Jump to content
Dogomania

Hope2

Members
  • Posts

    10073
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    9

Everything posted by Hope2

  1. [quote name='Energy']No bo wynik super:) minimalnie za dużo erytrocytów, ale to już bardzo się czepiając:) Dzielny maluch:loveu:[/QUOTE] za miesiąc kolejne badanie-oby po raz kolejny było dobre...
  2. [quote name='anica']..chyba ciotki mocno kciuki trzymały;)[/QUOTE] chyba tak...ja ze szczęścia się poryczałam jak zobaczyłam wyniki-jest dobrze:multi:
  3. Bad. podstawowe moczu: barwa żółta przejrzystość klarowny ph 6,0 ciężar właściwy 1,028 azotyny - urobilinogen w normie białko śladowe kwas askorbinowy 1,4 mmol/l bilirubina - ketony - glukoza - Bad. osadu moczu leukocyty 1-3 wpw erytrocyty 3-5 wpw bakterie - kryształy - nabłonki płaskie poj.wpw nabłonki przejściowe 0-3 wpw wałeczki - inne plemniki średnio liczne
  4. Jeju...siedzę i myślę o suni...taka piękna...oby szybko domek znalazła...ja juz w tym miesiacu chyba nie dam rady nic podesłać,przepraszam Stefciu:-(
  5. [quote name='A-dolce']No pewnie nie będzie łatwo sie przestawić bo to dużo roboty sobie ludzi na nowo wychowywać po swojemu ale Ty Frodus masz ten dar więc pewnie szybko ci to pójdzie :cool3:[/QUOTE] Też myślę,że mały szybko zawojuje nowych ludzi-będzie się przymilał,patrzył wielkimi oczętami...i nawet nie wiadomo kiedy-a już będzie dowodził:eviltong: Frodo zdecydowanie stosuje metodę "małych kroczków" A ja czekam na wyniki badania moczu...na "oko" wyglada,że jest ok-nie ma problemów z załatwianiem się...ale czy tak jest ? Dzisiaj rano siusiał takim strumieniem-że calutki brzuszek miał mokry (sikał jak dziewczynka), po chwili poszedł dalej-obsikiwać krzaczki,kamienie, drzewa,kępy traw... Trzymajcie kciuki za dobre wyniki...
  6. [quote name='A-dolce']O ty cwaniaczku jeden - tak ci dobrze u Hope ,że nie chcesz się wyprowadzać ?[/QUOTE] No-na rękach mnie noszą,tulą,bronią przed dużymi jak pokazują zęby(jak ich do krwi ugryzę),karmią,pozwalają spać na fotelu,kanapie,łóżku,nie gniewają się na zepsute ludzkie zabawki...już ich sobie wychowałem-i co? od nowa wszystko zaczynać? Frodo wychowawca
  7. [quote name='A-dolce']Froduś szykuje właśnie następne fanty na bazarek ![/QUOTE] Super! Dziękuję:loveu:
  8. Ja mu dzisiaj przeleję to co obiecałam...i myślę nad żebractwem u znajomych psiakolubnych...
  9. Podczytuję wątek ukradkiem i [quote name='Nutusia']Trzeba się cieszyć, że w ogóle cokolwiek mu jeść daje?...[/QUOTE] [quote name='mestudio']Ech byłam przed chwilą w swoim sklepie na wsi i facet kupował - bochenek suchego, starego chleba dla psa. Pełen wypas.[/QUOTE] u mnie wcale z tym nie lepiej...często słyszę,że pies je to co z obiadu zostanie...zapytałam kiedyś jedną osobę- "a co pies je jak nic z obiadu nie zostanie?"...no i usłyszałam "jak nie będzie żarł jeden-dwa dni to mu tylko na dobre wyjdzie, toż nie bedę bydlakowi żarcia kupować"...szkoda słów...:shake:
  10. :oops: musim żebractwem się zająć:oops: [B]mój dług za operację to jeszcze aż [U][COLOR=#ff0000][SIZE=4]812[/SIZE][/COLOR][/U][/B] złotych,[B]a[/B] [B]jeszcze za lecznicę w Kluczborku [U][COLOR=#ff0000][SIZE=3]160[/SIZE][/COLOR][/U][/B] :placz: Kto dorzuci grosik do mojej skarpety? Frodo zadłużony po czubek nochala:oops:
  11. Jakie masz fajne małe człowieki-takie roześmiane:lol: i sanki mają:lol: ja lubie na saneczkach z Sebastianem pędzić z góreczki-a potem ja na saneczkach,a on mnie ciągnie pog górkę;):evil_lol: Snieg jest suuuper-nawet można się w nim schować,tak,że tylko kawałek noska widać Zaśnieżony Frodo
  12. [quote name='anica'].... Hope, jak jasno i zwięźle przekazałaś całą wiedzę na temat opieki nad Frodo - sama esencja:lol:!... ja to wiem! Ty to wiesz!... ale nie dla wszystkich :roll:....to może być takie proste;)[/QUOTE] Akurat tam wiem:shake: ja się dopiero uczę-każdego dnia coś nowego. Staram się obserwować małego, poznawać jego zachowania w różnych sytuacjach...wczoraj się np okazało,że Frodo nie bardzo lubi sąsiada-jakby mu się smycz nie skończyła,to chyba by ugryzł...(ale może to przez to,że sąsiad był "zawiany"?) no i chyba zaczął "pilnować" podwórka-siedzi w oknie i ziapie na każdego obcego w promieniu...100m od domu
  13. CHOPAKI!!!! Mama mówi,że jak wyniki badania moich siuśków będą dobre to będę mógł popróbować trochę ludzkiego jedzonka!!!! Pani doktor tak powiedziała:multi: i jakiś tam domek się rozmyślił-jakbym się tym zmartwić miał:eviltong: Frodo mający-dobry-dzień Tylko końskiej kooopki mama nie dała skosztować na dworze-buuuuuu
  14. [SIZE=4][B]razem na dzień 14.01 po opłaceniu pierwszej faktury i drugiej częściowo - [COLOR=#ff0000]3 zł [/COLOR][/B][/SIZE] wydatki: - częściowa zapłata fra z Grudziądza 77/2012 - 2885 zł - 735 zł - fra 50/K/2012
  15. Przeklejam z FB ROZLICZENIE WPŁAT: - Sylwia G. - 20 zł - Agnieszka A. - 20 zł - Marzena N. - 20 zł - Angelika S. - 15 zł - Małgorzata F. - 35 zł - Jakub N. - 100 zł - Alina D. - 50 zł - Marta D. - 50 zł - Magdalena O. - 15 zł - Katarzyna P. - 20 zł - Małgorzata G. - 10 zł - Agnieszka B. - 20 zł - Elzbieta B. - 100 zł - Katarzyna H. - 80 zł - Jadwiga F. - 30 zł - Ewu dogo - 200 zł - Katarzyna H. - 135 zł - Katarzyna S. - 30 zł - Agnieszka A. - 50 zł - Agnieszka Ł. - 33 zł - Monika C-K. - 15 zł - Hubert M. - 25 - bazarek od Danka1234 - 102 zł - Bartosz G. - 100 zł - Jolanta B. - 100 zł - Diana O. - 475 zł - Paulina M. - 49 zł - Marek D. - 200 zł - Hubert M. - 20 zł - Gabriela Ch. - 15 zł - Weronika W. - 15 zł - Ewa M. - 30 zł - Monika B. - 20 zł - Małgorzata T-S. - 30 zł - Monika F. - 20 zł - Magdalena P. - 15 zł - Monika R. - 30 zł - Anna W. - 20 zł - Pelagia P (bazarek) - 184,50 - Anna F. - 50 zł - Elżbieta T. - 30 zł - Katarzyna H. - 50 zł - Anna F. - 15 zł - Bronisław H. - 100 zł - Jakub M. - 100 zł - Jacek D. - 162 zł bazarek - Marta D. - 50 zł - Barbara B. - 200 zł - Marcin C. - 50 zł - Małgorzata T-S. - 30 - Anna B. - 20 zł - Halina G. - 35 zł - Katarzyna H. - 25 zł - Michał K. - 58 zł - Kinga J-K. - 150 zł
  16. [quote name='szyszunia557']Zaglądam do Łobuza i trzymam mocno kciuki za nowy domek :loveu:[/QUOTE] [quote name='anica'].............. zabraniam:eviltong:!...[/QUOTE] A co to za jawny sabotaż????:crazyeye: Pani doktor mówiła,że przyszły DS musi być świadomy tego,że problemy z pęcherzem mogą w każdej chwili wrócić. Za jakiś czas będzie można próbować przestawić Froda na zwykłą karmę...ale różnie z tym może być-szanse na powtórkę z rozrywki wynoszą 50%-bez zakwaszania...a z zakwaszaniem-też różnie bywa. No i DS musi pamiętać o badaniach moczu-bo to bardzo ważne-nie można sobie odpuścić,bo może skończyć się katastrofą. Trzeba też zwracać uwagę,czy mały sika-i jak sika (w sensie dużo/mało, strumień czy tylko kropelki), czy robi koopki. Nie powinien też się stresować-w sensie Frodo
  17. [quote name='Energy']No ja nie wiem jakie będą wyniki zwłaszcza przez tą łapę w łyżce:eviltong: Hope nie wiesz, że pojemniczek trzeba za plecy schować i z zaskoczenia działać:evil_lol:[/QUOTE] A Ty myślisz,że ja mu pojemnik pokazywałam??? Toż w życiu by nie sikał-tylko schował się w zaspie i tam wylał wszystko:angryy: łapa...najpierw było samo siku,potem trochę z śniegiem z łapy...ale śnieg czysty-tu cywilizacja nie dociera...może dobrze będzie?
  18. Nam się udało trochę nałapać-ale łatwo nie było-albo przestawał sikać...albo łapę wstawiał do łyżki...albo szedł sobie w taką zaspę,że ledwo go było widać-normalnie diabełek mały...zawieźliśmy do badania (tym razem Belzebub w domu został i nie mógł wylać). Wyniki w czwartek na mejla dostanę-trzymajcie kciuki,żeby dobre były...bo ja do czwartku to chyba jajo zniosę...no i wzięliśmy karme dla łobuza-2 kg royala
  19. ...hmmm...dalsze szkolenie Krzysia? Ale Ci dobrze Sopelku:lol:
  20. A ja myślę,że tym bardziej powinni zostać ukarani-raz za piekło jakie sworzyli Jaśkowi-bicie,głód,pragnienie,przywiazanie-to jeszcze wszystko na oczach dzieci! Czasem trzeba się upierać jak osiołek,żeby policja ruszyła tyłki...a poza tym-jest duże prawdopodoieństwo,że i dzieci biją-bo może to dla nich "sposób" na wychowanie
  21. [quote name='anica']... ...:happy1:.. też bym się pośmiała o północy, chyba następnym razem podam swój telefon u mnie tak źle się zaczął Nowy rok że wszystko co może wywołać uśmiech bardzo pożądane:sad: .[/QUOTE] czekałam i czekałam-i nie było smska o północy:shake: ale może ciocia Isadora poszła choć jeden raz spać o ludzkiej porze?:lol::eviltong:
  22. [quote name='yunona']Witam się przed wyjściem do pracy :). Miło teraz wchodzić na wątek, na luzie:evil_lol:. Cieszę się że Trotyś w domku jednak nie brudzi, że jest na razie ok. To napięcie przed otwarciem linku do tego wątku gdzieś odeszło :multi:. Pozdrowienia dla sylwiaso i rodzinki jak również głaski i myzianki dla Trotysia :loveu:[/QUOTE] Dokładnie-przedtem aż strach było tu zaglądać:shake: a teraz...aż miło-gęba się sama śmieje na dobre wiadomości-normalnie cud się stał-i Trotylek z potwora zmienił sie w aniołeczka:crazyeye::lol: od nas także prosimy wycałować cudną mordeczkę:kiss_2:
  23. [quote name='__Lara']Ja mam problem z łapaniem moczu teraz :/ u suni gorzej się to wykonuje kiedy kuca :/ a dodatkowo wysoki śnieg nie sprzyja łapaniu :/ może macie jakieś pomysły? :razz:[/QUOTE] łyżka wazowa-albo nakrętka od pokemniczka...z Frodem jest ciężko,bo jak chcę złapać,to on przestaje sikać i patrzy oburzony "no co robisz! odwal się...ide gdzie indziej"
  24. :diabloti: miałem jechać z siuśkami do badania-zaczarowałem pogodę-sypie i sypie-i pługi poczarowałem-nie ma ich:diabloti: a bez badania nie będzie adopcji:evil_lol: Frodo czarwonik
  25. [quote name='Isadora7']Dopiero walniecie z rechotu jak wam cykne o północy sms-y[/QUOTE] no...to czekam :)
×
×
  • Create New...