[quote name='szyszunia557']A ta Twoja Wredota ogłoszenia jakieś ma ;)[/QUOTE]
ma na tablicy-sama zrobiłam :D na razie na Opole...ale może zrobić jeszcze na inne miasto? Tyle,że tu nie da się ukryć-pomimo tego,że Zośka jest piękna, ma słodką paszczę-jest niepełnosprawna, wymaga odsikiwania, podawania leków, karmy weterynaryjnej-nie napisanie tego w ogłoszeniu byłoby skrajna głupotą