Jump to content
Dogomania

mdk8

Members
  • Posts

    10839
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mdk8

  1. Rozumiem. W sumie to też myślę , że to nie jest dobry pomysł aby były znowu razem.
  2. Kilka razy zastanawiałam się nad wzięciem jakiegoś nieszczęścia na DT . Jednak po namyśle stwierdziłam , że nie potrafiłabym oddać takiego psa/suni. Cały czas zastanawiałabym się czy mu dobrze , czy nikt go nie krzywdzi itd... no i dałam sobie spokój. Tak więc bardzo Was - właścicieli hotelików - podziwiam i jednocześnie współczuję bo musicie te rozterki przeżywać po każdym oddanym zwierzaku .
  3. Moli@ jak u Szagusia z jedzonkiem ? Zamawiać ? No i chyba już za opiekę też ?
  4. Ja swoją deklarację zacznę wpłacać już od stycznia. Dobrze aby w momencie zmiany miejsca Plamka miał jakiś zapas kaski.
  5. Dokładnie tak to zrozumiałam . Napisałam wyjaśnienie tylko informacyjnie żebyś się nie martwiła ,że czegoś nie doczytałam
  6. W pracy nie mogę się logować na dogo więc wszelkie aktualizacje będę robiła po powrocie do domu .
  7. 15,- stała ode mnie .
  8. Zaprosiłam tutaj Moli@ . Może da radę pomóc .
  9. Moli@ możesz tam zajrzeć ? Dałabyś radę jakoś pomóc ?
  10. Czy to kwestia finansów czy chodzi o coś innego ? To już staruszek i niewiele mu życia zostało . Nie może zostać u Murki do końca ?
  11. Wpłaty dla Andżeli : 11.01 Nesiowata 20,- 12.01 Figunia 60,- / I,II,III/ 17.01 Agat21/koleżanka / I,II 40,- 19.01 P. Iwona z Sosnowca 25,- Dziękuję
  12. Wpłata dla Szagusia : 12.01 ciocia Marzenka 40,- Dziękuję
  13. Nowa wpłata: 10.01.2022 siostra elficzkowej 30,- Dziękuję
  14. Ja mogę wspomagać finansowo.
  15. Nowe wpłaty dla Szagusia: 04.01.2022 Anula 20,- I elficzkowa 50,- I Dziękuję
  16. Ja wiem o dwóch staruszkach : Mustafa i jeszcze jeden , którym Basia sama opłacała hotel. Czasami ktoś wspomógł ale teraz trzeba też o nich pomyśleć ...
  17. https://kobieta.wp.pl/zgubila-psa-wlascicielce-wmowila-ze-zdechl-prosze-ostroznie-z-tym-tematem-6272261324281985a
×
×
  • Create New...