dziś zrobiliśmy wypad do lasów gdzie jeździmy zawsze w sezonie letnim, pogoda znośna i nawet grzyby jadalne były :).... zmarznięte :(
pieski wylatane no i szczęśliwe :)
[IMG]http://img46.imageshack.us/img46/7650/x671.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img843/3470/ciqn.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img191/7023/knkk.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img853/738/ugai.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img202/5332/4hgl.jpg[/IMG][IMG]http://imageshack.us/a/img17/4016/m953.jpg[/IMG]
i tu moje piesiątko ma dość, szybka drzemka i do domku ;)
[IMG]http://imageshack.us/a/img546/4942/75c3.jpg[/IMG]