Rozmawiałam z p. Violą.
Marcyś to sama slodycz
Spokojny, grzeczny. Pięknie nawiązuje relacje z innymi pieskami. Do dużych lekki dystans ale bez paniki.
Mam cudne zdjęcia. Kto pomoże ogłaszać?
Elu. To jest Dylan...
Nie pilnuję wpłat na konto ZEA. Robi to Tola bardzo skrupulatnie. Jak tam się nazbiera na opłatę faktury to jest placone z konra ZEA.
A takiego ktoś wyrzucił i trafil do zamojskiego schroniska...
Trzeba pomóc znaleźć suuuuper domek..taki co pokocha już na zawsze....
Za deklarację z calego serca dziękujemy