Jump to content
Dogomania

Little_My

Members
  • Posts

    1568
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Little_My

  1. Super, że kolejny piesek znalazł dom. Wyrazy uznania dla Was cioteczki, za to, że Wam się chce.:loveu:
  2. Czy moje fanty dotarły?
  3. Bardzo się cieszę, że już ok. Głaskanko dla pieska :)
  4. Może to przez taką nagłą zmianę, bo moja suńka właśnie je ryż z marchewką i kurczakiem i koopy normalne.
  5. Moją suczkę mam od blisko trzech miesięcy. Na początku jadła rano Brit Premium Junior z kurczakiem, a po południu ryż z marchewką i kurczakiem. Od pewnego czasu prawie nie rusza Brita w domu, na spacerach chętniej, w domu jada praktycznie tylko gotowane i w dodatku świeże, wczorajszego nie rusza. Wszelkie puszki odpadają - nie ruszy. Nie wiem czy ta gadzinka nie jest głodna, czy stała się taka wybredna. Oprócz tego dostaje codziennie żwacza wołowego, od czasu do czasu kostkę wieprzową i podczas szkolenia psie smaki.
  6. U mnie jest OK. Ta panienka to Fraszka?
  7. [quote name='Potter']żywe zwierzęta jako breloczki z chin podpisujmy petycję, aby powstrzymać tych dzikusów: [URL]http://www.avaaz.org/en/petition/Petition_contre_les_amulettes_danimaux_vivants_en_Chine/?tIgDpeb[/URL][/QUOTE] Jak bardzo trzeba mieć zryty beret żeby w ogóle wpaść na taki pomysł :shake:
  8. [quote name='ewelinka_m']sobota rano..piękna pogoda! idealna na grilla, wyjazd nad wodę z psami, odpoczynek w domu.. :loveu: albo na latanie za dziką suką:multi: [/QUOTE] Ale za to jaką śliczną :)
  9. Współczuję Ci, ale jeśli piesek jest za słaby na operację, to nie ma sensu skazywać go na cierpienie... Decyzja trudna, ja nie chciałabym być w Twojej sytuacji. Trzymaj się!
  10. Fanty przekazane tak jak ustaliłyśmy. Potwierdź Marzycielka jak do Was trafią.
  11. Cioteczki, mam nadzieję, że nie będziecie się na mnie gniewać, ale Szareńka poszła do budy... [IMG]http://img33.imageshack.us/img33/9241/u284.jpg[/IMG] I bardzo jej się tam podoba :cool3:
  12. Ta sunieczka podobna do mojej Szarki, Kubuś taki biedny, że płakać się chce. W tym miesiącu już nie dam rady pomóc finansowo, mogę jedynie podzielić się karmą, bo mam duży worek, a sunieczka woli gotowane. Ewentualnie mogę dać jakieś fanty jeśli będzie bazarek.
  13. Dzień dobry, śliczna gromadka :)
  14. [quote name='(:Buńka:)']Witaj:) Zaglądam do słodkiego maleństwa, pierwsze zdjęcie i już się zakochałam:loveu: Na prawdę młoda łapie za serce;)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za odwiedziny :) [quote name='gosjaa']Słodka sunieczka! Wymiziaj i wycałuj od ciotki :loveu: i dołączam się do próśb... Będziemy wpadać![/QUOTE] Witam :) Szareńka wycałowana od cioteczki :loveu: [quote name='Handzia55']Pozdrawiam Szareczkę:lol: i jej pańcię też;)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za odwiedziny :) [quote name='zaba14']a jak z jej posłuszeństwem? :)[/QUOTE] Witamy :) To zależy od humorku :D Szarka raczej nie jest nieposłuszna, czasem tylko trochę uparta, ma humory jak to kobieta, potrafi siąść na środku chodnika i dalej nie pójdzie, ale mam na to sposoby. Ogólnie to bardzo spokojna i łagodna psinka. Chętnie uczy się nowych komend, jak tylko widzi kliker i saszetkę ze smakami - ożywia się od razu :)
  15. Przystojniak :) Super ma uszyska. Ale gabaryty nie-Szarkowe :shake:
  16. Co ta Pańcia znowu wymyśliła? [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/235/6yh.JPG[/IMG] Kto umie zrobić głupszą minkę? :lol: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5867/bkqm.jpg[/IMG] Jestem w raju :loveu: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3066/pszt.jpg[/IMG] Catch me if you can [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3540/5w8e.jpg[/IMG] Porządki w kwiatkach teściowej :evil_lol: (teściowej nie było w domu :cool3:) [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1116/luzk.jpg[/IMG] Kwiatki podlane :diabloti: (Doooobry pieeeesek, dooooobry :razz:) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3862/e91o.jpg[/IMG] Smaczek w nagrodę :diabloti: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3953/zazx.jpg[/IMG]
  17. Witam Leonka :) leónkowa dokonałaś cudu z tym psiakiem, masz wielkie serduszko :loveu:
  18. [quote name='Incia']Muszę powiedzieć, że w rzeczywistości Szareńka jest jeszcze śliczniejsza:loveu:[/QUOTE] [quote name='wegielkowa']Szarka jest jedyna, niepowtarzalna i czekamy na kolejne zdjęcia od Państwa Szareńkowców:)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Incia, musimy się w końcu wybrać na ten wspólny spacerek :)
  19. [quote name='leónowa']Fajne maleństwo:loveu: Ile ma lat?[/QUOTE] Panienka ma 11 miesięcy, więc jeszcze szczylek. Dziękujemy za odwiedziny i pozdrawiamy :loveu:
  20. Zapraszamy [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/245275-Szarka-owczareczka-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyska"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245275-Szarka-owczareczka-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyska[/URL] :cool3:
  21. [quote name='zaba14']Hej ;) ja sie osobiscie wyleczylam z malych psiakow ale sunia sliczna tylko jakos mi sie z oposem skojarzyla ;)[/QUOTE] Już słyszałam, że jest liskiem i zającem, więc opos też może być ;)
  22. [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8189/v8h6.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1250/i4y7.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1303/kp97.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4892/u7lv.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1701/oukc.jpg[/IMG]
  23. Witam :) Kejtu cudna, zwłaszcza na treningach, a Brita jeszcze piękniejsza :loveu: Życzę zdrówka dla staruszki.
  24. Witam :loveu: To mała psinka, waży zaledwie 6,7 kg.
  25. Szukając najlepszego przyjaciela,na jednym z serwisów ogłoszeniowych natrafiłam na takie cudo: [IMG]http://imageshack.us/a/img802/9588/kyvw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img543/1516/u93s.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img163/941/2pok.jpg[/IMG] Po kilku rozmowach z przemiłą panią prowadzącą adopcję tego psiaka, 13 maja 2013 Szarka, bo tak ma sunia na imię, zamieszkała z nami :multi:
×
×
  • Create New...