[quote name='maryg22']Padłam :mdleje: Wirtuoz normalnie :evil_lol:[/QUOTE]
[quote name='deer_1987'][URL]https://lh4.googleusercontent.com/-mgIFJ2mUfyQ/Uh90esg5zTI/AAAAAAAABTU/Sxf-39nsaEw/w550-h413-no/2013-08-29+16.13.24.jpg[/URL]
Wow jak sie stara!:loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
[quote name='pcheelkaa']Do mam talent ! :loveu:[/QUOTE]
[quote name='rashelek']Haha no pięknie gra :D[/QUOTE]
[quote name='betty_labrador']wow ale super z niej muzykalna sunia :loveu: szybko łapie i jaka skoncentrowana na nauce :evil_lol: :loveu:[/QUOTE]
[quote name='Ty$ka']Jaka uzdolniona muzycznie :loveu:[/QUOTE]
Dzięki :loveu: Jak na pierwszy raz całkiem nieźle jej poszło :cool3: Heheh właśnie mówiłam rodzicom , że jak nauczy się grać jakąś piosenke to od razu lecimy do mam talent :evil_lol: