Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. zaglądam... szyszuniu-wątku nie założyłam, bo zgłupiałam-myślałam chyba o innej suni...albo sie nagle rozmnożyły cudownie, bo sa dwie-zupełnie do siebie nie podobne... musze zapytac Prezesa, która jest która-bo fotek trochę ma i jedna i druga...
  2. [quote name='Aimez_moi']No wlasnie.....:) pytan bedzie sporo.......:):) Nie ma sie co dziwic zachwytom bo Rudy jest cudowny.....a da sie do Niego juz przytulic?[/QUOTE] o żesz Ty...zazdrosna będę:mad:
  3. Witamy Pana Szkoleniowca na dogo :D oj, to teraz się Pan nie opędzi od natarczywych pytań o Słodziaka kochanego ;) Bardzo dziękujemy za info o Rudym i... zapraszamy jak najczęściej :)
  4. Witaj Marysiu :) kurczę...coś mi wczoraj Prezes pisał o jakimś domku-ale nie pamiętam, o którego psiaka chodziło... Na szczęście jutro wraca szyszunia-ona te sprawy ogarnia lepiej niż ja
  5. musze zajrzeć jutro na Twoja loterię rozi-mam nadzieję,że nie wyleci to z mojej głowy...
  6. zaglądam w biegu i lecę robić kukiełki ;)
  7. To dobrze,że dobrze :) a nawet lepiej niż dobrze,skoro można się za kimś nowym rozglądać ;) Szczęścia Alu :)
  8. jak wróci ze szkolenia szyszunia, to mi z banerkiem pomoże :) bo tak naprawdę finanse tymczasowiczów ulv są...nawet słów cenzuralnych mi brakuje :(
  9. takich szukamy dla każdego psiaka :) tylko niektóre z nich są...wyjątkowe ;)
  10. [quote name='betkak']Przykre:-([/QUOTE] Po prostu Zosia potrzebuje doświadczonego DS :) i odważnego...i cierpliwego-bo to śpiewaczka operowa jest ;)
  11. [quote name='Marysia O.']Oby ta moda zataczała jak najszersze kręgi:) A gdyby jeszcze tak nastała powszechna moda na sterylizowanie i kastrowanie pupili to już w ogóle byłoby super:roll:[/QUOTE] i na czipowanie...albo chociaż na adresatki-jaki piekny byłby świat :)
  12. Mnie z kolejnym psem grozi banicja :( ale gdyby trafił się jakiś taki Frodo-Zośkowaty...to kto wie ;) A co u Ali?
  13. [quote name='Nutusia']Nie, nie - przecież się umawiałyśmy na poniedziałek ;) Za świętego marcepana nie pamiętam co chciałam Ci napisać (i że w ogóle chciałam) :)[/QUOTE] to może faktycznie zaproszenia słałaś? jak sie ogarnę, to wpadnę na bazrek :) aaa...a może chciałaś szorstkowłosą? ;)
  14. ja mam na tymczasie sunię lekko...mało adopcyjną-na wózku, trzeba odsikiwać, leki podawać, dorosłą-ok 12-13 lat... ludzie się boją, że nie dadzą rady...i nawet nie próbują :(
  15. widzisz...a u mnie na wsi zabitej dechami ludzie wypatrzyli cudnego szczeniaka-rasy nie określonej ;) i jechali po niego daleko-bo do Raciborza-bo chcieli właśnie tego, jedynego :)
  16. [quote name='betkak']Taki sposób sobie ludzie znaleźli na ogłaszanie pseudohodowli. Mi babka powiedziała za 6- tygodniowego szczeniaka cane-corso 900zł, więc pytam czy psiak ma jakieś papiery, ona na to, że nie to koszty utrzymania:mad: A matka tych szczeniąt na zamieszczonym w ogłoszeniu zdjęciu zmarniona okropnie.[/QUOTE] ILE???:crazyeye: o w mordkę jeża!!! powariowali zupełnie!
  17. [quote name='Poziomka']Napisałam do Taks prośbę o uszycie obroży i smyczy dla chłopaka. Mam nadzieję, że się zgodzi.[/QUOTE] Dziękuję :) poproszę o namiary na kotno na pw-przeleje obiecaną kaskę
  18. [quote name='betkak']Ta moda już dawno powinna nastać. Sama mam adoptowaną sunię cane-corso italiano, przed założeniem hoteliku chciałam adoptować drugiego piesa, dzwonię pod ogłoszenie, że niby za darmo, adopcja a ludzie mi mówią po kilka stów-koszty utrzymania...[/QUOTE] niestety...i tak sie zdaża :( ostatnio dośc głośno było o białym pudelku-w ogłoszeniu za darmo, w realu chyba 5 stówek...
  19. [quote name='hotel_lilki']Cisza w telefonie, a maleństwo rośnie i domku chce!!![/QUOTE] na fb ktoś pyta o małą :)
  20. [quote name='kejciu']Może chciałaś zaprosić na 5 regał ?:)[/QUOTE] albo przypomnieć,że jeszcze za książki nie zapłaciłam...przelew poleci wieczorkiem :)
  21. Nutusiu-widziałam,że próbowałaś wysłać mi pw-już sie odetkałam, więc pisz śmiało :)
  22. [quote name='dorcia2']mam nadzieję, że Staffulek będzie miał ten swój wymarzony domek:roll:[/QUOTE] my również mamy taka nadzieję... opcje sa dwie-albo zakochana Pani go adoptuje...albo pozwoli mu zacząć życie z nowym człowiekiem...nie dopuszczam do siebie myśli,że miałby do końca życia mieszkać w kojcu...
  23. [quote name='betkak']Ona mówi zabierz mnie;)[/QUOTE] Witam u jamnikopodobnych panienek :)
  24. [quote name='b-b']Nikt nie pyta o tą ślicznotkę:-o???[/QUOTE] No widzisz...ludzie sie nie znają:mad:
  25. no, jakże by inaczej? ostatnio na szczęście adopcje ruszyły...i powoli nastaje moda na adopcje-już nie jest cool kupowanie pieseczka, teraz ludzie chwalą się adopcjami :)
×
×
  • Create New...