Jump to content
Dogomania

jola&tina

Members
  • Posts

    33345
  • Joined

  • Days Won

    63

Everything posted by jola&tina

  1. Spróbuję zastosować takie zagajenie Ciekawe jaka będzie reakcja rozmówcy
  2. Tego "słucha pani" nie znałam. Ale to jest pytanie czy polecenie ?
  3. Właśnie była wiadomość w telewizji w Polsacie. Taka tragedia Jechał rowerem.
  4. Dziękuję za śliczne pilnowanie bazarku i miłego wiosennego dnia życzę.
  5. Zapisałam sukienkę I poprawiłam numerację.
  6. Dzień dobry Dziękuje I znalazłam błąd - jest dwa razy 45 45. Sukienka 95% wiskoza, 5% elastan Rękawy niżej wszyte, więc pod pachami 50-55 cm X 2 Pas 38 cm do 50 cm x2, w pasie gumka i pasek Długość 88 cm CW 12 zł 45 Maria Kuncewiczowa - Leśnik CW 6 zł Które 45 sobie życzysz?
  7. Świetnie to ujęłaś - na dogo czuję się jak w osiedlowym sklepiku a na fb jak w markecie. A dostęp do informacji jest niesamowity, wystarczy kliknąć i już wszystko wiem. Nawet nie trzeba tego zapamiętywać, bo przecież mogę kliknąć ponownie Po prostu signum temporis - (nie znam łaciny kliknęłam)
  8. Cegiełki już na moim koncie. Dziękuję bardzo
  9. Tak, po każdej awarii część osób odchodziła i już nie wracała. Ludzie pogubili wątki, hasła i nie widzieli jak się zalogować, nie umieli poruszać się w "nowej zmienionej rzeczywistości". Teraz przychodzą nowe osoby i chwała im za to ale i tak jest nas coraz mniej.
  10. To były piękne czasy - dogo przeżywało wtedy czasy świetności Było dużo ludzi, w różnym wieku i różnej płci I nie było fb!
  11. Nadziejka rymuje. Jota rymuje, to dobrze bazarkowi zwiastuje
  12. W pierwszym odruchu chciałam się zapytać, co to jest coktochce - ale już wiem.
×
×
  • Create New...