Elik ja mam pieniadze na odrobaczenie tylko co zabiore go do weta i odwioze pod szkole ? Nic o nim nie wiem , poza tym, ze milutki.Troche za malo do ogloszen.
Tolu wiem ze nie macie miejsca ale pod szkole gdzie pracuje przyblakal sie kocurek.Maz nie zgadza sie na DS ale czy jesli bylibysmy DT to pomoglibyscie znalezc dom? Tylko ze ja mam dom wychodzacy zaznaczam.Kot jest oglaszany na adopcje zamosc ale odzewu brak.
Miejscowosc Mokre
Pomoge finansowo na pewno.Chcialam wziac sunie do kojca ktorego Braszka nie uzywa ale podrzucono mi kota ktory wszedl tam do budki i mieszka.Takze jakbym wziela sunie to nie mam co zrobic z kotem.Braszka nie akceptuje obcych kotow, nie moge go wziac do domu.