-
Posts
1568 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Little_My
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Super, że kolejny piesek znalazł dom. Wyrazy uznania dla Was cioteczki, za to, że Wam się chce.:loveu: -
Czy moje fanty dotarły?
-
Bardzo się cieszę, że już ok. Głaskanko dla pieska :)
-
Może to przez taką nagłą zmianę, bo moja suńka właśnie je ryż z marchewką i kurczakiem i koopy normalne.
-
Moją suczkę mam od blisko trzech miesięcy. Na początku jadła rano Brit Premium Junior z kurczakiem, a po południu ryż z marchewką i kurczakiem. Od pewnego czasu prawie nie rusza Brita w domu, na spacerach chętniej, w domu jada praktycznie tylko gotowane i w dodatku świeże, wczorajszego nie rusza. Wszelkie puszki odpadają - nie ruszy. Nie wiem czy ta gadzinka nie jest głodna, czy stała się taka wybredna. Oprócz tego dostaje codziennie żwacza wołowego, od czasu do czasu kostkę wieprzową i podczas szkolenia psie smaki.
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
U mnie jest OK. Ta panienka to Fraszka? -
[quote name='Potter']żywe zwierzęta jako breloczki z chin podpisujmy petycję, aby powstrzymać tych dzikusów: [URL]http://www.avaaz.org/en/petition/Petition_contre_les_amulettes_danimaux_vivants_en_Chine/?tIgDpeb[/URL][/QUOTE] Jak bardzo trzeba mieć zryty beret żeby w ogóle wpaść na taki pomysł :shake:
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Little_My replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']sobota rano..piękna pogoda! idealna na grilla, wyjazd nad wodę z psami, odpoczynek w domu.. :loveu: albo na latanie za dziką suką:multi: [/QUOTE] Ale za to jaką śliczną :) -
Współczuję Ci, ale jeśli piesek jest za słaby na operację, to nie ma sensu skazywać go na cierpienie... Decyzja trudna, ja nie chciałabym być w Twojej sytuacji. Trzymaj się!
-
Fanty przekazane tak jak ustaliłyśmy. Potwierdź Marzycielka jak do Was trafią.
-
Ta sunieczka podobna do mojej Szarki, Kubuś taki biedny, że płakać się chce. W tym miesiącu już nie dam rady pomóc finansowo, mogę jedynie podzielić się karmą, bo mam duży worek, a sunieczka woli gotowane. Ewentualnie mogę dać jakieś fanty jeśli będzie bazarek.
-
Ekipa z zielonego dżipa, czyli Avril, Iwan, Tekila i Kali :D
Little_My replied to omry's topic in Foto Blogi
Dzień dobry, śliczna gromadka :) -
[quote name='(:Buńka:)']Witaj:) Zaglądam do słodkiego maleństwa, pierwsze zdjęcie i już się zakochałam:loveu: Na prawdę młoda łapie za serce;)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za odwiedziny :) [quote name='gosjaa']Słodka sunieczka! Wymiziaj i wycałuj od ciotki :loveu: i dołączam się do próśb... Będziemy wpadać![/QUOTE] Witam :) Szareńka wycałowana od cioteczki :loveu: [quote name='Handzia55']Pozdrawiam Szareczkę:lol: i jej pańcię też;)[/QUOTE] Witamy i dziękujemy za odwiedziny :) [quote name='zaba14']a jak z jej posłuszeństwem? :)[/QUOTE] Witamy :) To zależy od humorku :D Szarka raczej nie jest nieposłuszna, czasem tylko trochę uparta, ma humory jak to kobieta, potrafi siąść na środku chodnika i dalej nie pójdzie, ale mam na to sposoby. Ogólnie to bardzo spokojna i łagodna psinka. Chętnie uczy się nowych komend, jak tylko widzi kliker i saszetkę ze smakami - ożywia się od razu :)
-
Przystojniak :) Super ma uszyska. Ale gabaryty nie-Szarkowe :shake:
-
Co ta Pańcia znowu wymyśliła? [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/235/6yh.JPG[/IMG] Kto umie zrobić głupszą minkę? :lol: [IMG]http://img708.imageshack.us/img708/5867/bkqm.jpg[/IMG] Jestem w raju :loveu: [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/3066/pszt.jpg[/IMG] Catch me if you can [IMG]http://img694.imageshack.us/img694/3540/5w8e.jpg[/IMG] Porządki w kwiatkach teściowej :evil_lol: (teściowej nie było w domu :cool3:) [IMG]http://img853.imageshack.us/img853/1116/luzk.jpg[/IMG] Kwiatki podlane :diabloti: (Doooobry pieeeesek, dooooobry :razz:) [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/3862/e91o.jpg[/IMG] Smaczek w nagrodę :diabloti: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3953/zazx.jpg[/IMG]
-
Witam Leonka :) leónkowa dokonałaś cudu z tym psiakiem, masz wielkie serduszko :loveu:
-
[quote name='Incia']Muszę powiedzieć, że w rzeczywistości Szareńka jest jeszcze śliczniejsza:loveu:[/QUOTE] [quote name='wegielkowa']Szarka jest jedyna, niepowtarzalna i czekamy na kolejne zdjęcia od Państwa Szareńkowców:)[/QUOTE] Dziękujemy :loveu: Incia, musimy się w końcu wybrać na ten wspólny spacerek :)
-
[quote name='leónowa']Fajne maleństwo:loveu: Ile ma lat?[/QUOTE] Panienka ma 11 miesięcy, więc jeszcze szczylek. Dziękujemy za odwiedziny i pozdrawiamy :loveu:
-
[quote name='zaba14']Hej ;) ja sie osobiscie wyleczylam z malych psiakow ale sunia sliczna tylko jakos mi sie z oposem skojarzyla ;)[/QUOTE] Już słyszałam, że jest liskiem i zającem, więc opos też może być ;)
-
[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/8189/v8h6.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1250/i4y7.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/1303/kp97.jpg[/IMG] [IMG]http://img541.imageshack.us/img541/4892/u7lv.jpg[/IMG] [IMG]http://img834.imageshack.us/img834/1701/oukc.jpg[/IMG]
-
Airedale Terrierki Maya i Kejtu oraz Brysia już za TM [*] Zapraszają!
Little_My replied to Riven's topic in Foto Blogi
Witam :) Kejtu cudna, zwłaszcza na treningach, a Brita jeszcze piękniejsza :loveu: Życzę zdrówka dla staruszki. -
Witam :loveu: To mała psinka, waży zaledwie 6,7 kg.
-
Szukając najlepszego przyjaciela,na jednym z serwisów ogłoszeniowych natrafiłam na takie cudo: [IMG]http://imageshack.us/a/img802/9588/kyvw.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img543/1516/u93s.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img163/941/2pok.jpg[/IMG] Po kilku rozmowach z przemiłą panią prowadzącą adopcję tego psiaka, 13 maja 2013 Szarka, bo tak ma sunia na imię, zamieszkała z nami :multi: