Jump to content
Dogomania

Szkolenie w olsztynie?


Messiah

Recommended Posts

Niestety ani Alantani ani w zamian ja nie możemy pojechać na seminarium z Fuchsem. W związku z tym mamy [SIZE=3][B]do [/B][B]odsprzedania, w dobrej cenie 1 miejsce[/B][/SIZE] bez psa (za psa pewnie można dopłacić w razie czego).
Wiem, że jest późno ale może ktoś niezdecydowany skusiłby się.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nikolajef']Niestety ani Alantani ani w zamian ja nie możemy pojechać na seminarium z Fuchsem. W związku z tym mamy [SIZE=3][B]do [/B][B]odsprzedania, w dobrej cenie 1 miejsce[/B][/SIZE] bez psa (za psa pewnie można dopłacić w razie czego).
Wiem, że jest późno ale może ktoś niezdecydowany skusiłby się.[/quote]

No to kiszka, bo my z Hakerem też nie możemy jechać :-( Raczej wątpię, żeby ktoś chciał odkupić nasze miejsca. Trudno

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']No to bardzo milo, ze niespelna tydzien przed semi onformujecie,ze jednak na semi nie jedziecie i kase na paliwo dzielimy na trzy, a nie na piec w sumie w nocy i w sumie zadna to roznica finansowa.

PS. saJoz tej strony[/quote]

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale my mamy po kilkaset złotych w plecy, bo nikt nie zwróci nam wpłaconych pieniędzy, co w porównaniu z kosztami paliwa robi właśnie różnicę.

ps. za mnie jedzie cyber_zbir, więc trzymajcie mu miejsce w samochodzie - przynajmniej będę mial fotki z seminarium.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saba']No to bardzo milo, ze niespelna tydzien przed semi onformujecie,ze jednak na semi nie jedziecie i kase na paliwo dzielimy na trzy, a nie na piec w sumie w nocy i w sumie zadna to roznica finansowa.

PS. saJoz tej strony[/quote]


Sajo, pisząc to pomyślałaś o naszych kosztach wycofania się? Chyba, że namawiając nas na semi myślałaś tylko o o rozłożeniu kosztów paliwa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Namawiajac Was na top semi mialam przede wszystkim na mysli Wasze psy i Was. zawsze staram sie organizowac takie wyjazdy, zeby byly one z jak najwieksza korzyscia dla osob jadacych. Jednak planowanie wyjazdu dwa miesiace wczesniej i umawianie sie w kwestii osob, ktore jada sprawia, ze czlowiek pewne rzeczy sobie planuje, miedzy innymi to, ile musi pieniedzy na ten wyjazd odlozyc. Tak tez bylo w tym wypadku a DLA MNIE, podzial kasy za paliwo na 4 osoby, a na 5 osob jest roznica, szczegolnie biorac pod uwage ze tej kasy za bardzo w tym momencie nie mam. To tyle w kwestii tego wyjazdu. Mowi sie trudno, zyje sie dalej.

cyber_zbir
Super ze jedziesz :multi:

PS. oczywiscie saJo z konta saby

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cyber_zbir']super super, szkoda tylko że ja tak naprawdę to nikogo z Was nie znam :D i chyba ani razu z nikim normalnie na żywo nie rozmawiałem i w ogóle, nie boicie się tak z obcym? 0X[/quote]
to poznasz :diabloti: nie wiem czy sie ucieszysz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Czwartkowe odrabianie zajec jest odwolane. Piatkowe szkolenie w zawieszeniu.

[/B][SIZE=2][COLOR=Black]Na wyjezdzie u Wiktora uszkodzilam sobie "lekko" kolano i tak nie bardzo moge chodzic, a musze byc sprawna na sobote. Tak wiec jutro macie wolne, a w kwestii piatku powiem Wam jutro rano.
Chyba ze jutro rano moglabym Wam powiedziec rowniez w kwestii czwartku...czy ktos wogole planuje przyjsc....??
[B][SIZE=3][COLOR=Red]
W sobote zbiorka o 5:00 pod moim blokiem. Prosze zabrac spiwor, karimate i cos do jedzenia na caly dzien. wieczorem pojedziemy na zakupy, bo bedzie grill u Agi Pyrosowej.[/COLOR][/SIZE][/B]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saJo']Nasza wycieczke z psami niestety musimy przelozyc na wrzesien. W sierpniu sie nie wyrobie, bo do poniedzialku wlasciwie nie ma mnie w olsztynie, a potem musze sie przeprowadzic.[/quote]
To dobrze bo przez te semi to i tak bym nie poszła na początku w września tez nie mogę obiecać

Link to comment
Share on other sites

Poniewaz ostatnio jest duzo watpliwosci i niejasnosci na szkoleniu, [COLOR=Red][B][SIZE=3]zajecia grupowe gr. sport chwilowo sa zawieszone.[/SIZE][/B][/COLOR] Zamiast zajec ktore mamy do odrobienia (czyli jedne) + poniedzialkowe, z kazdym z Was spotkam sie raz, dwa razy (w zaleznosci od koniecznosci) indywidualnie. Prosze w takim ukladzie kazdego o kontakt DZIS (gg lub tel) w celu ustalenia terminu tych zajec, zebysmy do nastepnego piatku mogli wrocic do normalnego trybu szkolenia. Jesli do tego czasu nie podciagniecie sie (tzn nie bedziecie pracowac tak, jak bym chciala), zajecia grupowe nadal beda w zawieszeniu. W piatek ustalimy sobie rozwniez nowe godziny zajec (z podzialem na dwie grupy), [B][SIZE=3][COLOR=Red]wiec prosze do tego czasu przyniesc mi karteczke komu jakie dni i godziny pasuja[/COLOR][/SIZE][/B]. Tylko prosze zrobic to przed piatkiem, zebym w piatek mogla przedstawic rozklad zajec dla kazdego z Was.

Link to comment
Share on other sites

a jak ja narazie nie wiem jakie dni i godziny będą nam pasować? Teraz mam jeszcze przez chwilkę wakacje no to luz, ale zaraz zacznie mi się szkoła, bede miec mnóstwo zajec i nie wiem czy te godziny które podam teraz beda mi pozniej pasowac a nie chce pózniej robic zamieszania, ze nie moge chodzic. :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Jutro tropienia nia ma.[/B][/COLOR][/SIZE] Robie sobie jeden dzien wakacji.

[SIZE=3][B][COLOR=Red]Marciashka, Nikolajef
Prosze zastanowcie sie i skontaktujcie sie ze mna dzis lub jutro, kiedy chcecie miec te zajecia indywidualne.[/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...