego z ul.Elbląskiej lub u Brzeskiego z Gdyni...
Jeżeli macie jakieś inne sugestie, będę bardzo wdzięczna.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

I co tam u Twojej suczki? Szkoda, że nik nie odpowiedział na Twoją prośbę. Obaj doktorzy, których wymieniłaś są godni polecenia i zaufania. Osobiście polecam jeszcze dr Hajdo i Benkowskiego w Gdyni, ewentualnie dr Błaszczyka w Gdańsku na Przymorzu lub w Osowej

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...