Jump to content
Dogomania

john_rambo_tymek

Members
  • Posts

    286
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by john_rambo_tymek

  1. :glaszcze::glaszcze::glaszcze::glaszcze: będzie dobrze zobaczysz..........
  2. witam !! królik jest niesamowity:lol:, obłęd!!!!!
  3. trzymaj się dziewczyno !!!! czas goi rany ...........:glaszcze:
  4. zapiuję psinkę to się nigdy nie skończy do nas rok temu trefił także pies z beczki bez wody odebrany przez interwencję otoz-u, 17 lat miał i miał pilnować w szczerym polu w opale bez wody buraków przed dzikami:shake:
  5. cześć Beatkaa co tam u was słychać??;)
  6. najlepszą jaką mogłaś pamiętaj : psy mają się lepiej niż ludzie , bo my cierpimy aż sami skonamy a psiakowi można ulżyć i Ty to zrobiłaś , sam tak bym zrobił
  7. rozumiem Cię doskonale ja nie myślałem że już zaraz trzeba adoptować ; sam zawsze muszę się otrząsmąć a to że Ty mieszkasz w stanach to pierwsze słyszę :crazyeye: ja myślałem że pracujesz gdzieś za gramicą , no ale to nieistotne . mam nadzieję ze się nam pochwalisz nowym nabytkiem jak już będzie tak daleko i zaadoptujesz jakiegoś?!:cool3:
  8. sabinko!! kurcze nie wiem co Ci powiedziec dziewczyno................... ja sam przeżyłem odejście trzech moich nosów , jest to straszne ,nie do opisania , serce boli dlugo.................. ja zawsze pamiętam o nich ale też wiem że jak mam brzydko mówiąc "miejsce" biorę-ratuję następnego!!!! nie czekaj Sabinko , bierze ,ratuj innego jak możesz a twojej wiernej staruszcze zapal znicza tyle tylko możesz.................i wspomnij ją cieple.................
  9. witam dziewczyny !!!!! orion już niestety nie ma wątku , ani nie ma wątku z naszymi nosami wszysko skasowane ahhhhh................., ale chcę działać dalej i pomagać tym bidikom , szczególnie weteranom i staruszkom......... taki jestem:roll:
  10. [quote name='maarit']Orion też ma taki jęzor? :)[/QUOTE]nie orion nie ma takiego jęzora ani zębów
  11. hehe moja malutka klaudusia (dwuletnia) jak ujrzała kamyka to powiedziała " orio" - (orion) to nasz psiak adoptowany ze schronu po 10-ciu latach kiblowania i wygląda jak klon kamyka.........!!!!!!:lol:
  12. czemu tak jest że nie możemy zatrzymać czasu a szczęscie jest tak ulotne...............
  13. [quote name='kolejna kobietka']No trochę się naszukałam pośród tych wszystkich fotek naszego Batusia :lol: wow ale super zobaczyć po takim czasie szczęśliwego pulpaska :loveu:[/QUOTE] trzebabyło jakis konentarz walnąć!!!!:lol: ps mam wyrzuty co do pumby toyota mnie zgani na pewno ; choc ma się jednak w tymczasie lepiej jak u mnie bo jest w domowych warunkach.................. :roll:
  14. a oto link na którym ujrzycie batmaputry!!![url]https://www.facebook.com/events/478881102199299/?source=1[/url]
  15. [quote name='kolejna kobietka']Dziękujemy za wieści! :) a foteczki jakieś tymuś dodasz? :cool3: ps. no z tym dziąślakiem niewesoło, ale najważniejsze, że jest pod troskliwą opieką :)[/QUOTE] spytam się go;) ale myślę że doda fotki jak będzie fajna pogoda i trochę czasu w niedzielę :lol:
  16. witam na tym zapomnianym wątku ;) mam wieści co tam u Batusia vel batmaputry kochanego miśka naszego:p a więc Batma ma się świetnie ma swój "plan dnia " jak starszy psiak ; rano na podwórko poszczekać polatać i toooaleta:eviltong: a potem do domu do kosza leży ogląda świat, poje śpi , zaś leży , poje napije się a wieczorem zaś atak na podwórze:lol: lubi bardzo kotki nasze : plektora i kokiego zdrowie oki tylko ten dziąślak troszkę mu urusł i wetka powiedziała że trzeba już niedługo myśleć o operacji:-(
  17. jejku co za tragedia żal mi tych dwóch onków szczególnie gandalfa bo sami mamy niewidomego onka i tego smutaska lakiego:-(
  18. o k..................... de co to się dzieje!!!!! szkoda jej szkoda czemu nikt nie przyobserwował że jest agresorowana no....?!!!!
  19. Marta powiem Ci tyle gdybym nie miał żony to chciałbym abyś Ty nią była...................jesteś świetna!!!
  20. dziewczyny Tomas jest naprawdę niesamowity pro psi i proludzki świetny , pocieszny pełen euforii psiak naprawdę nie żałujemy że jest z nami!!!!
×
×
  • Create New...