-
Posts
159 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lucky123
-
Tak, to jest halti, ale traktowana jak kaganiec i to zakładany tylko w miejscach gdzie SM można spotkać :evil_lol: Dziad funkcjonuje na szelkach ;)
-
[quote name='emilia2280']hahaa, te zábki to mam zachowane w pracy i w domu i czasem sobie ogládam zeby sié posmiac :p [/QUOTE] Cieszę się, że Luckosław i jego uśmiech poprawia humor, już się bałam, że tylko ja rechoczę widząc jego uśmieszki 8) [QUOTE]on ma wspaniale maniery- lubi wodé, nie zebra ani nie skacze jak koza wysokogórska :p ja tez mam niestety kozicé - potrafi podskok z pólobrotem zeby dalej siégnác na blat w kuchni i niejednokrotnie juz mój lunch ládowal na podlodze w kuchni :/ najgorzej jak to pyszna salatka - sunia i tak tylko pogrzebala i wybrala krewetki czy kuraka a pyszne liscie juz nie nadawaly sié do odzysku i glodna musialam jeszcze myc podlogé :p[/QUOTE] Oj, to faktycznie, mała kradziejka :lol:. Luckuś skacze tylko po piłeczkę. Czasem wprawdzie wdrapie się łapkami na stół, żeby poniuchać czy na pewno jest po co żebry wyczyniać, ale samodzielnie okrada tylko moją torebkę :lol::evil_lol: A to zdjęcie z dzisiejszego spacerku. Na nosie Luckunia niby-kaganiec, żeby SM się nie czepiała, jak gania bez smyczy :evil_lol: A mój TŻ jest wredny i twierdzi, że Lucky wygląda w tym kagańcu, jak Robokop :mad: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-RS59dPNv41Q/Ug0YcA1QpPI/AAAAAAAABCE/3jwRaM9zVM8/w462-h821-no/DSC_0097_20130815164410885[/IMG]
-
[quote name='Obama']Jeśli chodzi o żebractwo to cieszcie się,że nie osiągnął levelu mojego psa,który potrafi wskoczyć na blat w kuchni! Zdarzyło mu się raz,ale skutecznie wybiłam mu to z głowy.:shake: Ostatnio z sofy przeskoczył na komodę,a z komody na stół ponieważ...tak mu się wydawało,że słyszał ciasteczka krzyczące do niego "weź nas zjedz!".A myślałam,że mam bulteriera a nie kozę wysokogórską.:cool3:[/QUOTE] Sprytna ta Twoja koza wysokogórska :evil_lol: :lol: Nasz pies nie żebra, to fakt. On tylko siada i paaaatrzy. A jak to nie pomaga, to wiadomo, że mamusia ma zawsze ciasteczka w torebce, więc tam ich należy samodzielnie poszukać :diabloti:.
-
Dalszy ciąg zdjęć :razz: Tutaj Luckosław po pierwszej wizycie u groomera: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-vnYBi4Em-rE/UXE-uIKztLI/AAAAAAAAAXE/8_l3QgMV4TM/s640/DSCF4039.JPG[/IMG] I seria uśmiechów: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-rbt1uE8mWFQ/UYLKY4qPnkI/AAAAAAAAAYI/nBkvRFvNkbM/s800/DSCF4025.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UM_hVPZRvxQ/UY6J5H_WewI/AAAAAAAAAYc/i--qrgmHmxA/s800/IMG105.jpg[/IMG] Wycieczka nad jeziorko: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pyzM8eSr9C4/UZjAPdcSidI/AAAAAAAAAZo/SQRQXYu9ONA/s720/DSCF4107.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EmdVbxX64Ic/UZjAZgAUS9I/AAAAAAAAAaY/0Zc7ikcTaiQ/s800/DSCF4122.JPG[/IMG] I to by było na tyle "starych" zdjęć :). [B]Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie[/B] :loveu::evil_lol:
-
Dziękuję wszystkim za komentarze :multi: Przeklejam z starego wątku kilka starszych zdjęć Lucky'ego. Tutaj Luckuś jeszcze w hoteliku u Pani Miry: [IMG]http://i1140.photobucket.com/albums/n578/ewelinkamataninka/szczeniaki hotelik/IMG_8591_zps2fe6f9f0.jpg[/IMG] Tutaj już u nas, na spacerku: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DQ_hNAgJHgU/ULN346JG3qI/AAAAAAAAT-k/KJQ6hVKAeyA/s800/IMG_20121125_173221.jpg[/IMG] Tutaj Luckuś w wersji zimowej: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-R2hqEBIpZoM/UPe6-QH4evI/AAAAAAAAAAs/RLSvlKdEGI0/s640/IMG_20130115_160235.jpg[/IMG] I Luckuś, który na pytanie czy idzie się kąpać, samodzielnie wskoczył do wanny i czekał na rozwój wydarzeń :lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-DMiyrICPdO8/UQ-cuNJeQ5I/AAAAAAAAACo/lOKiNlVsIdA/s403/kapiel.jpg[/IMG] Dalszy ciąg zimowych zdjęć, Lucky szuka wiosny :loveu::lol: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-A8H4gFRl-rc/USo9GuGzihI/AAAAAAAAADA/YSz-MOtRphE/s640/IMG062.jpg[/IMG]
-
Idealny wybór szczeniaka -proszę o podpowiedzi :)
lucky123 replied to martq20's topic in Cocker spaniel angielski
Spaniele z rodowodem są wybierane tak (charakter rodziców itp), żeby właśnie tej agresji uniknąć. Spaniele z pseudo, czyli bez rodowodu, czyli niekontrolowane rozmnażanie bez potrzebnych badań i wybierania psów z najlepszymi charakterami, często problem z agresją mają. Plus masa problemów zdrowotnych, bo nie mają (rodzice) robionych badań genetycznych. Chociaż to też nie reguła z tym charakterem, bo sama mam spaniela z adopcji (tj. w typie rasy), czarnego z krawacikiem (bo to elegancik jest :lol:) i to jest pies tak cudowny i spokojny, że aż szok (chociaż typowy spanielowaty uparciuszek) :loveu::evil_lol:- 27 replies
-
- charakterystyka
- cocker spaniel angielski
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
26.10.2012 roku razem z TŻem adoptowaliśmy z Fundacji Kastor nasze 15 kg szczęście :loveu: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/230540-Lucky-cocker-spaniel-szcz%C3%A9sciarz-ma-sw%C3%B3j-wymarzony-dom%21"]Tutaj[/URL] jest wątek Lucky'ego, ale dzisiaj postanowiłam założyć mu własną galeryjkę :smile:. [COLOR=#000000]Serdecznie zapraszamy! [/COLOR] Żeby nie było zbyt pusto, zdjęcie głównego bohatera wątku: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EjVymKKReB0/Uf-zMDmhn3I/AAAAAAAAA5k/7m_RoIyPTGA/w958-h539-no/05.08.2013+-+1[/IMG] A tutaj nowa piłeczka, po pierwszym dniu: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-tsEomxZXYg0/Ugu5lPnhUQI/AAAAAAAABAo/KZIczo73OKw/w506-h900/DSC_0089.jpg[/IMG] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
lucky123 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Lucky'go czeka za dwa tygodnie wycinani brodawczaków (mam nadzieję, że nie pomyliłam nazwy) :(. Ale pan weterynarz pocieszył nas, że to nic groźnego, tylko trzeba wyciąć żeby się groźne nie zrobiło. No i Luckuś odwiedził dziś salon groomerski, więc niedługo będą kolejne zdjęcia dziada :D Poza tym zapraszam do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/246250-Lucky-moje-15-kg-spanielowatego-szczęścia-)"][B]galeryjki Lucky'ego[/B][/URL] -
W tym filmiku tak cytowanym [url]http://demotywatory.pl/4176261/Moze-juz-to-widzieliscie[/url] to eldad, obejrzyjcie sobie inne jego filmy. Mnie eldad rozwala i wyję za każdym razem: [URL="http://www.youtube.com/user/eldad75"]Eldad Hagar - Hope For Paws[/URL]
-
To w takim razie mam nadzieję, że źle dobiorą termin krycia... Ej, ale szczerze Wam powiem, że tego nie ogarniam - matka mówi o swoim psie "synuś", dba o niego, myje mu zęby (sama z siebie na to wpadła!), jest wycackany[SIZE=1] i w ogóle do porzygu tęczą,[/SIZE] a na moje tłumaczenie nawet jego psychicznego później cierpienia ("nie chcem, ale muszem"-> popęd) reaguje agresją... :niewiem::wallbash:
-
[URL]http://i302.photobucket.com/albums/nn104/Blackpoint/2-2.jpg[/URL] pies morderca w szale zabijania :razz:. A tak serio - śliczne te Twoje mordercze psiaki :loveu:;). Będę zaglądać :loveu:
-
Martens, obawiam się, że nazistką też jestem, bo kupuję mięso tylko od hodowców, których znam i "w gościach" nie jadam mięsa :eviltong: więc na to też krzywo patrzy :eviltong: W ogóle czy może się zdarzyć tak, że suczka w ciążę nie zajdzie nawet mimo usilnego krycia? Bo może po takim nieudanym razie by dała sobie siana... Pytam, bo o zapładnianiu psów nie wiem nic, zwłaszcza, że sama mam kastrata, a i kolejne psy będą kastrowane/sterylizowane, więc do czasu pomysłu mojej matki wiedza na ten temat była mi zbędna.
-
No właśnie, żeby było śmieszniej - wszystkie kradzieże w biały dzień, wszystkie psy to kundelki. Więc obawiam się, że chodzi o jeden cel - "szkoleniowy"... :placz:
-
Ja na wieczór biorę psa nad zalew, w ciągu dnia moczę letnią wodą, albo/i daję namoczony letnią wodą ręcznik, na którym psiak leży :) A na spacerach jeszcze dodatkowo poję, jak widzę, że się zdyszał :) Do tego daję mu mrożone przysmaki typu zmrożona marchewka czy jabłko - takie jego ichnie lody :)
-
Nic nie wiadomo, właśnie... Ludzie przestali zostawiać psy pod sklepami (co rozsądniejsi) i na razie nic o nowych kradzieżach nie wiadomo. A ukradzione psiaki znikły, jak kamień w wodę.
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
lucky123 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
Lucky w największe upały pływa w Zalewie Nowohuckim i robi furorę wśród ludzi :D każdy się do niego uśmiechał i ze mną rozmawiał o tym, jaki to piękny psiak. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-EjVymKKReB0/Uf-zMDmhn3I/AAAAAAAAA5k/7m_RoIyPTGA/w958-h539-no/05.08.2013+-+1[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TQUH-1UOJtM/UgE61t26HGI/AAAAAAAAA9U/-Sjdbt4M_O4/w958-h539-no/06.08.2013+-+1[/IMG] a tak się chłodzimy w domciu: na kafelkach w łazience :) -
Gadałam z matką i, powiem szczerze, powoli się poddaję. Łącznie z tym, że teraz się obraziła i ze mną nie gada. Wg niej jestem "psim terrorystą" (nie mam pojęcia o co chodzi) i to, że ja mam świra na punkcie psów, nie znaczy, że ona też ma. Ech, spodziewałam się tego... I ojciec i TŻ mówią żebym odpuściła...
-
Trzymajcie kciuki, kolejna dyskusja i Wasze nowe argumenty - już w ten weekend... Zobaczymy czy się uda. Edytuję, bo zapomniałam dodać - psiak ma 5 miesięcy. I ona czeka aż "skończy rok".
-
och, ach, ich, będę pańcią dla tego zwierzaczka tylko nie dam mu domku... ale spędzę z nim jakieś godziny, kiedy będę wolna po studiach i pracy :) czy to takie złeeeeee? Nie, nie złe. Tylko dziecinne. W pewnym wieku można mieć "pieska na osiedlu" zamiast niesienia mu realnej pomocy. Ale w pewnym wieku... serio, ale nie wypada...
-
Lucky - cocker spaniel "szczésciarz" ma swój wymarzony dom!
lucky123 replied to emilia2280's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ad5VMUu3oyI/UeV54rPWkdI/AAAAAAAAAb0/5awlTySQvCg/s576/954717_200991633392822_647378042_n.jpg[/IMG] koleżanka nad morzem, jak wróci będą zdjęcia ;) -
Pies-Pytania zielonego i obawa o dobro psa
lucky123 replied to sebonpl's topic in Owczarek niemiecki
nie no, jeśli to jest te kilka godzin, a potem pies będzie wyszalany, wyćwiczony to wg mnie cacy :). Każde z nas pracuje średnio po 8 godzin ;) i wtedy pies jest sam (najczęściej). Chodzi o zajęcie go przed wyjściem i sporo sporo po powrocie ;) -
Pies-Pytania zielonego i obawa o dobro psa
lucky123 replied to sebonpl's topic in Owczarek niemiecki
Wg mnie od 7-16 w kojcu jest okej. Tylko chodzi o to, żeby potem zająć psa. Właśnie tresurą, treningami etc. Owczarki niemieckie to tzw. man-stopper, czyli psy do zatrzymywania ludzi. Jeśli nie będzie odpowiednio socjalizowany, tj. nie będzie mieć kontaktu z innymi ludźmi i psami, może zrobić się agresywny. To są psy pracujące. On musi mieć zajęcie. To nie jest kwestia: nauczę psa dawać łapę, dawać głos etc. Tylko serio, ciężkiej pracy z psem, typu agility, taniec z psem etc... Sama miałam ONka i wiem, że trudno jest tego psa nie zepsuć - on musi mieć zajęcie, inaczej marnuje się jego potencjał. To nie pies na kolanka.... A jeśli chcesz wiedzieć więcej o tej rasie, to polecam http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=SFf0IClzVNs -
Miałam dać znać w weekend, ale się załamałam. Żaden z argumentów nie trafił... Nie jej suka - co ona się będzie przejmować ciążą urojoną (i problemami w czasie ciąży); ona psa nie spuszcza ze smyczy - nie będzie ciągnął do innych suczek w czasie cieczki; to nie są komplementy - to jej znajomi chcą szczeniaki... :pissed: Ona tylko daje psa do rozmnożenia, nie będzie mieć szczeniaków w domu...
-
[quote name='sleepingbyday']a w ogóle to weź porwij tego psa i ciachnij mu jaja. i cześć. w końcu do sądu cię nie poda, nie? dobra, żart. [/QUOTE] Rozważałam tę opcję :P Tylko, że matka mieszka w Niemczech, a ja w Polsce ;). Zresztą, sama jej polecałam kastrację, to się dowiedziałam, że chcę okaleczyć psa :roll: Dzięki za argumenty, dam znać w weekend czy cokolwiek jej przemówiło do rozsądku.
-
Próbowałam jej tłumaczyć, że szczeniaki też będą w typie, to się obraziła, że przecież ona ma rasowego, jej koleżanka też... Ona nie chce mieć hodowli, chce dopuścić tylko raz, bo to lepiej dla zdrowia *facepalm*. A moje tłumaczenie, że to mit, ma gdzieś. Dzięki za kolejne argumenty, będę toczyć następne dyskusje pewnie w piątek (skype'owo).