-
Posts
10073 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
9
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hope2
-
Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
zaglądam... szyszuniu-wątku nie założyłam, bo zgłupiałam-myślałam chyba o innej suni...albo sie nagle rozmnożyły cudownie, bo sa dwie-zupełnie do siebie nie podobne... musze zapytac Prezesa, która jest która-bo fotek trochę ma i jedna i druga... -
Witaj Marysiu :) kurczę...coś mi wczoraj Prezes pisał o jakimś domku-ale nie pamiętam, o którego psiaka chodziło... Na szczęście jutro wraca szyszunia-ona te sprawy ogarnia lepiej niż ja
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
zaglądam w biegu i lecę robić kukiełki ;) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
Hope2 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
To dobrze,że dobrze :) a nawet lepiej niż dobrze,skoro można się za kimś nowym rozglądać ;) Szczęścia Alu :) -
takich szukamy dla każdego psiaka :) tylko niektóre z nich są...wyjątkowe ;)
-
[quote name='betkak']Przykre:-([/QUOTE] Po prostu Zosia potrzebuje doświadczonego DS :) i odważnego...i cierpliwego-bo to śpiewaczka operowa jest ;)
-
[quote name='Marysia O.']Oby ta moda zataczała jak najszersze kręgi:) A gdyby jeszcze tak nastała powszechna moda na sterylizowanie i kastrowanie pupili to już w ogóle byłoby super:roll:[/QUOTE] i na czipowanie...albo chociaż na adresatki-jaki piekny byłby świat :)
-
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
Hope2 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Mnie z kolejnym psem grozi banicja :( ale gdyby trafił się jakiś taki Frodo-Zośkowaty...to kto wie ;) A co u Ali? -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
Hope2 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Nie, nie - przecież się umawiałyśmy na poniedziałek ;) Za świętego marcepana nie pamiętam co chciałam Ci napisać (i że w ogóle chciałam) :)[/QUOTE] to może faktycznie zaproszenia słałaś? jak sie ogarnę, to wpadnę na bazrek :) aaa...a może chciałaś szorstkowłosą? ;) -
ja mam na tymczasie sunię lekko...mało adopcyjną-na wózku, trzeba odsikiwać, leki podawać, dorosłą-ok 12-13 lat... ludzie się boją, że nie dadzą rady...i nawet nie próbują :(
-
widzisz...a u mnie na wsi zabitej dechami ludzie wypatrzyli cudnego szczeniaka-rasy nie określonej ;) i jechali po niego daleko-bo do Raciborza-bo chcieli właśnie tego, jedynego :)
-
[quote name='betkak']Taki sposób sobie ludzie znaleźli na ogłaszanie pseudohodowli. Mi babka powiedziała za 6- tygodniowego szczeniaka cane-corso 900zł, więc pytam czy psiak ma jakieś papiery, ona na to, że nie to koszty utrzymania:mad: A matka tych szczeniąt na zamieszczonym w ogłoszeniu zdjęciu zmarniona okropnie.[/QUOTE] ILE???:crazyeye: o w mordkę jeża!!! powariowali zupełnie!
-
[quote name='betkak']Ta moda już dawno powinna nastać. Sama mam adoptowaną sunię cane-corso italiano, przed założeniem hoteliku chciałam adoptować drugiego piesa, dzwonię pod ogłoszenie, że niby za darmo, adopcja a ludzie mi mówią po kilka stów-koszty utrzymania...[/QUOTE] niestety...i tak sie zdaża :( ostatnio dośc głośno było o białym pudelku-w ogłoszeniu za darmo, w realu chyba 5 stówek...
-
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='hotel_lilki']Cisza w telefonie, a maleństwo rośnie i domku chce!!![/QUOTE] na fb ktoś pyta o małą :) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
Hope2 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Może chciałaś zaprosić na 5 regał ?:)[/QUOTE] albo przypomnieć,że jeszcze za książki nie zapłaciłam...przelew poleci wieczorkiem :) -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
Hope2 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Nutusiu-widziałam,że próbowałaś wysłać mi pw-już sie odetkałam, więc pisz śmiało :) -
Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?
Hope2 replied to szyszunia557's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorcia2']mam nadzieję, że Staffulek będzie miał ten swój wymarzony domek:roll:[/QUOTE] my również mamy taka nadzieję... opcje sa dwie-albo zakochana Pani go adoptuje...albo pozwoli mu zacząć życie z nowym człowiekiem...nie dopuszczam do siebie myśli,że miałby do końca życia mieszkać w kojcu... -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='betkak']Ona mówi zabierz mnie;)[/QUOTE] Witam u jamnikopodobnych panienek :) -
MAJĄ DOM! :)Podrzucona mama i 3 córeczki-mix jamnika szorstkowłosego?
Hope2 replied to Hope2's topic in Już w nowym domu
[quote name='b-b']Nikt nie pyta o tą ślicznotkę:-o???[/QUOTE] No widzisz...ludzie sie nie znają:mad: -
no, jakże by inaczej? ostatnio na szczęście adopcje ruszyły...i powoli nastaje moda na adopcje-już nie jest cool kupowanie pieseczka, teraz ludzie chwalą się adopcjami :)