Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='Juldan']Jestem na zaproszenie- jeśli chcecie zrobię ogłoszenia na najbardziej popularnych portalach- podrzućcie tylko tekst, kontakt i miejsce na które zrobić ogłoszenia[/QUOTE] Witam! Pieknie dziękuję-ogłoszenia bardzo potrzebne-muszę pomyśleć nad tekstem i dam znać
  2. Dzień dobry w przepięknie słoneczną sobotę :)
  3. Witam Cioteczki :) dziękuję za przybycie do Soyerka:loveu:
  4. Bez perfumy się da-no i wtedy Hopiak mnie do swojego posłanka zabiera...musze przemyśleć sprawę ;) Wiecie co sie u nas wczoraj działo? Się wieś paliła! Ogień był wielki-płomienie chyba większe od naszego domu, dużo wozów straży było-na szczęście paliło sie daleko od nas...ale i tak się bojałam... Hopiak mówi,że pewnie jakiś Głąbozaur Pospolity postanowił wypalić zielsko...albo spalić śmieciki-i podpalił i sobie poszedł (bo to tu normą jest :( )...a że jest sucho i jeszcze wiatr wiał...to skończyło się tym,że straż chyba godzinę z ognie walczyła... Hopiak pisała smska do TZa, bo w pracy był-że się pali. TZ oddzwonił i mówi,że jakby wiatr się zmienił, to żeby zabierała auto spod domu i to co ważniejsze...a ona mu "No przeciez wiem-karma Zośki,lekarstwa, kołderka, wózek już w bagażniku mam spakowane, karmę dużych też i książeczki zdrowia i podręczniki młodego i szczoteczki do zębów i pasta-jakby co, to Zośkę na ręce biorę, duzi sami do auta wejdą, Sebek też" TZ tylko jęknął i kazał jej chociaż dowód osobisty i dokumenty od auta zabrać ...
  5. [quote name='Makila']Śliczny jest. A to jego spojrzenie "zabierzesz mnie do domu".... rozczulające[/QUOTE] To jeszcze dzieciak...i zdecydowanie powinien doopke na kanapie wygrzewać a nie w kojcu siedzieć
  6. [quote name='Gusiaczek']Cioteczki przybywają - cudownie :)[/QUOTE] Masz rację Gusiaczku :) Ty wiesz,że Cię koffam?
  7. [quote name='Makila']Trzymam kciuki za domek.[/QUOTE] Witam u Gandalfa :) hmm...za jakiś czas pewnie przetobie wszystkie postaci z Władcy Pierścienia-Froda już miałam na DT, teraz jest Gandalf (nie dało się urobić TZa na tymczasowanie :( )...
  8. [quote name='Maria1957']Zaglądam ... słodziaczek, trzymam kciuki za znalezienie domku[/QUOTE] Zaglądaj jak najczęściej :)
  9. [quote name='milagros19853201']ale slodziaczek w gore watek ,chlopak czeka hopa watek wysoko[/QUOTE] Dziękuję za obecność :) musze pożebrać o jakieś fotki nowe ;)
  10. [quote name='Maria1957']Za domek dla seniorka też mocno trzymam kciuki.[/QUOTE] Dobry wieczór :) cieszę się że jesteś i pięknie za trzymanie kciukasków dziękuję :)
  11. [quote name='Maruda666']Do góry Soyerku :multi: Pokazuj się, niech cię ktoś wypatrzy :)[/QUOTE] oj, dokładnie taaak...Soyer potrzebuje Domku :)
  12. [quote name='milagros19853201']ale kochana mordeczka :-) zapisze sobie i hopkne watek wysoko[/QUOTE] Witaj :) co słychać?
  13. [quote name='Paja']jestem na zaproszenie[/QUOTE] [quote name='mila-ada']Zaglądam z zaproszenia do ślicznego psiaka.[/QUOTE] Dobry wieczór :)
  14. [quote name='cancer43']Na wątki seniorów wchodzę z drżeniem serca,mają w nim specjalny kącik. Moim marzeniem jest stworzenie domu opieki dla nich,żeby każdy mógł swoje ostatnie lata spędzic na własnej kanapie,kochany i potrzebny[/QUOTE] [quote name='Gusiaczek']to co? migamy w Bieszczady i tworzymy azyl ?;)[/QUOTE] no, to juz jesteśmy trzy z tymi samymi marzeniami :)
  15. [quote name='Maruda666']Taka chwytająca za serce szczota :loveu: Oby jak najszybciej trafił się kochający domek :)[/QUOTE] Cześć Marudko :)
  16. [quote name='Alla Chrzanowska']I ja zaglądam do Psinki...[/QUOTE] [quote name='Paja']jestem na zaproszenie[/QUOTE] [quote name='Mortes']Hooooop! :multi:[/QUOTE] Witam u cudownego Seniora :)
  17. [quote name='Alla Chrzanowska']Słodziak przesłodki:)[/QUOTE] Witam u Słodziaka :)
  18. [quote name='yolanovi']I ja zaglądam - naprawdę śliczny. Taki filigranowy i słodką ma mordusię[/QUOTE] Dzień dobry :) Oby go ktoś szybko wypatrzył...
  19. [quote name='Aimez_moi']Witaj.......i to znow tak jak ja......:crazyeye:[/QUOTE] Dzień doberek :) miło,że nie jestem sama w tym zboczeniu:razz:
  20. [quote name='ciapuś']Dziękuję za zaproszenie Staruszek jest CUDOWNY ,taki w moim typie. Będę mocno trzymać kciuki za domek dla niego[/QUOTE] Witam u Gandalfa :) kciuki potrzebne bardzo :) Zaglądaj do nas w miarę możliwości ;)
  21. no...ja też mam jakieś taki zboczenie...uwielbiam seniorów...najlepiej w rozmiarze xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxl ;)
  22. [quote name='Gusiaczek']Jestem :) Śliczny psiaczek[/QUOTE] Witam :) Prawda,że cudny? już kiedyś chciałam mu wątek założyć, ale był chętny domek...domek sie rozmyślił,mnie skleroza dopadła...
  23. I jeszcze wierszyk, który dla Gandalfa napisała 9 letnia Nikola-bardzo, bardzo dziękujemy Nikoli,za piękny, wzruszający wiersz...który może będzie mógł być wykorzystany w ogłoszeniach? [SIZE=4][B][COLOR=#141823][FONT=lucida grande]Gandalf piekny szorstkowlosy[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=lucida grande]o dom wlasy pieknie prosi[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=lucida grande]w azylowom kojcu jest[/FONT][/COLOR] [COLOR=#141823][FONT=lucida grande]czy na to zasluzyl pies?[/FONT][/COLOR][COLOR=#141823][FONT=lucida grande] pies cie kocha mimo wad czlowiek to jest jego swiat dla seniora schron to wyrok wiec nie pozwol by tak bylo zapros swoich tu znajomych zeby Gandalf znalazl domek[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]
  24. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/1888439_1466933606859253_701755073_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/1896914_1466933596859254_1922097734_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...