idź na barfa... mówię ci spróbuj kilka dni chociaż. ja 5 miesięcy walczyłam i kąpałam co 3 dzień, teraz co prawda mamy zmiany jeszcze ale nie śmierdzi i raz na tydzień przemywam zmienione miejsca żeby paskudy do końca wybić. Wiem że karma łatwiejsza itp ale widzę rożnicę
nie wiem o co chodzi ale może w jakieś foldery się w inne władowało. Ja kiedyś miałam podobny problem ale znalazłam na innym dysku w dziwnym nieznanym mi folderze ;)
ja mam olimpusa malutki kompakcik ale porażka sezonu :roll: i wydaje mi się jakoś że im starszy tym jakośc gorsza...
teraz zakupiłam używanego fuji film finepix ale foty ciekawie nie wychodzą ponieważ nie potrafię nim ustawiać. Aparat ma zastosowania które mnie zadowalają chociażby takie że w ruchu nie rozmazują ale ma wiele walorów ukrytych na których po prostu się nie znam :/
mój Sagat dziś wyrwał za czymś... nie mam pojęcia za czym bo nic nie było :/ byłam wściekła bo przy samej ulicy- za karę była smycz i koniec wolności ;) piękny Wald to i foty piękne ;)
w jakim programie obrabiasz?
pocieszę Cię - znowu sypie ;)
jeżeli jutro będzie przymrozek to postaram się Sagatowi zrobić nieco lepszą sesyjkę ;) taką bardziej dziką bo z Ledą to nie robota :angryy: kręci się , wierci, piszczy ...
Majkowka- przecież w mieście też jest biały śnieg kilka dni ;)
z dedykacją dla Makoty ;)
[IMG]http://imageshack.us/a/img138/782/12z0.jpg[/IMG][IMG]http://img593.imageshack.us/img593/5131/nraq.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img163/8388/ob02.jpg[/IMG]
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/1267/vfw0.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img89/5789/uvh0.jpg[/IMG]
Sagacik będzie i to prawdopodobnie jutro bo na ogrodzie to wychodzi jak zbity pies ;)
tak uwielbiam śnieg i niech go jest jak najwięcej ;) lLeda jakoś nie bardzo ale Sagat uwielbia biegać po śniegu i zjadać go ;)
pogoda chyba wszystkich pokonała ;)
ja uwielbiam takie szaleństwa w dodatku że jest kupa śniegu :)
mam nadzieję że śnieg pozostanie do świąt mało tego niech sypie do pasa albo i wyżej:diabloti:
szybki spacer z psami na ogrodzie :eviltong:
[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/8153/dgeb.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img59/2466/td88.jpg[/IMG]
[IMG]http://img812.imageshack.us/img812/1329/bq0j.jpg[/IMG]
Majcia z tego wynika że kochana sunia skoro pokochała maluszka ;)
nie chodziło mi o to że Maja chora jest tylko dorosłe psy mogą nosić wirusy zakaźne które czasem przechodzą na maluszki mowa np o parwowirusie ;)
maluch będzie budził jeszcze nie raz:evil_lol: