Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

[quote name='saJo']Zbiorka jest o 7:45 w sobote na stadionie na Artyleryjskiej. Funkcje Ci znajde, ale musze jutro na spokojnie sie tym zajac, jeszcze raz wszystko przeanalizowac, kto co robi i czy wszedzie jest wystarczajaca ilosc osob.[/quote]


Dopsz..w takim razie sprobuje byc :]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kasia_kate']A ja ostatnio tyle mam na głowie, że nie mamy czasu z Lenką przyjść na szkolenie. :angryy:
[/quote]
Nie denerwuj sie tak pamiętasz że w ten i kolejny weekend posłuszeństwa nie ma??

Olka
Może wpadniesz tak to na agility, w ten i kolejny weekend chodzę piechotą (lub rowerem) sama :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hehe :D bo ja się muszę psychicznie nastawić na to, że mój pies nie jest skory do pracy i zawsze mi wywinie jakiś numer :diabloti:

Mam nadzieję, że będzie chciała skakać bo po naszym domowym placu agility (czyt. pufy i łóżka) idzie jej świetnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Witam witam :D
Renata napisz mi jak będziesz o której jest agility bo z moją sklerozą to straszna rzecz pamiętać tyle godzin :) Ach no i gdzie i o której się umówimy
Ach no i co ja muszę wziąć na zajęcia (oprócz psa oczywiście:cool3: bo on się wszędzie ze mną ciąga):evil_lol:

Oczywiście jak będzie lało od rana to ja sobie daruję ponieważ moja księżniczka nie ruszy się spod bloku bo jej nie daj Boże na głowę napada. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

co do czwartku to ja wam jeszcze powiem dzisiaj czy mi sie plan zmieni czy nie :/

______________________________________________

Więc jak prowadzący nie będą robić problemu że chce teraz z inną grupą to będę miała normalnie wolne jak poprzednio. Jeżeli będą robić anse to skończę o 13:15

A jak jutro? bez zmian?

Link to comment
Share on other sites

Nie. Poniewaz nie jade do Holandii zostaly mi trzy dni bez jakiejkolwiek prawie pracy, wiec...chce w koncu pojechac na kilka dni do rodzicow, ostatni raz bylam w lipcu....
Jak chcesz, mozemy sie spotkac w sobote. Pasowaloby? Mam cale przedpoludnie i wczesne popoludnie wolne, ale musialabys przyjechac do HP.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...