Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='sybisia']OK, zaraz na początku maja coś zrobimy ;)[/QUOTE] Bardzo, bardzo dziękuję:loveu: Zośce się kasa kończy...a ja jakoś wolę,żeby miała jakiegoś zaskórniaka na czarną godzinę...
  2. no to witaj w klubie-ja rozpuściłam Zośkę jak dziadowski bicz ;) Zośka sama nie sika-nie było innego wyjścia, jak tylko nauczyć ją odsikiwania (teraz działa na godziny-wie kiedy trzeba iść-ale nie przepada za tym). Koopę robi sama-ale wspomagam ją siemieniem lnianym, a jak nie było koopy, to robiłam jej lewatywę z parafinki
  3. [quote name='sybisia']Koty czarnuchy są cudne! Daj nam dane do przelewu, dołożymy się do podtrzymywania zdrówka Zośki.:calus: chyba na 1 stronie sa dane fundacji...ale jeszcze przypomnę :) [FONT=Helvetica]Konto do wpłat dla Zoji Z DOPISKIEM "ZOJA"[/FONT] [FONT=Helvetica]Fundacja MONDO CANE[/FONT] [FONT=Helvetica]ul. Grodziska 13[/FONT] [FONT=Helvetica]96-321 Żabia Wola[/FONT] [FONT=Helvetica]NIP 5291801195[/FONT] [FONT=Helvetica]konto Bank Pekao S.A. 58 1240 6348 1111 0010 4518 3305[/FONT] [FONT=Helvetica]zagranica : pay pal - [email protected][/FONT][FONT=Helvetica][/FONT][FONT=Helvetica]om "ZOJA"[/FONT] [FONT=Helvetica]IBAN PL581240634811110010451833[/FONT][FONT=Helvetica][/FONT][FONT=Helvetica]05[/FONT] [FONT=Helvetica]SWIFT:PKOPPLPW[/FONT]
  4. Zosia dzisiaj już lepiej-chyba ma dośc głodówki :eviltong: już jestem spokojniejsza-a w nagrodę panna dostanie ładną różowa obróżkę :) Leki ma 2-na serduszko Benakor a na wątrobę Epato Force-muszę się wybrać do Pani Doktor po nówki nie śmigane, bo się kończą... Nowe fotki będą już chyba z oskubaną Zośką-i będę strzyc ją sama, bo nikt nie chce :( mam nadzieję,że nie będzie źle wyglądać-na pewno będzie jej chłodniej... a jak będzie źle? kupie jej ubranka i będziemy czekac aż odrośnie :D ps. sybisiu-jędza ma w sumie 4 koty...same czarnuchy paskudne ;)
  5. Nitro-ona się przyzwyczai do odsikiwania :) Mi się Zośka buntowała długo (czasem nadal się buntuje-ale to chyba z przekory). Myślę,że linomag nie zaszkodzi :) a nie robi jej się czasem odparzenie?
  6. [quote name='Lu_Gosiak']noooo najcudowniejszy!!!!!!!!! zgaddzam sie :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] Wiem,że kochasz mojego niedźwiadka :) Na dniach zrobię Tolusiowi sesyjkę zdjęciową-dla jego fanek :)
  7. Tolek pokazuje pycholka najcudniejszego na świecie :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/t1.0-9/10151747_698798130162224_2851322825572213126_n.jpg[/IMG]
  8. zapisuję-przychodzę na wołanie toyoty u Zośki
  9. szelma na moim łóżku...poleżeć sobie lubi-ale spać woli u siebie-miska z wodą blisko...a,że posłanko ma zaraz obok łóżka, to i mizianie nocne jej nie omija...
  10. jak na prawdziwą czarownice przystało-Zosia ma swojego czarnego kocurka ;) (na szczęście pozostałe 3 się nie ujawniły :D )
×
×
  • Create New...