Jump to content
Dogomania

Tubiś szorstkowłosa przylepka -pilny dom stały lub tymczas-albo wróci do schroniska!


psiara34

Recommended Posts

Witam was serdecznie pilnie poszukuję DS lub choć DT dla super chłopaczka z prywatnego schroniska. wydałam go do adopcji do rodziny w Krakowie. i pomimo początkowych zachwytów nad psem, po ponad miesiącu dostałam informację że kilkuletnia córka dostała alergii i pies musi odejść bo "dobro dzieci jest dla Pani najważniejsze". Na moją prośbę rodzina zgodziła się przetrzymać psa do czasu znalezienia mu nowego domu, ale czasu mam bardzo mało, bo dostaję ponaglające maile co chwila, a pies obecnie trzymany jest w garażu. nie chcę żeby wrócił do schroniska bo jest tam mimo naszych skutecznych działań adopcyjnych ogromne przepełnienie. DLATEGO PILNIE SZUKAM MU DOMU STAŁEGO-TAKIEGO JUŻ NA CAŁE ŻYCIE...pies to nie worek ziemniaków:(, ratuje mnie też DT-wtedy będę mogła szukać mu na spokojnie domku bez takiej presji i martwienia się o niego, mogę mu zapewnić karmę w dt, pies toleruje inne psy-biegał u nas luzem, miał tylko zatargi z jednym psem ale to raczej dlatego że ten go próbował dominować, wiecie jak to z samcami-ale ogólnie otwarty psiak, a do ludzi to mega przylepka, wykastrowany, u właścicieli okazało się ze gubi mocno sierść (czego nie da się wyłapać w schronisku) -wyszło że psiak miał anemię- i trzeba przez kilka miesięcy podawać mu wartościową karmę i magnez...i minie. tak to cud miód i orzeszki:)

OPIS I FILM Z TUBISIEM :

mam na imię Tubiś, mam ok 2-3 lat, wzrost do kolana...życie mnie nie rozpieszczało, najpierw mieszkałem u ludzi którzy nie dbali o mnie i wyrzucili mnie, potem trafiłem do schroniska, miałem co jeść, ktoś czasem mnie pogłaskał, ale nie miałem nikogo swojego do kochania. wreszcie po kilku miesiącach jacyś mili Państwo wzieli mnie do siebie...pokochałem bardzo ich i dzieciaki. starałem się być grzeczny, posłuszny i nie sprawiać kłopotów. Moi Państwo mnie bardzo chwalili, że się słucham, w domu jestem grzeczny- utrzymuję czystość, lepiej chodzę na smyczy-choć zdarza mi się pociągnać, nawet umiem uśmiechać się jak mnie o to poproszą i uwielbiam tańczyć....jednak ostatnio córka mojej Pani zaczęła chorować, okazało się że uczulona jest na moja sierść, mówią na to alergia, mówią że muszą mnie oddać. bardzo nie chcę wrócić do schroniska :( a jeśli szybko nie znajdę nowego domku tak się stanie. JEŚLI CHCESZ MIEĆ WIERNEGO PRZYJACIELA I OBIECASZ MI ŻE MNIE JUŻ NIGDY NIE ODDASZ, BO TEGO JUŻ NIE PRZEŻYJE ZADZWOŃ kom. 660 124 483, 603 803 330 gg 6295454 film: youtube.com/watch?v=AJeI__kn2Xc

TU SĄ ZDJĘCIA PSA NIE UMIEM ICH ZAŁĄCZYĆ NA DOGO:( [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/71259/TUBIs-TAK-NIEWIELE-TRZEBA-MU-DAc-zEBY-ZYSKAc-TAK-WIELE-PILNY-DOM-ALBO-WRoCI-DO-SCHRONISKA!:/[/url]

jeśli nie możecie adoptować Tubisia- proszę o pomoc w ogłoszeniach- możemy psa dowieść oprócz krakowa, na warszawe i katowice i okolice...byle domek był odpowiedzialny i kochający

Link to comment
Share on other sites

dzięki vega musisz mnie podszkolić z załączania zdjęć na dogo. co ja bym bez ciebie zrobiła Móżdżku:) eh mam nadzieję że uda nam się znaleźć dom dla tego sierściucha, taki przystojniak a serduszko ma złote....a tak się biedakowi nie układa, mimo że tak sie starał:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...