Jump to content
Dogomania

kropi124

Members
  • Posts

    2074
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kropi124

  1. Foksterier szorstowłosy basenji samce do 43 cm sunie niższe Może beagl ??
  2. A tutaj na polach gdzie były wielkie snopki :) Leżą już tam 2 rok... Pełno było nor myszek. I sarne w zaroślach też wywęszył, ale po 20 minutach wrócił. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images38.fotosik.pl/2083/8c320bbc7739128emed.jpg[/IMG][/URL] Tutaj ze mną :) Tak z pieskiem :P [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/695/2d908a8c8bbaaf62med.jpg[/IMG][/URL] Co w trawie piszczy?? A no mój Barko [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/1945/52941119283dd11cmed.jpg[/IMG][/URL] Żeby się tak popatrzał musiałm trzymać jego ringo. Kilka fotek nie wyszło... [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/695/8f2b11b0e26a1093med.jpg[/IMG][/URL] Barko uwielbia pływać. Tutaj zdjęcie z naszej Odry :) Łowił patyka. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/2099/b38ff8e58814257bmed.jpg[/IMG][/URL] Już wychodze... [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b10de92fb59907e6"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1871/b10de92fb59907e6m.jpg[/IMG][/URL] A tak sobie śpi. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d8d3d31bc2794eb2"][IMG]http://images48.fotosik.pl/732/d8d3d31bc2794eb2m.jpg[/IMG][/URL] Gdybym tego zdjęcia z ringo nie dodała to by mnie pewnie zjadł. [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=62b89bb320f8dedd"][IMG]http://images43.fotosik.pl/1871/62b89bb320f8deddm.jpg[/IMG][/URL]
  3. Ale rower to też świetna sprawa :) Ja nie wiem z jakiej hodowli jest moj pies, praktycznie nie wiem o jego wcześniejszym życiu nic. Ale widać że musiał miec doczynienia z myślistwem bo nawet nie reaguje na strzały petard czy podczas burzy.
  4. ariedaile terier albo podobny terier walijski
  5. już się robi :)
  6. Tak to prawda. Ale wiesz wole wykorzystać jego instynky łowczy np. w frisbiee. Cwiczymy od marca a już jak widzi dysk to warjuje ze szczęścia :) Szkoda ze na rolki jest taki cięty i ich nie lubi.
  7. pytałam i nic. Napisałam do zkwp odział w Szczecinie ale na razie nic.
  8. nieno coś ty... Boje się z nim podejmować takie próby polowe. Już raz padline odnalazł a pańcia ciekawa poszła za psem i to nie był miły widok.
  9. Pies ma 6 lat. Ogon kopiowany. Jak na weimara jest troche większy w kłebie. W schronisku raczej nie był. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/699/89afaee84f9dc244med.jpg[/IMG][/URL] URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/732/78cc67afdd66f932med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/514/969fb8fd9ffaf20dmed.jpg[/IMG][/URL]
  10. 1. Dalmatyńczyk 2. Bullterier 3. Beagl 4. Seter Irlandzki 5.Bulldog Amerykański 6.Weiamr 7.Rottweiler 8.Sznaucer Olbrzym 9. Nowofunland 10.Shit tzu
  11. mój nawet nie woła na spacer tylko śpi na panelach. Chyba mu nie śpieszno do ptaszków.
  12. Witam Was Serdecznie! Jesteście w galerii wyżła weimarskiego o imieniu Barko. Pies, który wywrócił do góry nogami mój świat. A było to tak : Styczeń bez śniegu. Zimno i ponure siedzenie w szkole. Nagle sms od mamy: MAMY PSA! TAKI JAK KROPKA TYLKO WIEKSZY I BRĄZOWY. Radość na pewno była, smutek także.Kolejny pies? Tak szybko?Pies który zastąpi Kropkę. Gdy przyszłam do domu, psa jeszcze nie było. Rozczarowanie znowu się pojawiło. Rzeczy Kropki pochowane, kojec, smycz, wszystko. Po godzinie 17 pies przybył do nas. Trochę zdezorientowany, przestraszony.Kulał. Zgarnęłam go do domu, nie wąchał, cieszył się i stał w miejscu.
  13. Mojej cioci zaginął weimar. Znalazł się dzieki osobie która go znalazł na swojej posesji. Pies jest od stycznia juz mój. Ale ciekawi mnie jego tatuaż. Są 2 obcje że może byc taki : 0555 ( TO MOŻE BYĆ TEŻ "O") 0558 Pomożecie?
  14. oj ja to miałam ostatnio z tymi ptakami, w pokrzywy trzeba było wejść po psa Wywęszył młode bażanciki i polował na nie. Dobrze że żadnemu krzywdy nie zrobił
  15. Różne sa typy psów. Mój weimar jak jest sam to bawi się sznurkiem i w tedy z nim zasypia. Bo klatka mu ogranicza ruch tz. nie bieganie tylko nawet stanie, ty byś lubiała leżeć w jednym miejscu bez mocy położenia się gdzie inndziej?
  16. Moja przyjaciółka ma 2 alaskany. Czejena ( hodowlane ShakirA)- Pochodzi ze śnieżnej Doliny. Jest przecudnym psem. Chociaż ma słabość do psó tej samej rasy i zazwyczaj wyje do nich z agresją. Ale jest łatwa do opanowania. Dogaduje się z kotami. Mimo tego że lubi biegać w domu jest obżartuchem i kanapowcem. Malfred (Maniek) jest raczej w typie rasy. Jest też spokojnym psem, troche badziej nie ufny. Oba te psy mieszkają w bloku na 2 piętrze. Wychodzą 3 razy dziennie i w weekendy spacerują po kilkanaście godzin. Sierść podczas linienia powinna być często wyczesywana inczej bedziesz miała kłebki sierści walące sie po domu. Malamuty są spokojniejsze od husky. I na pewno mnie agresywne.
  17. piękny pies Jak na wyżeły przystało to jak dajecie sobie rade z jego nadmiarem energii? Ja mam weimara inaprawde 3 godziny dziennie biegu nie pomaga. A spacery ma długości 40 min 4 razy dziennie.
  18. Może poprostu niech ma otwartą klatke i niech sobie wchodzi kiedy chce. 8 godzin to jest troche męczarnia psa bo ani się sam nie pobawi ani końci nie rozprostuje. Chociaż lepiej by było go uczyć zosatwania w domu.
  19. Ja jak wpadne na jego odcinek to obejrzę. Stosowałam jego metody przy swojej Kropci bo miała kłopoty z innymi psami. Nie które odcinki są drastyczne ale można się wiele nauczyć. Gdyby robił coś złego tym psom to już dawno nie nagrywali by nowych odcinków.
  20. Oj ja to w nocy mam bardzo mało miejsc. Za życia moja Kropcia (dalamtyńczyk) spała na poduszce- tak po raz pierwszy zrobiła w naszym domu jak była szczeniakiem i tak też odeszła na poduszcze ;( Rozpychała się na wszytskie strony. Lubiała sie wylegiwać i szczególnie wskakiwać po przyjściu ze spaceru na pościel. Teraz mój weimar Barko robi to samo. Mimo że się nieznali to robią wszytsko tak samo. Chociaż on nie umie sam wejśc pod kołdre i nie lubi spać pod nią.
  21. hah :) Ja to byłam ostatnio straszona policją. A było to tak. Tu gdzie mieszkam ( Gryfino) są wały powodziowe na które co sobote wybieram się z psem (wyżeł weimarski ) pobiegać. Gdy szłam zauważyłam inne psy które były na smycz więc swojego przywołałam i zapiełam. W moją strone szly 2 starsze kobiety : 1 z kundelkiem bez smycz, wielkośc do kolan i 2 z yorkiem na smyczy. Kundel zaczął do mnie lecieć więc poprosiłam aby zabrali psa- nie pomogło. Więć wyminełam na luźnej smyczy ich. Wracająć już z wałów szły znowu te 2 kobiety. Postanowiłam swojego psa nie zapinać na smycz. Minęłam je z psem z spokojem, jednak kindel znowu się rzucił, mój pies jest o tyle mądry że nie zaczepia psy. Ale coś mu się nie spodobało i podbiegł przywitać się do yorka. Właścicielka odrazu z piskiem zaczęła szarpać psa na szlekach do góry. A mój myśląc ze coś się dzieje chciał skoczyć do yorka. Bez komentarzy się nie obeszło i zostałam nazwana Dumną Sową z groźnym kundlem. Pytanie czy jej się coś nie podoba w moim psie zakończyło się straszeniem policją i mówienie że pies ( ten kundelek ) może chodzić sobie bez kagańca i bez spyczy gdzie chce bo jest tak nauczony od małego a mój jest duży i jest groźny i powienien siedzieć w klatce.
  22. ahhh to prawda. U mnie w Gryfinie jest aktualnie jeden dalmatyńczyk- Shira, mojej znajomej. Po miescie biega pełno yorków, shit tzu, labków czy kundelków.
  23. [quote name=' :confused: Tak źle wyglądamy, że aż staliśmy się straszakiem dla dziecka? Ale moje psy grzeczne były... (W każdym razie bardziej niż ów chłopak :diabloti:).[/QUOTE'] Jak ja tego nie lubie !!!! Idzie sobbie matka z rozpłakanym i rozdartym dzieckiem i tylko straszy : Zobacz pies idzie i zaraz cie pogoni albo ugryzie!!! Najczęstszy komentarz ludzi aby dziecko do siebie przywołać i uspokoić. I w tedy bardzo często mi się zdarza mówić : Ale to nie prawda! Piesek nie gryzie.
  24. [quote name='Kateczka']15 kg karmy dla wyzła na miesiac? a ile one waża?? i jaka karma? każda moja akita ma taki wór na półtorej miesiaca...chłopak wazy 40 kg a młoda na razie 30...z tym, ze to szczeniak wiec pożera jeszcze więcej :P[/QUOTE] Co się tak dziwisz?? Ja też mam aktualnie weimara i on wsuwa karme nie do opamiętania. U mnie ok. 6 kg idzie w tydzień. Osobnik z wyżłów albo psy bardziej północne. Mi tu pasuje weimar, fousek, setre irlandzki czy też angielski. Albo coś ze spanieli- springer; labrador albo golden- tylko trzeba uważać na stawy. PS. odradzam dalmtyńczyka bo z tego co przeczytałam jesteś młoda i miałaśjednego psa w swoim życiu. Dalmat bedzie poprostu dla Ciebie za ciężki z ułożeniem. I mogą przejawiać agresje wobec psów czy ludzi.
×
×
  • Create New...