-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Mnie to dołuje. Chcemy pomóc kotce, żeby nie musiała więcej rodzić, tam czeka jeszcze jedna koteczka i dwie córki tej aktualnie wysterylizowanej, a mam wrażenie, że dzieje się jej wielka krzywda. Ona pewnie bardzo się boi, stresuje, jest głodna... a przecież ma spokój, nie zaglądamy bez przerwy, wystawione jedzenie, woda. Już dwie doby tak siedzi. Same wątpliwości :(
-
Na jednej zamieściłam na pewno, ale nikt nie reaguje w żaden sposób. Opcja transportu proponowana na miau na razie nie potwierdzona przez żadną ze stron, bo w grę wchodzi 2 dni przetrzymania kota we Wrocławiu. Jak będzie coś wiadomo, niezwłocznie tu napiszę. Na razie jeśli możesz napisz proszę na tej drugiej grupie :( Oczywiście że będzie jechał w transporterku. Zapytam o taką opcję, jak nie to pojedzie w moim i Pani mi później odeśle pp/kurierem.
-
Napisałam na FB, aczkolwiek nie wiem, czy dobrze i czy we właściwej grupie. Napisałam też na miau. Od Katarzyny1207 jedzie do Wrocławia koteczka ale 6.08 więc raczej będzie za wcześnie (jutro dopytam czy byłaby opcja żeby jakoś coś wcześniej zadzialać) - wtedy pozostawałaby kwestia dowiezienia kocurka do Lublina. No ale dopytam i wątpię że Pani będzie jechać 2 dni wcześniej lub coś.
-
Okazało się, że potencjalny DS dla Żbika jest dobrze znany Pani i jak najbardziej mamy zielone światło :) Domek powinien być naprawdę fajny. Teraz tylko transport :(
-
ok, dzięki :)
-
Dziękuję :) Czekam w takim razie na telefon.
-
Byłabym skłonna zaryzykować bez wizyty, na podstawie rozmów, zdjęć i filmów, tylko ta droga długa. Jeśli coś miałoby nie wypalić, po co targać kota przez całą Polskę. Ale ja nie mam doświadczenia w rozpoznawaniu dobrych kociarzy, chyba podświadomie chcę widzieć w każdym coś dobrego.
-
Coś się udało znaleźć w tej grupie na FB? Nikt jak na razie do mnie nie dzwonił :( Trzeba też szukać transportu, ale wiadomo, najpierw wizyta. Zapytałam kilka osób na pw o znajomych z tamtych okolic, ale też póki co cisza.
-
Zapraszam na bazarek, kocurek już w gabinecie i czeka na zabieg bazarek
-
Od 8 do 11 Pani jest we Wrocławiu. 11 wraca przez Łódź. Jedzie własnym autem. Tak, znam adres. Wrzuciłam pytanie o wizytę na FB, ale w ogólnych grupach, jeśli więc możesz popytać w takiej specjalnej, byłoby super :) Nadzieja to bardzo dużo, zwłaszcza że może przynieść coś konkretnego. Ale tak, cieszę się jeszcze mocno ostrożnie.
-
bazarek Zapraszam na malutki bazarek z muzyką i nie tylko