Onomato nie zauważyłaś że Raszpla wzeszłym roku jakoś siwego pyska rażąco nie miała?
Jeszcze wiosną jak ją poznałam chyba nie była na tak wielkim obszarze siva ;)
Ciekawe kiedy znacząco Sagata bielactwo dopadnie :/
Witamy się :) zainteresował mnie Wasz banerek, byłam pewna że suczka to mix basenji ;) Historia suczki przykra ale na szczęście zaznała spokoju u twojego boku. Będziemy zaglądać :)
świetne ujęcie ;) http://i62.tinypic.com/2hrhnqo.jpg
mój pies był kiedyś na arthrofosie i pomagał a teraz Amber pisze że słaba przyswajalność ... :( proponowane tabsy powalają ceną :/
Wiesz ... chyba powinnam zacząć mu to na nowo podawać :/ Zawsze kupowałam to u weta a teraz nikt mi tego nawet nie zaproponował gdyż chciałam jakieś konkretne kuracje lekami. Za ile teraz można go kupić (najtaniej,jakaś ciekawa stronka? )
masz rację Zuzka ale w tym układzie to raczej wspomaganie ;) Wydaje mi się że podawanie w wieku dojrzewania jak najbardziej wskazane później możesz zrobić dłuższą przerwę ;)
czytając o tych ząbkach i ciągłym płaczu dostałam gęsiej skórki ;) dzieciak się męczy ale czasem można faktycznie sfiksować :/
moja sucz w tym roku miała tylko 3x kubrak i to w ogrodzie jak stała bezczynnie gdy ja ostatnie liście grabiłam ;)
Fajnie mu w nowej obróżce :)
My chyba mały łatwo w doborze kolorów , do czarnego psuje wszystko tak jak i do białego ;)
Masz konie to może masz dostęp do końskich sklepów? Tam można dużo lepsze produkty zakupić niż dla psów i taniej ;)
Masz jeszcze stronkę z suplementami dla psów aktywnych GAME DOG Performance Nutrition
jeżeli podajesz odpowiednie żarcie to z suplementów możesz zrobić przerwę na 2-3 miesiące lecz jeśli Er dużo biega to i lepiej chyba do czasu dojrzałości wspomagać mu stawy. Nie wiem jak ze stawami u dobków :/