Jump to content
Dogomania

Alaskan malamutte

Members
  • Posts

    19657
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    238

Everything posted by Alaskan malamutte

  1. U mnie wyróżnienie kończy się 14.07. Napiszę do p. Violi, poproszę o nowe zdjęcia. Ja teoretycznie mam od poniedziałku urlop....ale juz wiem, że będę musiała dokumentacje projektową uzupełniać....
  2. W sprawie Tymka nie było ani jednego telefonu!! O Kodiego dzwonił pan, ale po to aby zrobić mi awanturę, że kłamię w ogłoszeniach. Pan nie doczytał, że pies jest k. Lublina. Ogłoszenie na Katowice. bo on by chciał na spacer z psem wyjść....
  3. Na moim koncie jest STAN KONTA: 27,61zł na dzień 12.06.2023r, Po zaokrągleniu, 30zł również przeleję do skarbnika psiaków z kojca z tego wątku: BARDZO PROSIMY O DEKLARACJE!!! Rodzeństwo z maleńkiego kojca cztery psiaki- nie prosimy, ale BŁAGAMY o wsparcie dla nich! Mają tylko 200 zł deklaracji - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania
  4. Rozliczenie Czekoladki: 188 zł +348 zł +35zł (faktury)+30zł chip+12 zł odrobaczenie=613zł 823 zł (przelane na konto anecik) - 613 zł = 210zł Pozostałą kwotę po adopcji Czekoladki vel Malagi anecik przekazuje na potrzeby trójki psiaków pod opieka Ewa Marta, Ellig i Alaskan malamute
  5. Dzisiaj zapytalam sms p. Ewę co u Gumisia. Taką odpowiedż dostalam: "Witam pani Joanno!! W jak najlepszym porządku. Wszyscy Gumisiem są oczarowani. Taka spokojna przylepka kochany piesek. Ładnie chodzi na smyczy. Zostaje grzecznie w domu. Naprawdę trafiłam na fajnego Gumisia. Serdecznie pozdrawiam. Gumiś z rodzinką. "
×
×
  • Create New...