[url]https://lh4.googleusercontent.com/-u7IkG3PtEMc/ULqHh2fSprI/AAAAAAAAC34/Z5goIUxIvxg/s640/DSCF7977.jpg[/url]
cudna ona jest :loveu:
[url]https://lh6.googleusercontent.com/-RPRCSdHbHNE/ULqGVRKWS1I/AAAAAAAAC2w/4RSBGhg8jXU/s640/DSCF7941.jpg[/url] - moja to w takiej pozycji długo nie wytrzyma , jak ostatnio jej chciałam zrobić zdjęcie to zanim pstryknęłam była już koło mnie :evil_lol:
A smyczkę to na święta , bo w tym roku zgubiliśmy już 3 smyczki :diabloti: Została tylko jedna taka krótka .... I mojej też chce kupić przy okazji jakieś smaczki , bo zabawek to ona ma bardzo dużo :)