Jump to content
Dogomania

sue

Members
  • Posts

    3916
  • Joined

  • Days Won

    3

Everything posted by sue

  1. Też mi się wydaje, że aż tak długo ukrywać się nie będzie... Oby. Jest chyba dość nieśmiałą koteczką, pewnie łatwiej by się otworzyła, mając kociego kolegę lub koleżankę (ale też niekoniecznie). Bardzo fajnie, że taki dobry domek się trafił.
  2. Linki do ogłoszeń kociaków - z góry dziękuję za wyróżnienie :) Jowita https://www.olx.pl/oferta/jowitka-czeka-na-dom-CID103-IDEjByG.html https://www.olx.pl/oferta/elsa-szuka-domku-CID103-IDF6DAI.html Maleństwo https://www.olx.pl/oferta/malenstwo-szuka-domu-CID103-IDCmmu7.html Frotka https://www.olx.pl/oferta/frotka-szuka-dobrego-domu-CID103-IDF72qX.html https://www.olx.pl/oferta/koteczka-frania-CID103-IDF6mrq.html Irys https://www.olx.pl/oferta/irys-inteligentny-koci-dzentelmen-szuka-domu-CID103-IDCLDIY.html (ten jest jeszcze na trochę wyróżniony przez Magdarynkę) https://www.olx.pl/oferta/dymek-do-adopcji-CID103-IDF6DtF.html Dojdzie jeszcze jedno Maleństwo i dwa ogłoszenia dla Borysa, ale czekamy na fajniejsze zdjęcia.
  3. Frania to pomysł Kasi, kicia będzie miała podwójne imię jak Borys i Wiki ;) Frotka chyba bardzo fajne, takie puchate Mi pasowałoby do niej Jessie, Tari lub Britta
  4. To jest Frania, przecudna burasia z okrągłym pyszczkiem, "kompaktowa", poza tym straszny zbój ;) gryzie ludzi i koty, mamy nadzieję, że powoli jej to przejdzie. Nie gryzie ciągle, ale np. u weta albo gdy inny kot próbuje się z nią bliżej poznać. Frania ma ok. 2-3 lata. Jest przeziębiona (gardło), trapią ją też robale, dostała dziś antybiotyk i tabletkę na robale. Nie wiemy, czy nie była sterylizowana, gdy poczuje się lepiej będzie miała zabieg przy okazji którego zostanie wycięty guzek na listwie mlecznej i wysłany na badania histopatologiczne. Wtedy też zrobimy testy, bo obecnie pobranie krwi jest mocno utrudnione. Frani można ostrożnie szukać domu i zrobię jej ogłoszenie - jeśli wszystko będzie ok za jakieś 2 tygodnie kicia będzie gotowa do adopcji.
  5. Ale fajnie :) Dziś później lub jutro dam linki do ogłoszeń, muszę trochę uaktualnić, a na razie biegam. Inka jedzie w tym tygodniu na sterylkę, a w kolejnym do domu stałego w Krakowie - bardzo dziękuję Isabel <3 Testy ma ujemne i jest super kicią, wszędzie jej pełno.
  6. Dziękuję :) Zaraz wpiszę do rozliczenia.
  7. Chyba najlepiej karmę, psy nie są wybredne, zjedzą cokolwiek. A ja rozmawiałam z sąsiadką i ma sprawdzić jaki wór i ile waży - będzie na zaspokojenie apetytu piesków w najbliższych dniach. Dziękuję. Karma tam bardzo schodzi. Napiszę wiadomość.
  8. Trochę zdjęć z DS Włoczykij, jeden z moich pierwszych wyadoptowanych na koniec świata czyli do Gdańska Jest bardzo gruuuby i ciągle bezczelny bo włazi na stół, czuje się świetnie i korzysta z życia :) A taka łazęga podwórkowa była :( Lusia/Luna I nasza Ineczka w DT u Kasi
  9. Im bardziej się jej przyglądam, tym bardziej mi się podoba. Uwielbiam takie zielone oczka u kotów. I jak widać już całkiem blisko podchodzi do człowieka, skoro można jej zrobić takie zdjęcia :)
  10. Esmeralda Nie było widać jaka jest śliczna, gdy siedziała pod szafą ;) Teraz widać. Kiedyś miałam bardzo podobną koteczkę.
  11. Śliczny, też uwielbiam czarne koty, wszystkie są tajemnicze i eleganckie ale czarne najbardziej.
  12. Bardzo dziękuję :) Wpiszę w poście Boryska Twoją deklarację.
  13. Ogromne podziękowania dla Baltimoore za zorganizowanie i opłacenie transportu dla Tosi/Wiki <3 Koteczka już jest w fajnym DS w Warszawie, ma trzyletnią koleżankę i duuużo miejsca na harce. Po przyjeździe schowała się wprawdzie pod łóżko, ale szybko wyszła i zaczęła zwiedzać. Apetyt dopisuje, kuwetę ogarnia, chodzi po domu, więcej wieści pewnie wkrótce :)
  14. Melduję uprzejmie że kicia przechwycona i siedzi na apartamentach (czyt. w BDT) Chyba ma rujkę bo wrzeszczy i rozkłada się w dość typowy sposób, w poniedziałek pójdę z nią do weta. A wygląda tak: I jeszcze wcześniejsze zdjęcia od Dory
  15. Edytowałam posty 1, 2 i chyba 3, uaktualniłam koty + wpisałam rozliczenie Lusi, która do tej pory nie istniała na wątku izbicowym
  16. Esmeralda mizia się do ręki jak Jowita, będą z niej ludzie... znaczy koty :) W weekend prawdopodobnie do swoich DS pojadą Wiki i Mamba od Kasi. Borysek wciąż kicha i dolegają mu łapki, głównie przednia, ma pobyć jeszcze w lecznicy i przy okazji zostanie wykastrowany.
  17. Zaznaczę sobie wątek pieska. Też mogę pomóc z ogłoszeniami. Na jakie miasto? Zrobić już czy poczekać, aż pojedzie do hoteliku i będą lepsze zdjęcia? Po zakończeniu bazarku maseczkowego zrobimy kolejny i można przeznaczyć % zysków na ten konkretny cel.
×
×
  • Create New...