-
Posts
3550 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ania68
-
[quote name='ania68']Nie mam teraz za wiele czasu-zarobiona jestem, ale czasem zaglądam do Huzara i zamiast dowiedzieć się co u niego słychać, to widzę dyskusje na temat hotelu. Niektórym nie podobają się warunki w chlewni, a ja mówię, że Huzara to nie dotyczy-[B]on jest w domu[/B]. Bardzo proszę o przeniesienie się na np. ten wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251505-TANI-Dom-Tymczasowy-dla-psów-)[/URL] chyba nie muszę mówić, że taka atmosfera na wątku na pewno nie pomoże Huzarowi, a wręcz mu zaszkodzi.[/QUOTE] [quote name='Ada-jeje']Moze ktos z was poda linka do watku zalozenia hotelu, bylo tam zaledwie kilka wpisow. Moim zdaniem na tamtym watku nalezy jak najszybciej zorganiowac zbiorke na najbardziej potrzebne w tej chwili w hotelu u betkak budy. Z tych pieniedzy ktore sa wplacane jej za pobyt psow nie szybko bedzie w stanie zakupic jakze potrzebne budy dla psiakow zeby nie musialy byc w chlodnym pomieszczeniu. Nawet na poczatek zanim beda podesty budy juz rozwiaza czesc poprawy bytowania zwierzat.[/QUOTE] Jest w moim wczesniejszym wpisie. Pisałam aby się tam przenieść. Ogłoszenie Huzara zrobione na predko: [URL]http://olx.pl/oferta/pies-o-cudownym-charakterze-czy-znajdzie-dom-CID103-ID5NAe7.html?action=show&id=85699011#xtor=EREC-55-[/URL]
-
[quote name='ajw']Tak czułam, że to Dobka :) poznałam po uszach ;)[/QUOTE] Na zdjęciu razem z Mimi :) Lilutosi zgodziła się zrobić wizytę PA, jeżeli wypadnie dobrze trzeba szukać transportu. Wiecie może jak się do tego zabrać? Gdzie o to pytać? Byłam na wątku transportowym, ale tam raczej mały ruch w tym względzie.
-
Nie mam teraz za wiele czasu-zarobiona jestem, ale czasem zaglądam do Huzara i zamiast dowiedzieć się co u niego słychać, to widzę dyskusje na temat hotelu. Niektórym nie podobają się warunki w chlewni, a ja mówię, że Huzara to nie dotyczy-[B]on jest w domu[/B]. Bardzo proszę o przeniesienie się na np. ten wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251505-TANI-Dom-Tymczasowy-dla-ps%C3%B3w-%29[/url] chyba nie muszę mówić, że taka atmosfera na wątku na pewno nie pomoże Huzarowi, a wręcz mu zaszkodzi.
-
[quote name='ajw']To Dobka??[/QUOTE] Taaaak :) [quote name='Ada-jeje']dostalam maila od Marty, czy ktos moze pomoc, ja juz nie widze na dogo tych osob z Wrocka z ktorymi mialam kontakty, ale moze ktos z was zna kogos kto mogl by zrobic wizyte PA witam, p.Jolu nie ma Pani kogoś do wizyty PA w okolicach Wrocławia - Strzelin, pilnie szukam bo miałam fajny tel o Mimi i jest szansa że coś z tego wyjdzie ale bez wizyty nie dam psa, bo i transport trzeba organizować a ta pani nie moblina niestety.[/QUOTE] Podałam Marcie nr tel. do Lilutosi.
-
Już jakiś czas temu Marta przesłała mi zdjęcia FV za karmę. Przepraszam, ale nie miałam wcześniej czasu aby ją wstawić. Nadrabiam. [IMG]http://s29.postimg.org/47re1gcgn/DSC_1138.jpg[/IMG] [IMG]http://s30.postimg.org/cgvwtfzwx/karma_fakt.jpg[/IMG] A może zgadniecie kto jest na tym zdjęciu? [IMG]http://s2.postimg.org/pxba9vdzd/5_2.jpg[/IMG]
-
Ale spora różnica wielkościowa między szczeniakami. Z mamusi super kudłaczek :)
-
Nawet na zdjęciach widać poprawę w ich zachowaniu :) Dalej im kibicuję i zaciskam kciuki aby, jak najszybciej znalazły domek.
-
Piękny Huzar :loveu: A Torri ma jeszcze niebieskie oczka :) Śliczna klucha z niego, do zacałowania :loveu:
-
[quote name='elaja']Przepraszam ale szukam jakiegos kontaktu do wolontariuszy mających kontakt ze schroniskiem we Włocławku , wiem , że to nie ten wątek ale nigdzie nie mogę znaleźć . Chodzi o adopcję psa . Przejrzałam zdjęcia ..... i jestem w szoku , takie piękne psy czekają u was na dom . Ten biały czy szary zadredziały to w jakim jest wieku i czy coś mozna o nim się dowiedzieć ?[/QUOTE] Napisz do Agata69, a tu wątek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241785-Schronisko-we-Wloclawku-Pilna-pomoc-dla-200-psow-i-kot%C3%B3w[/url]
-
Jeszcze była PA dla Kory.
-
[quote name='elik']Też tak uważam. Wyróżnienie na 30 dni kosztuje 24,99 zł - to nie jest wiele, a wyróżnione ogłoszenia są znacznie lepiej widoczne.[/QUOTE] Świetnie :) To kilkukrotnie większe szanse na dom :) Jak już pisałam, po 20-tym maja zrobię bazarek, to może troszkę kasy wpadnie :)
-
[quote name='elik']Jestem za, a nawet przeciw ;) Nie tylko wizyta PA, u betkak była trzy razy. Pierwszy raz powiedziała, że to Jej wkład w dobrostan Huzara, ale potem była jeszcze dwa razy, a to z kraka i z powrotem sporo kilometrów.[/QUOTE] Zgadza się :) Osobiście bardzo jestem wdzięczna Ayame :calus: że była tam tyle razy :)
-
[quote name='betkak']Lobo dziś pojechał do nowego domku. Ludzie widać mili, sympatyczni. Dopytywali mnie o żywienie Loba, zwyczaje, co lubi a czego nie. A mnie łezka w oku stanęła jak odjerzdżał. Niedawno dostałam sms"Lobo jest cudowny:-) Dziękujemy"[/QUOTE] Myślę, że to dobrze o nich świadczy, że osobiście po Lobo przyjechali :) Myślę również, że trzeba Ayame oddać pieniądze za paliwo, przecież przejechała sporo kilometrów robiąc PA.
-
Ja jeszcze mam fanty od Ciebie i wystawię je jeszcze na bazarku, ale teraz nie mam czasu, dopiero po 20-tym maja. [B]Nie wiem, czy Huzar ma wyróżnione ogłoszenie na Tablicy (OLX)?[/B] [B]Jeżeli nie, trzeba to zrobić. Co o tym sądzicie?[/B]
-
I pomyśleć, że takie cudo-Mila gniło w Olkuszu :( Miejmy nadzieję, że maluchy odziedziczą urodę po mamie i szybko znajdą super domki :)
-
[quote name='Ayame Nishijima']Będą, ale nie dziś. Nie zdążę. Huzar trzyma ise suer, zachowuje idealnie... To świetny pies. Naprawdę.[/QUOTE] Ok. Rozumiem :) Poczekam :) Nasz Huzar to superpies :)
-
[quote name='malagos']Ja się cieszę ogromnie! Czasem zaglądam, choć rzadko piszę, ale bardzo kibicuje psiakom z Olkusza :)[/QUOTE] Bardzo pocieszające, że ktoś czyta ten wątek :) Czasem mam wrażenie, że nikogo tu nie ma... Dziękuję :) [quote name='ania75']I ja się cieszę ale tyleych psin i wątków, że rzako się odzywam żeby czegoś nie pomylić - powodzenia maleńki :loveu:[/QUOTE] Aniu, wiem, że tyle się dzieje na dogo. Czasem trudno to wszystko ogarnąć. Dziękuję, że jesteś :) [quote name='ajw']Ja już wczoraj to przeczytałam, pisałam wiadomość ... i mi internetu brakło :diabloti: serio!! Wieczorami tak się u mnie dzieje... Bardzo się cieszę, że Aris w nowym domku :)[/QUOTE] A Ciebie to się akurat spodziewałam tutaj :loveu: Wiem, że czasu też masz mało....
-
Czekam jeszcze na 2 wpłaty, myślę, że w tym tygodniu przeleję pieniądze z bazarku.
-
Dzisiaj będą nowe zdjęcia Huzara? Jeżeli tak, to wykupię pakiet ogłoszeń dla niego :)
-
betkak, czy pieniądze za kastrację już do Ciebie dotarły?
-
Jestem Kiara wyrwana z Olkusza.................pomóż mi.................
ania68 replied to MALWA's topic in Już w nowym domu
Zaglądam... -
Dziękujemy za ogłoszenia :)