Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. Eluś, czy w miejsce ogłoszenia Pimpusia możesz dać ogłoszenie Kodiego? Tutaj wątek Kodiego (wspólny z Tymkiem): Uwolnij mnie proszę..Duży, czarny, kudłaty..bez szans na adopcję ze schroniska. Bardzo prosimy o wsparcie na ratowanie tego psa!!Ma na imię Tymek. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania Moje ogłoszenie Kodiego: Kodi, w typie łajki zachodniosyberyjskiej do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl
  2. Ponawiam prośbę o pomoc w ogłaszeniu Kodiego!! Tutaj link z moim ogłoszeniem Kodi, w typie łajki zachodniosyberyjskiej do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl Bardzo proszę na Lublin, Kraków, Katowice!!!
  3. No to skoro malo wiarygodna to nie będę narażać Czekoladki. Domek sam ją musi wypatrzyć i chcieć. Anecik mówi, że nie ma pośpiechu. Sunia jest bezproblemowa. Poczeka na TEN domek tyle ile będzie trzeba.
  4. Kira i kotki żyją obok siebie. Milości jeszcze nie ma ale wszystko idzie w dobrym kierunku.
  5. Jestem już po wizycie. To dobry dom, prozwierzęcy. Ale nie dla Tymka. Mały, przytulasny psiaczek jak najbardziej może iśc do tego domu. Dla naszego Tymka szukam czegoś innego. Jutro będę rozmawiała z p. Natalią, która pracuje u p. Violi. Dam znać jak po rozmowie. Poprosiłam też o super zdjęcia kudłacza, zacznę go ogłaszać.
  6. Napisalam dzisiaj do p. Ewy. Taką odpowiedź i zdjęcia dostalam: Dzień dobry p. Joanno. Tak jest bardzo dobrze Gumiś rządzi na swojej posesji. Woli jak chodzę z nim jest straszną Przylepą. Chodzi za mną jak cień. Uczę go noszenia szelek może boi się jak zakładam szelki, że chce go oddać. Pozdrawiam Serdecznie. Gumiś z rodzinką
×
×
  • Create New...