Jump to content
Dogomania

labradorka suka hodowlana szuka domu


shila1404

Recommended Posts

ktos na allegro chce oddac suke hodowlana labradorke az strach zeby nie trafila do pseudo . dzownilam do faceta ale ona za bardzo nie chca gadac jak zapytalam z jakiej hodowli to powiedzial ze nie pamieta i ze mu sie moje pytania nie podobaja i sie rozlaczyl . moze ktos inny zadzwoni i pogada z facetem
[url]http://allegro.pl/oddam-suke-rodowodowa-labradora-i1810626687.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

ten czlowiek jest troche dziwny , jak mowilam ze moge pomoc , ze porozmawiam z fundacja i szybko znajdziemy spradzony domek dla suni to powiedzial ze nie ma mowy i odlozyl telefon . zapytalam o wystawy to podobno ma cwc i tytul najlepszej suki w rasie wiec wspomnialam ze warto dalej ja na wystawy zabierac a on ze nie odda hodowcy zeby ktos na niej zarabial

Link to comment
Share on other sites

ja mu zaproponowal ze jesli ma sunia jakies osiagniecia to moge ja wziac na wystawy i na takich warunkach ze jesli kiedy w przyszlosci jego sytauacja sie zmieni to bedzie mial ode mnie z hodowli dormowego szczeniaka . tylko najpierw chcialam zobaczyc rodowod suni zeby wiedziec czy jest z dobrej lini to powiedzial ze nie da hodowcom zarabiac i sie rozłaczył . Mi sie to troche nie podoba bo przeciez jesli by mu zalezalo na dobrym domku a nie chce dac rodowodu to powinien zrobic sterylke a on mowi ze nie ma koniecznosci .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...