Jump to content
Dogomania

RudyKas

Members
  • Posts

    1698
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by RudyKas

  1. Ja też na zaproszenie Anuli się pojawiam. No nie mogę nie pomóc po prostu. Zamelduję się na bazarku, psiaki muszą mieć imiona! :) Tylko jeszcze nie wiem jakie...
  2. No to może póki nie ma potwierdzeń tu,to ja też zaznaczę,że moją jednorazową deklarację już przelałam :)
  3. Jestem na zaproszenie Malwy :) W tej chwili mogę tylko przelać jednorazowo 20 zł. Mogę poprosić o podesłanie mi numeru konta? :)
  4. Witajcie, Strasznie dawno mnie tu nie było,aż mi wstyd, ale niestety nic na to nie mogę poradzić... Przelew ode mnie za kwiecień dziś poszedł. Może i późno, ale na pewno się przyda ;) a Amor wygląda tak pięknie ... :)
  5. A co tu się tak nic nie dzieje...?Ja tu zaglądam spragniona jakichś nowych wieści,a tu taka cisza...
  6. Udało się :) [B][URL="http://www.facebook.com/magda.balcewicz"]Magda Balcewicz[/URL]: maluszek jedzie z Sabcią a transport jest za freee Kochane dziewczynki [/B] Teraz trzymamy kciuki,żeby wszystko było ok!!:)
  7. Moja deklaracja za marzec poszła właśnie :)
  8. Z fb nowe info wklejam: [h=5][URL="http://www.facebook.com/magda.balcewicz"]Magda Balcewicz[/URL] [/h][h=5]Kochani przepraszam że tak długo, ale ja sie troszkę pochorowałam a i czekałam na relacje z wizyty w drugim domku. Więc tak oba domki są rewelacyjne i nie ukrywam był twardy orzech do zgryzienia. W jednym domku piesek staruszek i 3 koty, w drugim jedna sunia owczarkowata. Pan Andrzej aby sprawdzić sunię na mniejsze psiaki poszedł na wizytę ze swoim maluchem i okazuje się było rewelacyjne. Sunia do małych psiaków jest jak najbardziej ok :) Więc z dwóch suuper domków uważam że najlepiej jak Gizmo pojedzie tam gdzie jest tylko jedna sunia. Więc teraz szybko trza ogarnąć transport do Wawy i postarać się o finanse. [/h]
  9. Jakie malusie, słodziusie żabusie...Teraz mogę tylko podrzucać niestety, ale jestem ! :)
  10. I ja nie pozostanę obojętna, jeśli go wyciągniecie to też się dorzucę miesięcznie. Najwyżej przestanę jeść:P
  11. W końcu jakieś dobre wiadomości :) Mam nadzieję, że się uda! :)
  12. Ja też trzymam kciuki i także będę śledzić to co się dzieje na fb:) O: [h=5]Kochani przepraszam że tak długo, ale ja sie troszkę pochorowałam a i czekałam na relacje z wizyty w drugim domku. Więc tak oba domki są rewelacyjne i nie ukrywam był twardy orzech do zgryzienia. W jednym domku piesek staruszek i 3 koty, w drugim jedna sunia owczarkowata. Pan Andrzej aby sprawdzić sunię na mniejsze psiaki poszedł na wizytę ze swoim maluchem i okazuje się było rewelacyjne. Sunia do małych psiaków jest jak najbardziej ok :) Więc z dwóch suuper domków uważam że najlepiej jak Gizmo pojedzie tam gdzie jest tylko jedna sunia. Więc teraz szybko trza ogarnąć transport do Wawy i postarać się o finanse.[/h]
  13. Ja też się dorzucę jak trzeba, musimy uratować tą bidę! Napisał już ktoś do justlose?
  14. [quote name='MALWA']Zaglądam do bidy.............. Może warto wątek rozesłać po osobach z Piły? Ten założyła osoba z Łodzi, a z Piły chyba nikogo tu nie ma.......może mógłby pomóc ktoś, kto blizej mieszka, np. wziąźć do siebie za zwrot karmy i weta, tyle, to mozna uzbierać na dogo.......[/QUOTE] Zgadzam się z Malwą. Łatwiej będzie szukać w pobliżu miejsca, gdzie psiak przebywa. Tak na odległość to ciężko będzie pomóc...
  15. [quote name='FLY']badania ok jak uważacie. A mocz po prostu ja bym obstawała za tym, że jak w ciągu tego miesiąca podawania antybiotyku A. by się wybierała do lecznicy to niech "złapie" i zawiezie;), 20zł to niewiele, ja mogę zapłacić, a jak ma się okazać że np. po 2 tyg nie jest nic lepiej, albo nie daj Boże gorzej, to trzeba działać, nie ma co czekać kolejne tygodnie podając mu to samo.[/QUOTE] Wiem,że późno i w ogóle, ale postanowiłam napisać tylko, że to bardzo dobry pomysł. W zupełności się zgadzam,że warto w trakcie antybiotykoterapii sprawdzić, czy faktycznie wszystko jest dobrze.
  16. Szczerze mówiąc to spotkałam już tak dziwnych ludzi i słyszałam takie historie, że już nic mnie nie jest w stanie zdziwić.;) To może zadzwoń do tej babki jeszcze raz? Że niby taki minisondaż przedadopcyjny - a czy byłby sam, czy w domu czy w kojcu chce go trzymać, blablabla... I jak wtedy wszystko w Tobie będzie krzyczeć "niiieee!" to problem się rozwiąże. No i nakład czasu będzie niewielki.
  17. Witam i pozdrawiam z południa Polski. ;) Pierwszy raz weszłam na ten wątek i może nie powinnam się wypowiadać, ale zaryzykuję, najwyżej mnie olejecie :P Ja bym chyba mimo wszystko spróbowała porozmawiać z tą Panią. Byłam świadkiem podobnej sytuacji w schronisku: babeczka chciała adoptować młodego owczarka niemieckiego. Usłyszała, że są tylko psiaki w typie i już kilkuletnie. No ale akurat ze spaceru wracał taki jeden pieszczoch. Jak go zobaczyła, to już nie chciała puścić. :) Także może warto porozmawiać, ewentualnie później odmówić.
  18. A to powiedzcie mi jak chcemy to zorganizować? Wysyłamy wszystko do Ciebie, czy tylko zdjęcia a przesyłka będzie szła od nas do ew. kupujących?
  19. Uwielbiam tu wchodzić po kilku godzinach nieobecności :) Cudownie,że tyle osób chce pomóc, aż mi się uśmiech na pół twarzy pojawia :)
  20. Gdybyś kombinowała jakiś bazarek to daj znać - mam kilka książek, które mogłabym przeznaczyć dla naszego Amorka :)
  21. Ja akurat w temacie ciepłego ryżu się nie znam,ale jeśli chodzi o zimny to też uważam,że bez sensu. Lepiej mu tą karmę samą podawać. I faktycznie dwa razy dziennie, zawsze to mniejsza porcja, łatwiej strawić.
  22. Ja jestem jak najbardziej za. Sama o tym myślałam, ale przy moim trybie życia (studia dzienne + praca w 3 miejscach = 20 godzin poza domem) może być jednak ciężko to pogodzić. A poza tym dobrze, jeśli będzie to ktoś, kto jest w temacie od początku :)
  23. Powiedzcie mi dokładnie, na czym polegałoby takie zadanie...? Bo może będę w stanie jakoś pomóc?
  24. Obiecana deklaracja z mojej strony: 20 zł co miesiąc. Powiedzcie mi tylko proszę,czy lepiej to przelewać na początek czy koniec każdego miesiąca?
×
×
  • Create New...