[quote name='unikatowydiament']hej:)
Ale nie ma mowy aby Księciunio coś zjadł,rano nawet do miski nie zaglądnoł:mad:,Misek się śmiał,że Osci czeka na jego goloneczkę,bo to też górnik:lol:,imprezka barbórkowa udana:eviltong:.Synek lubi śnieg,i biegać za śnieżkami.[/QUOTE]
To dobrze , że impreza udana :) A dużo u was śniegu ?
Bo u nas niewiele z dnia na dzień coraz mniej ....