-
Posts
3916 -
Joined
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by sue
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Jeszcze na początku roku było w lecznicy stado kotów, teraz tylko Irysek, który w sumie ma gdzie wrócić, jeśli będzie można. Ale wciąż po cichu liczę, że ktoś go wypatrzy, bo jest śliczny. Gdybym nie miała kotów... Bardzo mi się Irys podoba, od pierwszego wejrzenia :) Jesteśmy(cie) super -
Koteczka (roboczo nazwałam ją Jowita, nie wiem jakoś mi tak pasuje) w nocy zjadła i kolejną porcję też. Okropna ulga ;) Kotki Piotrka po wczorajszej sterylizacji również czują się dobrze, mam nadzieję, że niedługo uda się coś zadziałać z ostatnią podrzuconą koteczką i nie pojawią się żadne nowe kocięta. Choć niestety podejrzewam, że jakiś frędzel znów podrzuci mu kota, skoro mają to w zwyczaju.
-
Ponieważ Baltimoore spłaciła dług u weta, a bazarek zrobiłam na ten cel, zmieniam cel - zbieramy teraz na kolejny dług - Dzisiaj na zabieg pojechały dwie koteczki od Piotrka, do zapłacenia będzie 250 zł. Później wrzucę fakturę. U Piotrka nie ma już kociaków, została jedna kotka do sterylizacji, nowy podrzutek Ładna szylcia, młoda, taki podrostek, ale też trzeba będzie ciąć. Dzikawa, jest od niedawna, nie za bardzo podchodzi i unika kontaktu.
-
Dzisiaj udało się odłapać na sterylkę siostrę tych tam powyżej, śliczną kicię białą z czarną strzałką na łepku. Koteczka dobrze czuje się po zabiegu, jest u mnie w kenelu (kenel zakupiony dzięki środkom z bazarku zorganizowanego przez bakusiową, podobnie jak klatka łapka która już do mnie idzie <3) Mała jest bardziej dzika niż bracia, nie agresywna, ale przerażona, póki co nic jeszcze nie zjadła :(
-
Zapraszam serdecznie na bazarek wiosenny, z rękodziełem https://www.dogomania.com/forum/topic/351552-do-3103-wiosenno-wielkanocny-bazarek-na-kotki
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Jeszcze Mizia -
Tofik i Marmurek zostały dziś zaszczepione przeciw pp. Jakie to kochane kociaki, jak się do siebie tulą, jak fajnie zerkały z transporterka... Biedne, wystraszone, ale już widać, że się oswajają, bo zbliżały łapki do kratek, pyszczki, nie ma tego strachu co na początku. Koszt podwójnego szczepienia 100 zł. Jeszcze tylko odrobaczanie i wstępna profilaktyka za nami.
-
Kolejny kocurek w pilnej potrzebie. A czego potrzebuje? Domu, oczywiście... Ma póki co schronienie, ale nie może tam zostać długo, inne zwierzęta, dzieci, mało miejsca. Fajny koteczek, młody, bez dodatków: Zrobiłam mu ogłoszenie https://www.olx.pl/oferta/snieznobialy-serafin-do-adopcji-CID103-IDE2Mvl.html
-
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Mizia miała już kilka takich akcji, na początku zgłosił się fajny domek z Warszawy, ale okazało się, że koteczka jest ciężko chora i do domku pojechała bura Kizia. Później dzwoniła o nią pani, która nie odezwała się drugi raz, ale za to skontaktowała się z Dorą i adoptowała Imbirka... Później ze dwa-trzy domki proszące o rezerwację, stopniowo rozmyślające się i w końcu ten, właściwy, w Bochni. Mówię oczywiście o tych domkach, które rokowały, bo głupich telefonów też było dużo. -
Szukamy domów i wirtualnych opiekunów dla kotów z lecznicy
sue replied to sue's topic in Koty w potrzebie
Rozliczenie Lusi wstępnie robię tutaj: https://www.dogomania.com/forum/topic/351452-bazarek-cegiełkowy-ze-szczęśliwą-siódemką-na-spłatę-długu-w-lecznicy/ Może przenieść je na wątek Izbicowy?