Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Mizia już w drodze do swojego DS Dziękujemy naszej nieocenionej Baltimoore za ogarnięcie transportu i opłacenie przyszłej sterylizacji Mizi. <3
  2. Mizia znalazła domek w Bochni, pojedzie prawdopodobnie w niedzielę.
  3. Zrobiłam już wstępne ogłoszenie, mógłby ktoś wyróżnić? Bardzo proszę i kotki też https://www.olx.pl/oferta/tofik-i-marmurek-rodzenstwo-do-adopcji-CID103-IDDY2n7.html Zaktualizowane ogłoszenie mojego Tymianka https://www.olx.pl/oferta/tymianek-koci-ideal-szuka-idealnego-domku-CID103-IDCa4Vx.html i Maleństwa https://www.olx.pl/oferta/malenstwo-szuka-domu-CID103-IDCmmu7.html W niedzielę prawdopodobnie pojedzie do domu Mizia z Izbicy. Wizyta wypadła super, wstępnie transport na niedzielę ale jeszcze na 100% nie wiemy. Będzie jedynaczką z przyszłościową opcją dokocenia za jakiś czas. W Izbicy zostałyby tylko Gracja i Irys.
  4. Co do Irysa, pomyślałam jeszcze, że może trzeba zmienić mu tekst - nie jest zbytnio zachęcający, z drugiej strony charakter Irysa jaki jest taki jest i nie ma tu co zbytnio koloryzować. Można jednak pominąć fragment o tym, że był wolnożyjący.
  5. Fiv nie leczy się póki co. Na szczęście dodatni fiv (fiv+) nie oznacza automatycznie że kot jest chory, po prostu ma niższą odporność i może zarażać inne koty, ale jest to mniej szalone niż kocia białaczka (felv+). Istnieje już terapia FIP (zakaźne zapalenie otrzewnej) wywołanego mutacją koronawirusa obecnego u ponad 90% kociej populacji za pomocą leku GS (są różne). Terapia trwa ponad 84 dni, kosztuje ok. 30 tysięcy, lek sprowadza się m.in. z Wielkiej Brytanii lub Chin. Nie zawsze się udaje i wymaga sporego poświęcenia opiekunów, codziennego kłucia kota, robienia morfologii, biochemii itd.
  6. Dziękujemy za wpłatę stałej i wyróżnienie :) Nie miałam ani jednego zapytania o Irysa. Jest śliczny, oryginalny, nie wiem, dlaczego nikt się nim nie interesuje, czyżby ten fiv + wszystkich tak przerażał? Ale przecież i fivki się adoptują.
  7. 28.02 Pola i Bolek pojechały do DS w Krakowie. Dziękujemy Baltimoore za organizację i opłacenie transportu, Isabel za wizytę PA i dalszy kontakt z DS :) Zdjęcia:
  8. 28.02 Pola i Bolek pojechały do DS w Krakowie. Dziękujemy Baltimoore za organizację i opłacenie transportu, Isabel za wizytę PA i dalszy kontakt z DS :) Zdjęcia:
  9. Zapraszam na bazarek cegiełkowy za dług Siódemki https://www.dogomania.com/forum/topic/351452-bazarek-cegiełkowy-ze-szczęśliwą-siódemką-na-spłatę-długu-w-lecznicy
  10. Pola i Bolek mają zaplanowany wyjazd na jutro po południu. Niedługo więc, miejmy nadzieję, wrzucę jakieś info z nowego domu. Bardzo sympatyczni ludzie. W Izbicy zostają póki co: Mizia Gracja Irys
  11. Założyłam bazarek cegiełkowy na dług za Lusię ze Szczebrzeszyna https://www.dogomania.com/forum/topic/351452-bazarek-cegiełkowy-ze-szczęśliwą-siódemką-na-spłatę-długu-w-lecznicy/ Zapraszam wszystkich wierzących w szczęśliwą moc siódemek i nie tylko
  12. Dzisiaj Lulu została zaszczepiona, ząbki już ok, panienka gotowa do podróży. Rysio jutro będzie wykastrowany, dziękuję bardzo Baltimoore za pokrycie kosztów kastracji Rysia oraz profilaktyki Lulu. Transport prawdopodobnie w niedzielę
  13. Niestety domek dla Mizi się rozmyślił :(
  14. Bardzo dziękuję Isabel za dzisiejszą wizytę przedadopcyjną dla Poli i Bolka, domek super :) Szukamy transportu. W czwartek wizyta dla Mizi i mam nadzieję na tak samo dobry domek. Lusia w swoim DS Kotka fajna, przyjazna, ciągle chce się przytulać, czuje się jak u siebie, wszyscy zadowoleni
  15. Dzisiaj do domu stałego pod Krakowem jedzie Lusia (nie ujęta tu w rozliczeniu, ale to też kotka ze Szczebrzeszyna) Lusia: oraz dzikuska Esmeralda na tymczas w Krakowie z ogłoszenia Dory. Podziękowania dla Baltimoore za wsparcie ogólne i organizację transportów, tras, ustalanie szczegółów itd. Są obiecujące domki dla Poli i Bolka oraz Mizi, w tym tygodniu będą wizyty PA. Trzymamy kciuki :)
  16. Ten błąd który miała Jo37 Może dotyczy konkretnego rodzaju płatności/komputera/jest losowy
  17. Może tak być, jeśli ktoś życzy sobie wpłacić na konto, podam konto i będę tutaj wpisywać kwotę pomniejszoną o wszystkie wpłaty (na konto i ze zrzutki). Już tak się zdarzyło bodajże przy zbiórce na grzejnik, ale tam była malutka kwota.
×
×
  • Create New...